Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

o prosze powitac Swierzaka ;):hi::naughty:

Raczej świeżaczkę;) Robimy spota, czy nie? jakieś propozycje miejsca? Galeria łódzka,Real, Rudzka Góra, czy inne miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja moge podjechac na chwile :) zanim polece w traske :) [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 14:17_________________________________________________hmm no ale co tam bede tak sam stal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ze sniegiem padajacym ;) nikt sie nei deklaruje ze przyjedzie :)[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 15:12_________________________________________________w razie co ja moge wpas tak 19- 19:30 na troszke a tymczasem sie zbieram bede za jakis czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa ja wczoraj nic nie widzialem fakin szit ehhh nie dane mi jest przyjechac ;)[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 18:53_________________________________________________dobra to nic lece do warszawy pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tygodniu trzeba się zebrać żeby wszyscy wiedzieli i nie było wymówek :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś z łódzkiego, kto mógłby poświęcic troche czasu mojej a4 - ma ktoś może VAGA do b7 ? ostatnio mi w aucie dzieją się dziwine rzeczy i chciałbym to sprawdzić, jasne jest, że zapłacę za taką usługę. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co jak i tak masz zamiar za to zaplacic to proponuje ci jechac do lodzi na ul.Franciszkańska 170 oni tam sie tym zajmuja i od razu ci powiedza co jest nie tak i moze to zrobia na miejscu :good: tyle ze nie wiem ile taka przyjemnosc kosztuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 22:50_________________________________________________ja dzisiaj mialem impreze rodzinna o nie moglem sie zebrac zeby na spota przyleciec ale w tygodniu jestem chetny :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolecialem ale powiem wam ze masakra jest na trasie pomijam ze zadnej piaskarki nie widzialem przez 2,5 godziny to jeszcze snieg sypie tak ze nic nie bylo widac :/

heh znowu zaskoczeni zima ;)

Szukam kogoś z łódzkiego, kto mógłby poświęcic troche czasu mojej a4 - ma ktoś może VAGA do b7 ? ostatnio mi w aucie dzieją się dziwine rzeczy i chciałbym to sprawdzić, jasne jest, że zapłacę za taką usługę. pozdrawiam

w starowej gorze zaraz za matka polka jak sie na tuszyn leci jest stacja seata audi vw Mysyk tez mozesz tam podjechac test vaga sprawdzenie diagnoza 50 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...