Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

słyszałem że Solec i Żarnów ładnie poniszczony

wczoraj z bratem rozmawiałem on mieszka u laski w okolicy Białaczowa to mówi że sajgon :shocked:

ja mam ranczo po drugiej stronie Opoczna więc trochę mnie ominęło :wink4:

Ranczo powiadasz.... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A jakieś fajne klacze tam masz? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

fajna jest ta nowomowa :polew:

:D :D :D

Tu w WP jest parę fajnych klaczy :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witka przy piątku :) jak się ma łódzkie stado ogierów ?[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 12:33_________________________________________________Jak się Wam podoba projekt black mat Siemiana ? mi bardzo :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

uważaj bo jak cie dosiądą te ogiery to będzie siwy dym :polew:

każdy ogier już swoją klacz posiada także na miekko :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: a ja dzisiaj sluzbowo bylem w Szamka stronach bardzo przyjemna miescina i pani obslugujaca sklep .......

to co się ku*** żeś nie odezwał? :thumbdown:

w którym to sklepie byłeś? :naughty:

nie miałem do ciebie nr. tel. w sklepie rog ul.Toruńskiej a ul. Kutnowskiej taki sklepik na rogu byla w nim baba co miala za***iste PEKASY jak JUrek Killer :polew:

pipka jesteś, trzeba było od DJ brać :wink4: z tego co kojarzę to jest sklep z butami, tak? :decayed:

nie spozywczak gdzie nic nie ma co mozna spozyc :gwizdanie:

to już nie wiem gdzie poszedłeś :decayed:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 14:33_________________________________________________

Jak się Wam podoba projekt black mat Siemiana ? mi bardzo :gwizdanie:

jest fantastyczny :)

zajebiaszczo teraz wygląda :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kolor mat to kox na maxa tylko, że do takiego koloru potrzebna jest fuuuuura np. S4/RS4 a nie zwykły avant na fajnych felgach... wiem wiem pewnie mnie zjebiecie ale w dupiee to mam głęboko... jeżeli fura jest KOX to zrobienie jej na mat powoduje 3xKOX tylko zrobienie avanta z 2.0TDI na mat powoduje, że jest fajnie... bardzo fajnie ale to tyle.... do koxu jest przepaść tak samo jak jest przepaść między moją B7 a S4B7. Efekt daje na pewno ale nie taki jak powinien dać... tak samo jak ludzie zakładają łamane kierownice do "zwykłego audika" i tak to pasuje do auta i wnętrza, że uczucia są mieszane...... i znowu wsadzić taką kierę do S4/RS4 kox... ale do zwykłego audika... średnio mi się to widzi. To nie jest ten kox co powinien być.

Na zakończenie napiszę, że są różne gusta a o tym jak powszechnie wiadomo się nie dyskutuje. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26593_109872572380361_100000728574757_104202_3854209_n.jpg

Mat by MTM dla Pontonika :] plus fela kox

Ty to masz "sysko w pupie" niczym Morales :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz Magda zrób sobie zestawienie R8 w "zwykłych" barwach i zrobionego na mat a następnie zrób sobie zestawienie Siemiana maszyny przed i po zabiegu to zrozumiesz co miałem na myśli.

Widziałem Focusa RS w mat, widziałem na też na żywo prosiaka w mat i sory ale kolor mat jest za***iście koxowaty tylko do tego musi być koxowaty sprzęt by całość dawała efekt w innym przypadku jest fajnie, dobrze, lepiej, bardzo ładnie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz Magda zrób sobie zestawienie R8 w "zwykłych" barwach i zrobionego na mat a następnie zrób sobie zestawienie Siemiana maszyny przed i po zabiegu to zrozumiesz co miałem na myśli.

Widziałem Focusa RS w mat, widziałem na też na żywo prosiaka w mat i sory ale kolor mat jest za***iście koxowaty tylko do tego musi być koxowaty sprzęt by całość dawała efekt w innym przypadku jest fajnie, dobrze, lepiej, bardzo ładnie i tyle.

Lubie to! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs4-mat-zwart-4.jpg

rs4-mat-zwart-3.jpg

rs4-mat-zwart-2.jpg

rs4-mat-zwart-1.jpg

Mimo, że nie jestem fanem avantów to ten mat to jest to co daje efekt.... ten tył w macie... porównaj sobie do Siemianowego tyłu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz Magda zrób sobie zestawienie R8 w "zwykłych" barwach i zrobionego na mat a następnie zrób sobie zestawienie Siemiana maszyny przed i po zabiegu to zrozumiesz co miałem na myśli.

Widziałem Focusa RS w mat, widziałem na też na żywo prosiaka w mat i sory ale kolor mat jest za***iście koxowaty tylko do tego musi być koxowaty sprzęt by całość dawała efekt w innym przypadku jest fajnie, dobrze, lepiej, bardzo ładnie i tyle.

Słuchaj ja mówię, że B7 siemiana mi się podoba ale....to nie będzie R8 więc o czym my gadamy? To jest i będzie B7 w macie i do tego walnęłabym odpowiednie felgi żeby podkreślić efekt lakieru. To wszystko. Jak dostanę emeryturę norweską to na stare lata walnę sobie Spydera :polew: Poza tym to tylko zmiana lakieru. Ja swoje mody robię pod B6 lepiej doposażoną a nie RS np. to jakie kto ma gusta i jak spaprze swoje auto--- jego brocha-- dokładnie :good: ale tu lakier nie jest takim badziewiem jak kiera od spydera w B7 np. Pontonik kto ci dziś wścieklizny dolał do kawki ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile taka przyjemność :gwizdanie:

tak to wygląda w tej firmie http://www.zmianakoloruauta.pl/

Koszt stylizacji takiego auta to w chwili obecnej 3 tys. zł w wersji standardowej (cena promocyjna) + 500 zł demontaż zaawansowany (maksymalny efekt i trwałość). Operacja trwa około 3 dni. Zamówienia należy składać z mniej więcej 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem, zależnie od bieżącego harmonogramu prac. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości specjalistyczne folie dedykowane do zmiany koloru nadwozia o trwałości określanej przez producenta na 10 lat (!). Nasza firma posiada szereg certyfikatów potwierdzających posiadane kwalifikacje oraz ogromne blisko 10-letnie doświadczenie w oklejaniu foliami samochodowymi.

Auto konserwuje się i myjnie podobnie do powierzchni lakierowanych. U nas w firmie jeździ auto, które już od dwóch lat ma założony czarny mat. Jeździmy normalnie na szczotki, gdzie jest również mycie wstępne karcherem - i nic się nie dzieje. Oczywiście zalecamy pielęgnację jak najbardziej delikatną (mycie ręczne) co pozwoli na dłuższe cieszenie się z ładnego wyglądu folii, bo jak wiadomo wszystko się niszczy bardziej lub mniej zależnie od sposobu eksploatacjii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt mi niczego nie dolał.... :D wyraziłem tylko swoją skromną opinię ... ale tak już na koniec... kiedyś Hanka Bielicka w wywiadzie powiedziała, że "dawniej panie wybierały się by kupić sobie kapelusz... ale do kapelusza musiała być nóżka..." obecnie stare, grube baby kupują kapelusze, noszą je i myślą, że są sexi.... :polew: i tutaj Hanka ujęła cała kwintesencję sensu naszej dyskusji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...