Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

nie mam irca i nie jestem chłopem ;(

To, że nie jesteś, to akurat "na plus" :good: :good: :good: :good: :good:

A IRC-a możesz mieć w każdej chwili-zainstaluj sobie taki dodatek: Chatzille i dalej Cię poprowadzimy "za rączkę" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam irca i nie jestem chłopem ;(

Anka nie marz się jak baba tylko instaluj operę... wkleja adres i ogień :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam irca i nie jestem chłopem ;(

Anka nie marz się jak baba tylko instaluj operę... wkleja adres i ogień :evil:

Ania, chłopaki nie płaczą :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem tak, poprzednie autko moje to był rover i nikt oprócz serwisu rovera nie wiedział jak sie za ten silnik zabrać. Serwis rovera natomiast prócz drakońskich cen też kiepsko sobie radził i zawsze przy okazji że naprawili jedno popsuli coś innego. Jeżeli chodzi o Audi to po zakupie robiłem podstawowe rzeczy typu płyny filtry rozrząd wymiana pompy wody itd. Zrobili niby wszystko ok, niby dlatego że jak robiłem chipa okazało się że zapłon nie był ustawiony na tip top tylko mniej więcej i dopiero kumple mi poprawili. Kolejna przygoda to nie miałem vaga swojego jeszcze i pojechałem zakodować kluczyki bo po zmianie baterii wymagały tego: gość za 5 minut roboty wzioł 70 zł i jednego kluczyka i tak nie zakodował( stwierdził że zepsuty)-kupilem vaga i zrobiłem sobie sam. W wakacje ciężko mi zaczeły chdozić wycieraczki więc trzeba było rozebrać mechanizm i przeczyscic oraz przesmarować tuleje- mechanik złamał mechanizm więc naciagnoł mnie na koszt drugiego. Co się później okazało nawet pióra źle ustawił i jedno haczyło o drugie więc come back do niego żeby poprawił- zrobił wszystko jak należy z tym że zgubił listewke taką( miał odkupić, ale oczywiście ściema ze nie przysylaja, ciagle mieli przyslac mu i nie dochdozila wiec sie wkuwilem i kupilem ją sam). Nie wspominam już o tym, że jak ścighał osłone podszybia to ja wyszarpal zamiast zdjac blaszki i tamte tez poginely ale co go to( blaszki w smiesznej cenie bo po 2 zl ale jednak trzeba tracic znow czas i nerwy). Jeszcze przygodę miałem z wulkanizatorem, który mi tak przykrecil kola ze sie sruby poluzowaly i cos mi bio zaczelo z przodu wiec dlugo nie myslac na serwis- tam wielkie mechaniery ze piasty do wymiany i juz mi mowia o setkach zlotych, na szczescie sam wpadlem na to ze moze sie kolo poluzowalo- mechanik sie wykucal ze do piasta dopoki nie wziolem klucza i nie sprawdzilem srub( on tego nie zrobil bo po co? lepiej od razu postawic diagnoze)

Jedyny warsztat czy fachowcy których naprawdę mogę każdemu śmiało polecić to łódzki comp sport, który prowadzą moi koledzy, ale oni robią grube modyfikacje pod kątem mocy i nie mają z regułky czasu bawć się w drobne naprawy( długie terminy).

Morał z tej bajki jest krótki i niektórym znany, chcemy mieć coś dobrze zróbmy to sami. Dla mnie jedynym ograniczeniem naprawach jest brak niektórych narzędzi, ale to wole wydać kase na narzędzie i zrobić samemu a dobrze niż ma mi ktoś dłubać i coś popsuć, zgubić, niedokręcić, porysować itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morał z tej bajki jest krótki i niektórym znany, chcemy mieć coś dobrze zróbmy to sami. Dla mnie jedynym ograniczeniem naprawach jest brak niektórych narzędzi, ale to wole wydać kase na narzędzie i zrobić samemu a dobrze niż ma mi ktoś dłubać i coś popsuć, zgubić, niedokręcić, porysować itd.

Pod warunkiem, że wiesz, jak daną rzecz zrobić, to raz, masz warunki (miejsce - podnośnik, czyli Amerykę, albo chociaż kanał, najazd, kawałek dachu nad głową) - to dwa, czas - to trzy :D

Wtedy się zgodzę :decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 22:50_________________________________________________

No to będziesz na tym spocie, czy nie ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzę mam sporą, narzędzi coraz więcej, garaż z kanałem też jest. Jedyne co to troche brak czasu no i wiadopmo zawsze sie człowiek stresuje ze czegos nie bedzie wiedzial, albo rozkreci i nie bedzie umial pozniej poskladac ale jak widac mechanicy sami nie wiedza wiec wolę sam ryzykować. Zapomniałem jeszcze opowiedzieć o kolejnym swietnym fachowcu lakierniku któy mi maske i zderzak w roverze robił ale to już inna historia;) teraz zaopatrzyłem się w pistolet i kompresor więc felgi np sam sobie malowalem u lakiernika to malowanie by mnie kosztowalo 1500zł i cholera wie na jakich materialach by to zrobil- pewnie byle tanszych, a tak to wiem ze jest zrobione na tip top

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałeś rovera to musisz tego posłuchać...

ps: oczywiście nic dodać nic ując do tego co napisałeś poza tym, że czasami za 5min pracy można skasować nie 70 a 200zł.... tylko w tym opisanym przypadku nie można tego nazwać pracą bo koleś nic nie zrobił... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi jak będzie pogoda to postaram sie być, bo jak ma piżdzić jak dzisiaj to nie chce mi się marznąć ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor to ja gorącego mleka z miodem przywiozę.... zobaczysz będzie jak u mamusi... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :hi:

[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 10:02_________________________________________________a ja dziś lece do stolycyyyyyyyyyyyyyyy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :evil:

Panton co do tipa to słyszalem że ktoś w aso placil za zmiane oleju 3000zl xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...