Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi:

to co Ty robisz w nocy ze nie spisz ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Kobieta az tak Cie meczy ?? :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 06:32_________________________________________________chociaz jesli tak to to nie meczarnia ... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 07:06_________________________________________________

Pantonik, tak pobieżnie patrzyłem na miśkowe problemy z egr'em...W sumie to powiem Ci, ze trzeba sobie łapę ubrudzić, wziąć miernik/żarówkę w dłoń i obczaić, co się dzieje na N18, o którym wspominał Bartek, a jak tam jest ok, to sobie na krótko wężyk do egr'a podpiąć i zaciągnąć ustami/strzykawką, uprzednio sprawdzając nawet paluchem, czy jest podciśnienie na zaworze.

zgadza się tylko wiesz - ja mam śrubokręt i duperele a brakuje mi kluczy... nie mam nawet czym odkręcić osłony silnika ale też mam trochę pomysłów więc w piątek/sobotę trzeba będzie pobrudzić łapki...

Zapewne odezwę się do któregoś z Bartków w tej sprawie :wink4: koniecznie trzeba to ogarnąć - oczywiście ja będę się brudził a koledzy będą prezesować i pokazywać co, jak i gdzie zrobić :cool1: :cool1: :cool1::decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana bandziochy. To kiedy będziecie dłubać, może jak się u siebie obrobię to podjadę dla towarzystwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem komplet kluczy, więc spokojna głowa - ogarniemy:) BTW - przestał mi działać VCDS - chyba mu odje***ło po podpięciu do Twojego kompa, chociaż uparcie twierdzi, że interfejs OK, tylko nie podpięty do auta...jutro zerknę, co go boli.:)

Kurde przecież kabelek nie był nawet instalowany na moim lapku tylko samo podpięcie więc nie ma szansy by przez takie coś padł... on nawet został wykryty jako nowe urządzenie i chciał się instalować więc nie miał nawet komunikacji z softem bo niby jak... :mysli:

Z Mario EGRem damy radę... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pomysla :D

znalazlem firme ktora calkiem sensownie wszystko ujmuje tzn nadruki na koszulki :D

koszt w formacie a3 25 zl w formacie a4 15 :D takze naprawde fajnie :) koszulki jakbysmy wzieli

od Frugo ;) to byszylko gdzies po 35 i 25 za koszulke z nadrukiem :D :D :Dhttp://www.wypiszwymaluj.co/

i teraz uwaga :D firma jest w gdansku na ulicy łódzkiej to musi byc jakis znak bez kitu:

D wiec jakbysmy bardzo poprosili naszego klubowicza :D Kimiego :P

to moglby taka paczke ze soba targnac jak bedzie jechal i wracal :) co Wy na to ?? :D :D :D

Frugo szykuj katalog z koszulkami rozmiary kolory i kroje damskie i meskie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na Kimiasza z wieczora niech sie ogarnie i popatrzy gdzie to jest co i jak i czy jest taka opcja jesli bedzie to ruszamy z lista chetnych itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie ma opjerdalania

zaraz bede gadal z Kimim to sie dowiem co i jak ;)

[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 09:49_________________________________________________ok Kimiasz sie rozgladnie za adresem czy daleko czy jak :) i cos ustalimy wieczorkiem :)

Jak ktos ma jakis tel do Frugodha skrobnijcie mu zeby sie dowiedzial o kroje kolory i rozmiary koszlek no i ceny konkretnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lato mi nie i nic nie bedziemy mieli :)[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 10:47_________________________________________________zobaczymy kto trafi 2500 strone :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: jest moja jak nic :D:evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 10:54_________________________________________________ :wallbash::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...