Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Kasia, jak Adaś ? :mysli:

:bry: wszystkim [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 08:10_________________________________________________

:nabijasie:

Co za kociak :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze kota nie ma myszy harcuja :D

:D

No u mnie w robocie kota dzisiaj też nie ma :naughty:

Ale wszędzie dookoła czają się kapusie :disgust:

A jak ktoś zaczyna na kapowaniu, to na czym kończy ? Na Powązkach... :cool1:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 09:48_________________________________________________

Dobra, do roboty czas się wziąć chyba, nie? :wink4:

Na razie, dzieciaczki :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh ja mowilem o Twojej :) u mnie jest caly czas :P i siedzi przed moim lapkiem :P

:D no no jak juz bedziesz wiedzial ktore z Twoich znajmowych to soczek Cappy to daj znac

na kom albo zapytaj wiecie co z nim zroibc ?? :decayed: :decayed: :decayed::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze :) przekaz mu ze go pozdrawiam :) i zeby szybciutko stanal na nogi i na spota przyjechal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie jeszcze nie przysłali protokołu na maila... Chyba do nich zadzwonię, bo mnie wkurzają - wydawało mi się, że takie rzeczy powinny być przesyłane/przedstawiane bezzwłocznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie jeszcze nie przysłali protokołu na maila... Chyba do nich zadzwonię, bo mnie wkurzają - wydawało mi się, że takie rzeczy powinny być przesyłane/przedstawiane bezzwłocznie...

dobrze napisałeś "powinny być" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł.

Kasia, pozdrowienia dla Adasia, mam nadzieję, że ten spot go nie "doprawił" :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie, przy zap. krtani właśnie wystawia się na zimno :evil:, i czasami choroba zchodzi na dół na oskrzela jak w przypadku Adamusa[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 19:58_________________________________________________zchodzi? z chodzi? schodzi? nie wiem jak :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka

:hi:

to ja tak nietypowo ;)

kurde 3 dzien jest na plusie w dzien i spryski nadal nie dzialaja :(

pompka chodzi ale nic nie pompuje :( nie jest chyba mozliwe zeby lod jeszcze tam byl

:( nie wiem co dalej mam jeszcze opcje wstawienia na 8 godzin na parking gdzie jest 20 stopni

i sprawdzenie po tym bo brak mi pomyslow ;)

pompka dziala plyn jest nie ma wyciekow a nie leci :/[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:20_________________________________________________Bartku DJ :D na pewno cos wymyslisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie, przy zap. krtani właśnie wystawia się na zimno :evil:, i czasami choroba zchodzi na dół na oskrzela jak w przypadku Adamusa[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 19:58_________________________________________________zchodzi? z chodzi? schodzi? nie wiem jak :embarrassed:

schodzi chyba :mysli:

Mario dotarł ?

Ale kiszka wyszła :disgust:

Do d*py :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...