Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

BTW, dzisiaj jaka akcja - szukam sobie pokoju w Gdańsku, dzwonię po ogłoszeniach, jest cacy, aż trafiam na gościa od tego "anonsu":

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-mam-do-wynajecia/gdansk-wrzeszcz-pokoj-dla-spokojnego-pana-ogl3800530.html

Jak facet zaczął mnie wypytywać o to, gdzie będę pracował, skąd jestem, ile mam lat i takie tam, to jeszcze było spoko, ale coś mnie tknęło, przełączyłem na głośnik, wołam Izę i razem słuchamy dalej jego "wywodów". Koleś gada, gada, po chwili pyta, czy mam zamiar sprowadzać mu kogoś na chatę - ja na to, że nie bardzo, bo nikogo nie znam i takie tam. Potem zaczął drążyć tematy "rodzinne" - a czy żona, a czy narzeczona, a sro a owo. Głosik miał przy tym jakby mu ktoś właśnie "zapakował" w odbyt.

Ale jak mi powiedział, żebym mu wysłał swoje zdjęcie, bo, cytuję: "lubię wiedzieć, z kim mam do czynienia, wie pan, dla mnie może pan być brzydki jak noc, ale jednak jak się widzi zdjęcie, to można co nieco o człowieku się dowiedzieć..." i takie tam - to już nie wytrzymałem i centralnie zacząłem się śmiać, powiedziałem "do widzenia" i się rozłączyłem. No cyrk normalnie :D :D :D

10 minut kolo nawijał jakieś gadki. Najlepsze są te zdjęcia z jego ogłoszenia - jedno mętno-niewyraźne tego pokoju i drugie jakiejś nadmorskiej promenady. Full profeska :D

Próbowałem się też wbić do mieszkania, gdzie jeden pokój wynajmowały już dwie studentki, ale Iza się nie zgodziła :disgust: :disgust: :disgust:

:decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:57_________________________________________________

kierwa jaki swiatowy Kimiasz :gwizdanie:

Oj tam oj tam :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem się też wbić do mieszkania, gdzie jeden pokój wynajmowały już dwie studentki, ale Iza się nie zgodziła :disgust: :disgust: :disgust:

:decayed: :decayed: :decayed:

du.y wszędzie na ekranie u ciebie a na mieszkanie ze studentkami się nie zgadza no.... :cool1::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem się też wbić do mieszkania, gdzie jeden pokój wynajmowały już dwie studentki, ale Iza się nie zgodziła :disgust: :disgust: :disgust:

:decayed: :decayed: :decayed:

du.y wszędzie na ekranie u ciebie a na mieszkanie ze studentkami się nie zgadza no.... :cool1::polew:

No wiesz, co real, to real, na d*pę na ekranie to sobie mogę najwyżej popatrzeć, nie? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje :decayed: :decayed: :decayed:

No cóż, to się pan rozczaruje :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim

po całodniowej walce z nagłośnieniem wkońcu sam musiałem naprawiac wzystko i okazało się że głosnik sie popsuł lol... ale spoko poszedł do naprawy:D

Nie kupujcie żadnych sprzętów w NORAUTO bo ja mam problemy z drugim głośnikiem od nich już, tak samo nie polecam warsztatu na Franciszkańskiej czekałem godzine na szefa który przeytknoł miernik i stwierdził " to napewno skrzynia jest popsuta" ot cała ich naprawa:P tak oczywiście złe drewno do tego głośnika i dlatego rozłącza bo prąd powiedział że nie będzie siedział w takiej skrzynce <lol2>

No jak usłyszeliśmy z kumplem ten tekst że skrzynia jest popsuta to rykneliśmy śmiechem i pojechaliśmy z tamtąd na biegu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh grubo no tak to jest jak kupujesz pazdziez a nie mocne debowe albo sekwojowe drewno

moja skrzynia jest z sekwoii :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i prund siedzi ;)

Kimiasz spoko zapraszam ale z kawa moze byc ciezko ;) panuje u nas dos gesta atmosfera :)

ale spoko jak przyjedziesz tak kolo 13ej mamy restauracje pod nami mozemy skoczyc na cos usiasc i pogadac :D

tudziez wyskoczyc na fajeczke mam cygaretki :) a jak przyjedziesz o ktorejs tam to i tak wyskocze :)

takze daj znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, co real, to real, na d*pę na ekranie to sobie mogę najwyżej popatrzeć, nie? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a na studentki to nie można tylko patrzeć? :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: z rana typy[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 07:44_________________________________________________Kimiego chcuial wydupczyc Gdanski pederasta :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

heheheh grubo no tak to jest jak kupujesz pazdziez a nie mocne debowe albo sekwojowe drewno

moja skrzynia jest z sekwoii :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i prund siedzi ;)

Kimiasz spoko zapraszam ale z kawa moze byc ciezko ;) panuje u nas dos gesta atmosfera :)

ale spoko jak przyjedziesz tak kolo 13ej mamy restauracje pod nami mozemy skoczyc na cos usiasc i pogadac :D

tudziez wyskoczyc na fajeczke mam cygaretki :) a jak przyjedziesz o ktorejs tam to i tak wyskocze :)

takze daj znac :)

No to super, zadzwonię do Ciebie, jak już załatwię sprawę i się ustawimy. :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

no koleś jakiś czubek albo już ktoś go musiał wydymać :polew:

:siema: z rana typy[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 07:44_________________________________________________Kimiego chcuial wydupczyc Gdanski pederasta :polew: :polew:

Dajcie już spokój :wink4:Kimi :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: za czujność :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze dobrze :D niech pilnuje zwieracza :P w koncu tylko jego jest :P:polew: :polew: :polew: :polew:

spoko dzwon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa ?? i co zvagowales ?? :D

skasowales blad esp ???

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja sie k**wa smieje a sam bym tego nie zrobil :D:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimiasz było znaleźć w necie zdjęcie jakiegoś kolesia (fotka.pl czy jakiś inny portal) i wysłać dla pedałka.... ponownie do niego zadzwonić i zapytać się co sądzi o Twojej osobie..... było dalej pociągnąć temat.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...