Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

to jest piosenka która mnie nakręca :banan2::ad::punk:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 21:57_________________________________________________nie siedźcie na ircu dawać na forum :kox:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 21:58_________________________________________________a piosenki słuchać do końca :tongue4:

:good: też przy tym lubie fruwać

ja jeszcze coś takiego lubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no to teraz mi rzęsy rozwaliłeś :naughty:

to jest z transformerów pieśń i mnie to nakręca :oklaski: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wtedy pedał w podł :buhaha:odze leży[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:14_________________________________________________ale to nie to samo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMB - Deep Down Below

to jest pieśń nie do przebicia :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:15_________________________________________________ja to słucham tego co mi wpadnie w ucho[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:15_________________________________________________a ta piosenka to jest dobra jak ma się dobre nagłośnienie :kox:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:15_________________________________________________no i klasyk na laski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ostatnio coś takiego wykopałem z szafy :tongue4:

[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:27_________________________________________________a to macie klasyka :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o lol:0 nbie no podobny gust muza za***ista :dance2:

ale oryginał najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foggy - Come Into My Dream

lata 96-97 to podobno najlepsza muza.

ja słucham najczęściej staroci bo są zajeb..... tak jak ta muza :kox:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:35_________________________________________________DJ Trashy - All I Ever Wanted

dj trashy to jest koleś :kox:

muze niezłą robił :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktoza nie przesłuchałem tamtego :gwizdanie: , też mam tą wersje ściągniętą :tongue4:

przy tym pierwszy raz jak widziałem to z 15 min się śmiałem

:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to tez widziałem:D[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:42_________________________________________________coś dla chłopców

laski............. :banan1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan::dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:50_________________________________________________old scool[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:51_________________________________________________

stary dobry prodiggy[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:52_________________________________________________The Prodigy - "Invaders Must Die" Cooking Vinyl Records

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie hity odkurzacie;D Ja pierdziele;D Pamięta ktoś Darude - Sandstorm, albo La Bouche - By my lover? :decayed::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym prodigy każdy słucha nawet moja dziewczyna zaczęła bo ją ta muza wkręciła :shocked:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:57_________________________________________________spoko

jakie hity odkurzacie;D Ja pierdziele;D Pamięta ktoś Darude - Sandstorm, albo La Bouche - By my lover? :decayed::banan:

spoko kawałki. dawaj je z youtube :naughty:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:58_________________________________________________96 rok

[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:59_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to tamtych nie pamiętam czasów ale na swoich czasach mam miłe wspomnienia :evil:

muza z poprzednich lat mi się bardziej podaoba od teraźniejszej :kox:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:01_________________________________________________seba nie

Pany dejta spokój, idźta spać :naughty:

:bicz3: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:02_________________________________________________seba wpadnij na jednego mam wolną firme :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...