Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SpongeBob

Siemka wszystkim :hi: :hi: :hi:

rkwon na spocie to może być faktycznie ciężko w EGR-em co by go ogarnąć ale po podpinać się można :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Kimi ja w Niedzielę jestem dostępny od rana więc chętnie podjadę i jeszcze jakiś krótki filmik z przejazdu nakręcę :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: fajnie kombinujesz z tą swoją Adą - bardzo jestem ciekaw jak to wszystko wyjdzie :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: oczywiście trzymam kciuki aby wyszło :good: :good: :good: :good:

tomek881025 odnoszę wrażenie, że chłopcy u Idczaka następnym razem nie dadzą ci nic innego jako zastępcze auto niż porządny rower :polew: :polew: :polew: :polew:

No i taki mój plan na przyszłość mieć VAG-a aby można było na spocie kogoś zVAGinować :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mariusz ja wiecej auta do nich nie wstawie :D za taki termin roboty predzej by mi wujaszek to zrobil no ale musial bym chyba dolozyc do tego troche no zobaczymy jak teraz chlopaki sie postaraja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

siemandero wszystkim :hi: :hi: :hi: :hi:

byłem wczoraj u moskala i się qwa zakochałem w esie :slina: :slina: :slina:

a ten dźwięk po wycięciu środkowego normalnie miazga :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tak qurwa odliczacie jakbyście w obozie koncentracyjnym pracowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ha chyba sie przebranzowie i pojde wreszcie do roboty i bede robil to co lubie :decayed: i za PLN ktore sa tego warte :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie u Kosmetyczki :))

20110407077.th.jpg

20110407076.th.jpg

nooo elegancko nareszcie :D to co w niedziele bedziesz swoja perelka ?? :D[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 20:30_________________________________________________

no i elegancko :D o to chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie u Kosmetyczki :))

20110407077.th.jpg

20110407076.th.jpg

nooo elegancko nareszcie :D to co w niedziele bedziesz swoja perelka ?? :D

Teraz jak jest juz naprawiona to daje słowo ze bede wpadal na kazdy spocik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no

Mario ile za komplecik uszczelek do kolektora i tam kolo egra ?

:dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

kur.wa miałem dziś od samego rana zajeb i zapomniałem dryndnąć

sssssssooooooooorrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyy :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 21:02_________________________________________________już wpisałem w telefon w przypomnienie - jutro masz info o godz. 9.30 esesmanem :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee spoko Mario nie ma stresu :) kiedys tam pytalem :) a mysle ze by mi sie to przydalo bo chce to ogarnac :)

z allegro czy jak to zamawiales ?? w sobote da rade moze gdzies podjechac czy cos jakos ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee spoko Mario nie ma stresu :) kiedys tam pytalem :) a mysle ze by mi sie to przydalo bo chce to ogarnac :)

z allegro czy jak to zamawiales ?? w sobote da rade moze gdzies podjechac czy cos jakos ??

ja te uszczelki zamawiałem u chłopaków w aso i niestety nie mieli chyba wszystkich na stanie jak dobrze pamiętam więc coś tam czekałem jutro dam ci konkret odpowiedź ;( obiecuję :notworthy: :notworthy:

Jak coś to odstąpię ci swoje a ja sam zamówię :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...