Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra to bedzie ktos w takim razie na 18 ?? Chriss DeeJay ?? z vagiem ??

bo juz sie umowilem wczesniej z kumplem

mnie na 19 nie bedzie bo nie dam rady

po co przesuwac i tak pewnie sie od 18 zostanie dluzej niz 19

Siema siema, ja będę na 18, mogę zostać dłużej, więc z drugą turą (Ci, co przyjadą na 19 :D też się zobaczę )

BTW, jestem już po pierwszej swojej rundzie ( ogólnie drugiej w tym roku, ale w pierwszej nie startowałem, zostało jeszcze 10 rund w 2011 ) Konkursu Zręczności Kierowców o Puchar Motodromu Automobilklubu Łódzkiego.

Powiem tak - impreza super, jak na amatorskie jazdy na czas. Każdy miał jeden przejazd zapoznawczy oraz dwa przejazdy pomiarowe. Trasa nie była skomplikowana, ale ze względu na zalegający gdzieniegdzie lód oraz śnieg, a także na "wąskość" wymagała nieco uwagi.

Startowałem w klasie 2. (samochody o pojemności od 1251 do 1800 ccm) - w sumie w tej klasie startowało 12 samochodów.

Zająłem w niej 8. miejsce, jeden błąd (potrącenie pachołka) na drugim przejeździe kosztował mnie utratę 3. lub 4. miejsca w klasie (sędziowie doliczyli 5 sekund kary i to zepchnęło mnie na 8. pozycję :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: ).

Ogólnie wstydu nie było, miałem w obu przejazdach dość przyzwoite czasy (mniej więcej w środku stawki). Wobec startujących aut (w mojej klasie prawie same lekkie przednionapędówki w rodzaju Swifta, Golfa, Puga 106, Focusa, Accenta oraz tylnonapędowe BMW E30 ) moja Ada spisała się naprawdę nieźle, powiem więcej - w zakrętach była rewelacyjna, nawet niewielka utrata przyczepności dawała sie natychmiast skorygować delikatnym ujęciem gazu i Adziunia szła dalej jak po sznurku.

Poniżej tabelka wyników (sorki za jakość, kierownictwo imprezy dopiero w tygodniu wrzuci oficjalne wyniki na stronę Automobilklubu).

27022011_001.jpg

Generalnie załapałem "bakcyla" i był to mój pierwszy, ale na pewno nie ostatni start w imprezie motoryzacyjnej :naughty: :naughty: :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox:

Myślę, że modyfikacje Ady, które będę w niej stopniowo przeprowadzał, pozwolą mi w następnych startach zajmować coraz wyższe pozycje i powalczyć w dalszej części sezonu o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej. Na razie mam na koncie 1 punkt za 8. miejsce :embarrassed:

A mogłem ich mieć już 5 lub 6, ehhh... no ale to jest sport. Gdybym nie zawadził, "a gdyby babcia miała wąsy...." jak powiedział mi jeden z sędziów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no dobra to bedzie ktos w takim razie na 18 ?? Chriss DeeJay ?? z vagiem ??

bo juz sie umowilem wczesniej z kumplem

mnie na 19 nie bedzie bo nie dam rady

po co przesuwac i tak pewnie sie od 18 zostanie dluzej niz 19

Siema siema, ja będę na 18, mogę zostać dłużej, więc z drugą turą (Ci, co przyjadą na 19 :D też się zobaczę )

BTW, jestem już po pierwszej swojej rundzie ( ogólnie drugiej w tym roku, ale w pierwszej nie startowałem, zostało jeszcze 10 rund w 2011 ) Konkursu Zręczności Kierowców o Puchar Motodromu Automobilklubu Łódzkiego.

Powiem tak - impreza super, jak na amatorskie jazdy na czas. Każdy miał jeden przejazd zapoznawczy oraz dwa przejazdy pomiarowe. Trasa nie była skomplikowana, ale ze względu na zalegający gdzieniegdzie lód oraz śnieg, a także na "wąskość" wymagała nieco uwagi.

Startowałem w klasie 2. (samochody o pojemności od 1251 do 1800 ccm) - w sumie w tej klasie startowało 12 samochodów.

Zająłem w niej 8. miejsce, jeden błąd (potrącenie pachołka) na drugim przejeździe kosztował mnie utratę 3. lub 4. miejsca w klasie (sędziowie doliczyli 5 sekund kary i to zepchnęło mnie na 8. pozycję :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: ).

Ogólnie wstydu nie było, miałem w obu przejazdach dość przyzwoite czasy (mniej więcej w środku stawki). Wobec startujących aut (w mojej klasie prawie same lekkie przednionapędówki w rodzaju Swifta, Golfa, Puga 106, Focusa, Accenta oraz tylnonapędowe BMW E30 ) moja Ada spisała się naprawdę nieźle, powiem więcej - w zakrętach była rewelacyjna, nawet niewielka utrata przyczepności dawała sie natychmiast skorygować delikatnym ujęciem gazu i Adziunia szła dalej jak po sznurku.

Poniżej tabelka wyników (sorki za jakość, kierownictwo imprezy dopiero w tygodniu wrzuci oficjalne wyniki na stronę Automobilklubu).

27022011_001.jpg

Generalnie załapałem "bakcyla" i był to mój pierwszy, ale na pewno nie ostatni start w imprezie motoryzacyjnej :naughty: :naughty: :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox:

Myślę, że modyfikacje Ady, które będę w niej stopniowo przeprowadzał, pozwolą mi w następnych startach zajmować coraz wyższe pozycje i powalczyć w dalszej części sezonu o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej. Na razie mam na koncie 1 punkt :embarrassed:

:decayed:prawdziwy Raikonen :notworthy: moze te sie wybiore z toba ktorejs pieknej niedzieli :decayed: polatamy razem :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu, bardzo polecam, naprawdę fajna impreza :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi moje gratki pierwszy malutki punkcik pierwszy krok :D super niestety nie dalem rady przyjechac ale napewno pojade jeszcze ktoregos pieknego razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi moje gratki pierwszy malutki punkcik pierwszy krok :D super niestety nie dalem rady przyjechac ale napewno pojade jeszcze ktoregos pieknego razu

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Spoko, nic się nie stało :good:

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 14:14_________________________________________________

miśki gratulują bardzo kimiaszkowi, szkoda, że nie mogliśmy tego zobaczyć, do zobaczenia o 18-stej :kox: :kox: :kox: :kox:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Wrażenia super, naprawdę polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra czyli zostaje 18 :) a Panton doleci jak doleci pewnie i tak beda jeszcze ludziska :)

czekam tylko na info czy na bank bedzie VAG o 18ej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to bedzie ktos w takim razie na 18 ?? Chriss DeeJay ?? z vagiem ??

bo juz sie umowilem wczesniej z kumplem

mnie na 19 nie bedzie bo nie dam rady

po co przesuwac i tak pewnie sie od 18 zostanie dluzej niz 19

postaram sie być na 18 ale nie obiecuje na 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitac :)

:hi:

Jak tam, będziesz dzisiaj? :naughty:

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 14:30_________________________________________________1298805650_by_sofristo_500.jpg

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy Kimi'emu;) Do zobaczenia na spocie.

BTW - moge wziac VAG'a, ale z lapciakiem problem, bo mamusinego nie bede bral, a u mnie bateria siedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie, bo mam Ubuntu to raz, i baterię na 10 minut to dwa ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...