Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:

Wszystkiego NAJ w tym Nowym Roku :drunk:

oby był lepszy od poprzedniego :)

:hi:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Wzajemnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 12:42_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178154.0;topicseen

Ma ktoś na zbyciu 1700 PLN ? ;( ;( ;( ;( ;(

[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 12:42_________________________________________________

Seba, pierwszy post :good: dobra robota !

Trzeci był najlepszy :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

łoooo, chyba z cztery strony o motoryzacji nastukaliście :blink:

Kimi, jaki trzeci bo nie widziałam? :mysli:

Aaaa, post.

Widzisz, nieporozumienie, myśłałem, że chodziło Ci konkretnie o baner :D

No, a post naprawdę extra - jest i mapka dojazdu, i link do galerii, i wreszcie info gdzie, kiedy i o której spoty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: chyba nie zyje :sick3::wallbash: ;(

Zrób zdjęcie i wrzuć na forum :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: chyba nie zyje :sick3::wallbash: ;(

Zrób zdjęcie i wrzuć na forum :polew: :polew: :polew: :polew:

nie mam mocy zeby sie isc wylac a ty mi kazesz sesje sobie robic :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178154.0;topicseen

Ma ktoś na zbyciu 1700 PLN ? ;( ;( ;( ;( ;(

Do tego nowe opony.... 1700 to za mało :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Ano, się piło, się żyga :D

:nabijasie:

Kacha, foty :good: :good: :good::D

Thx :buziak:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 14:38_________________________________________________

A jak się Wam udały imprezki w ogóle? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc frekwencję na forum to każdy jeszcze dochodzi do siebie.... :polew: więc imprezki udały się :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc frekwencję na forum to każdy jeszcze dochodzi do siebie.... :polew: więc imprezki udały się :good:

No tak, w sumie, to było pytanie retoryczne :D

Panton, widzimy sie jutro live, tak? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc frekwencję na forum to każdy jeszcze dochodzi do siebie.... :polew: więc imprezki udały się :good:

No tak, w sumie, to było pytanie retoryczne :D

Panton, widzimy sie jutro live, tak? :naughty:

Napiszę tak Kimi.... pali mi się ta zasrana żółta kontrolka "silnika" :wallbash: i domyślam się, że jest to od brudnej przepustnicy, która miałem wcześniej wyczyścić ale jakoś nie było okazji/czasu (możliwości ponownej adaptacji - brak kabelka...). Czy powodem zapalenia się tego gówna jest to co przypuszczam - pewności na 100% nie mam... nie podpiąłem kompa i nie sprawdzałem czym on tam sypie/krzyczy.... Kontakt, który dostałem od Ciebie do mechanika nie wykorzystałem bo facet nie odbiera lub ma wyłączony telefon (dzwoniłem tak jak pisałeś po 17). Podsumowując to wszystko mam dylemat bo nie chcę uszkodzić mojej furmanki przez własną głupotę.... :mysli: i nie ukrywam, że mnie bardzo korci by się pojawić i podać rękę dla Ciebie i chłopaków z forum... ostatecznie kobietek... ;)

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc frekwencję na forum to każdy jeszcze dochodzi do siebie.... :polew: więc imprezki udały się :good:

No tak, w sumie, to było pytanie retoryczne :D

Panton, widzimy sie jutro live, tak? :naughty:

Napiszę tak Kimi.... pali mi się ta zasrana żółta kontrolka "silnika" :wallbash: i domyślam się, że jest to od brudnej przepustnicy, która miałem wcześniej wyczyścić ale jakoś nie było okazji/czasu (możliwości ponownej adaptacji - brak kabelka...). Czy powodem zapalenia się tego gówna jest to co przypuszczam - pewności na 100% nie mam... nie podpiąłem kompa i nie sprawdzałem czym on tam sypie/krzyczy.... Kontakt, który dostałem od Ciebie do mechanika nie wykorzystałem bo facet nie odbiera lub ma wyłączony telefon (dzwoniłem tak jak pisałeś po 17). Podsumowując to wszystko mam dylemat bo nie chcę uszkodzić mojej furmanki przez własną głupotę.... :mysli: i nie ukrywam, że mnie bardzo korci by się pojawić i podać rękę dla Ciebie i chłopaków z forum... ostatecznie kobietek... ;)

:mysli:

To wyślij mi na priv gdzie mieszkasz to Cię zabiorę, faktycznie, szkoda, gdybyś miał uszkodzić samochód. Trudno, pochwalisz Audiczką się następnym razem :naughty:

A czemu Krzysiek nie dobiera, nie mam pojęcia, ale najprawdopodobniej wziął urlop i wyjechał z żoną i synami gdzieś, tak myślę. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc frekwencję na forum to każdy jeszcze dochodzi do siebie.... :polew: więc imprezki udały się :good:

No tak, w sumie, to było pytanie retoryczne :D

Panton, widzimy sie jutro live, tak? :naughty:

Napiszę tak Kimi.... pali mi się ta zasrana żółta kontrolka "silnika" :wallbash: i domyślam się, że jest to od brudnej przepustnicy, która miałem wcześniej wyczyścić ale jakoś nie było okazji/czasu (możliwości ponownej adaptacji - brak kabelka...). Czy powodem zapalenia się tego gówna jest to co przypuszczam - pewności na 100% nie mam... nie podpiąłem kompa i nie sprawdzałem czym on tam sypie/krzyczy.... Kontakt, który dostałem od Ciebie do mechanika nie wykorzystałem bo facet nie odbiera lub ma wyłączony telefon (dzwoniłem tak jak pisałeś po 17). Podsumowując to wszystko mam dylemat bo nie chcę uszkodzić mojej furmanki przez własną głupotę.... :mysli: i nie ukrywam, że mnie bardzo korci by się pojawić i podać rękę dla Ciebie i chłopaków z forum... ostatecznie kobietek... ;)

:mysli:

To wyślij mi na priv gdzie mieszkasz to Cię zabiorę, faktycznie, szkoda, gdybyś miał uszkodzić samochód. Trudno, pochwalisz Audiczką się następnym razem :naughty:

A czemu Krzysiek nie dobiera, nie mam pojęcia, ale najprawdopodobniej wziął urlop i wyjechał z żoną i synami gdzieś, tak myślę. :mysli:

Domyślam się, że Pan Krzysztof gdzieś wyjechał (był zajęty) dlatego mu nie spamowałem.... w poniedziałek zrobię ponownie podejście (może się uda...) Co do spotu to najwyżej dojadę sam a z powrotem zabiorę się z kimś (jak ktoś będzie leciał na Zgierz to nie będzie musiał odbijać....po drodze w sumie). Jakoś tak to rozwiąże pewnie... :mysli: damy radę. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na Teofilowie, więc mogę Cię ze Zgierza zgarnąć i potem podrzucić z powrotem, ale się nie narzucam, zrobisz, jak uznasz za stosowne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na Teofilowie, więc mogę Cię ze Zgierza zgarnąć i potem podrzucić z powrotem, ale się nie narzucam, zrobisz, jak uznasz za stosowne :cool1:

Kimi jak mieszkasz na Teofilowie to będziesz miał po drodze.... (skrzyżowanie ul. Limanowskiego/ul. Hipoteczna)... ja w Zgierzu nie mieszkam. Jak coś jutro się dogadamy..... :)

A może manufakturka.... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i rzeczowo - 1530 stron? jasny f*ck....chyba mieliśmy akcję "Sylwester na forum" :decayed: Nie mam czasu, żeby to teraz czytać, tudzież oglądać, ale wiedzcie, że życzę Wam w tym roku wszystkiego najlepszego :> Aha - miejmy nadzieję, że frekwencja będzie spora;] BTW - B4rt4s - nie mam na imię Asia i nie potrzebuję wirtualnych buziaków, ale miło, że o mnie pomyślałeś :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA ...... Jest Seba ...... zaraz będą jakies cycki :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...