Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów!

Będziecie w tą niedziele 12.05.2013 r. na zlocie ? mam mały problem ze swoją a4 ;/ telepie mi kierownicą na jałowym biegu i przestaje jak gazu dodam. Chciałbym podpiąć pod VAG'a a nie mam swojego, czy ktoś z was by mógł mi pomóc ?

Pozdrawiam

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Jako ze jestem upowazniony do udzielania odpowiedzi Damianie zapraszamy czesciej na zloty :) regularnie :) anie wtedy jak sie cos z autem dzieje :)

wpadnij pogadamy zobaczymy za vaga gwarancji nie daje :)

na spocie bedziemy takze zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów!

Będziecie w tą niedziele 12.05.2013 r. na zlocie ? mam mały problem ze swoją a4 ;/ telepie mi kierownicą na jałowym biegu i przestaje jak gazu dodam. Chciałbym podpiąć pod VAG'a a nie mam swojego, czy ktoś z was by mógł mi pomóc ?

Pozdrawiam

Damian

Z vag-iem to może ja Ci pomogę ale będę dopiero 26 na spocie - najbliższa wolna niedziela:kwasny:. Na cuda z mojej strony to nie licz jeśli chodzi o jakieś wydziwienia z vag-iem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie w jakich warunkach lapka uzywasz :) czy latasz z nim gdzies czy jest narazony na jakies upadki bo jak tylko na biurku w domu

to chyba sie nie oplaca doplacac ;) no chyba ze jesz a w sumie pijesz cole przy lapku np :) i czesto rozlewasz wylewasz

albo hyh ekstremalnie moze nurkujesz z lapkiem to moze sie przydac :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bez jaj:grin: rezygnuje ze stacjonarnego kompa na rzecz lapka. Gwarancje to na 1oo% będę przedłużał na dłuższy okres ale zastanawiam się nad tymi przypadkowymi uszkodzeniami. Żeby nie było takiej sytuacji ze po wykupieniu gwarancji na uszkodzenia laptop spada z biurka i np. siadła matryca a później gwarancji nie chcieli by uznać bo słabo jebnął o podłoge. A komp głównie będzie używany w domu, sporadycznie będę gdzieś go zabierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie bedziesz mial sladow ze upadl to Ci matryce wymienia :)

sony vaio mam co prawda nie upadl ale tak mnie przestrzegali ze sony to nie da rady bo cos tam

cala operacja door to door 3 dni i matrycna nowka koszt 0 zl oczywiscie na gwaracnji miesiac przed koncem :)

ja bym chyba wolal przed koncem gwarancji sprzedac lapka taniej i miec na nowego niz placic teraz

za dodatkowy rok czy dwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak składałem stacjonarnego jakieś 3 lata temu to z własnej głupoty wydałem prawie 6k na sama puszkę z myślą o graniu a w sumie komp służy do przeglądania stron internetowych. Wiec myślę przeznaczyć max 3k na lapka i żeby był na dłuższy okres czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszm ze sie wtracam jak dorosli i grafik-waginosceptyk rozmawiaja ale chcialem napisac ze jak moje auto sie posklada to wpadne z vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem :( DJ mial wazniejsze sprawy na glowie ostatnimi czasy wiec nie trulem mu :) wiem tylko ze nowe zegary sa piekne tak ze az strach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh kurde moze sie kiedys doczekam ze i u siebie cos wyrezam

chociaz i tak sie bede jaral jak polece z glinka woskiem i paroma innymi rzeczami :)

ale mocy brakuje :( tylko ze musialbym ogarnac kilka innych spraw pod maska :(

no i maske :( kuzwa bieda ;(

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Dlaczego w toaletach KFC nie ma papieru toaletowego?

Bo wszystko jest tak dobre że palce lizać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...