Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: :polew: ja bym chciał ją całą :slina: :slina: mam ją od jakiegoś czasu na tapecie w telefonie :wink4: :wink4:

widzę B4rt4s, że wiesz co ładne :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no kurde :D czarny mat to jest pieklo :D

mam taka panamere pod oknem wyglada jakby z piekla wyjechala :)

na lato ma czarne matowe felgi z czerwonym rantem :D kozak :D[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:43_________________________________________________i takiego airrida :D miazga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no kurde :D czarny mat to jest pieklo :D

mam taka panamere pod oknem wyglada jakby z piekla wyjechala :)

na lato ma czarne matowe felgi z czerwonym rantem :D kozak :D[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:43_________________________________________________i takiego airrida :D miazga :D

heheh Seba to ty już nie musisz kupować i tak co dzień pod oknami stoi :polew: wyglądaj tylko i myśl że patrzysz na swoją furkę :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario ale to jest lipne porshe :P a ja chce a4 :P[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:46_________________________________________________ale za to teraz staje a7 :) [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:46_________________________________________________a i a3 sline z lodzi na dobrym kole :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja spadam na kontrolę do lekarza :confused4: :confused4:

do później :papa: :papa:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:47_________________________________________________

Mario ale to jest lipne porshe :P a ja chce a4 :P[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:46_________________________________________________ale za to teraz staje a7 :) [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:46_________________________________________________a i a3 sline z lodzi na dobrym kole :D

Seba pppppppprrrrrrrroooooooossssszzzzzzzzzęęęęęęęę przestań bo się zaraz cały uślinię :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: a pisałem że do lekarza idę - i będę się musiał przebierać :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

hejka Panowie :>

Bartek1605prawa autorskie zastrzeżone :gwizdanie:

a już myślałem, że nie zauważysz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

hejka Panowie :>

Bartek1605prawa autorskie zastrzeżone :gwizdanie:

a już myślałem, że nie zauważysz :tongue4:

podobno nie wyszło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyj to tatus i gdzie wieksze zdjecie ?? [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 10:34_________________________________________________a dobra juz widze :)

;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno fotek nie wstawialismy;p 253_katarzyna_glinka_reklamuje_barbie.jpg

image uploading

Bardzo fajna Kasia, ale niestety fotki rozbierane tez posiada... Niech mi ktos pokaze fajna, slawna dziewczyne, ktora nie miala nic wspolnego z takimi zdjeciami, bo juz nie wiem, czy sa takie, ktore sie szanuja na tym swiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze ma ladne zdjecia nie znaczy ze sie nie sznauje :) jedno nie ma nic wspolnego z drugim :) ludzie lubia sie pokazywac a tymbardziej jak maja co :) po co to chowac niech inni zobacz i im gula chodzi :) a co :D ja juz mowilem ja bym byl dumny jakby moja kobieta miala ladne artystyczne zdjecia i czy to w playboyu czy ckm nie mowie o jakichs polskich produkcjach vamp sramp czy tramp bo tam to jest hmmm rzeznia troche :D jak sa ladne to sa ladne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...