Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe ile taka przyjemność :gwizdanie:

tak to wygląda w tej firmie http://www.zmianakoloruauta.pl/

Koszt stylizacji takiego auta to w chwili obecnej 3 tys. zł w wersji standardowej (cena promocyjna) + 500 zł demontaż zaawansowany (maksymalny efekt i trwałość). Operacja trwa około 3 dni. Zamówienia należy składać z mniej więcej 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem, zależnie od bieżącego harmonogramu prac. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości specjalistyczne folie dedykowane do zmiany koloru nadwozia o trwałości określanej przez producenta na 10 lat (!). Nasza firma posiada szereg certyfikatów potwierdzających posiadane kwalifikacje oraz ogromne blisko 10-letnie doświadczenie w oklejaniu foliami samochodowymi.

Auto konserwuje się i myjnie podobnie do powierzchni lakierowanych. U nas w firmie jeździ auto, które już od dwóch lat ma założony czarny mat. Jeździmy normalnie na szczotki, gdzie jest również mycie wstępne karcherem - i nic się nie dzieje. Oczywiście zalecamy pielęgnację jak najbardziej delikatną (mycie ręczne) co pozwoli na dłuższe cieszenie się z ładnego wyglądu folii, bo jak wiadomo wszystko się niszczy bardziej lub mniej zależnie od sposobu eksploatacjii.

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no cóż Hanka była jedną z nielicznych noszących kapelusze ..... reasumując :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt mi niczego nie dolał.... :D wyraziłem tylko swoją skromną opinię ... ale tak już na koniec... kiedyś Hanka Bielicka w wywiadzie powiedziała, że "dawniej panie wybierały się by kupić sobie kapelusz... ale do kapelusza musiała być nóżka..." obecnie stare, grube baby kupują kapelusze, noszą je i myślą, że są sexi.... :polew: i tutaj Hanka ujęła cała kwintesencję sensu naszej dyskusji :wink4:

Walisz cytatami jak wojewódzki :polew: furka siemiana koks :kox: tylko mi akurat nie pasują w niej chromy, ale jak powiedział panton o gustach się nie dyskutuje, każdy robi auto pod siebie i najważniejsze żeby jemu odpowiadało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie rozkrecam;p Jutro od nowa "developerka", czyli zapier***l :decayed: Musze troche odpoczac w niedziele i kolejne dni, bo zasne przy tej robocie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a faktycznie wisialy akurat przyjechali je naprawiac jak wyjezdzalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: ludziska [br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 08:28_________________________________________________potrzebuje zaczerpnąć wiedzy na temat motoru 1.2 12V 65kucy prawdopodobnie AZQ w fabii 2003r

miał ktoś z tym silnikiem do czynienia :mysli: da sie tym jeździć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: ludziska [br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 08:28_________________________________________________potrzebuje zaczerpnąć wiedzy na temat motoru 1.2 12V 65kucy prawdopodobnie AZQ w fabii 2003r

miał ktoś z tym silnikiem do czynienia :mysli: da sie tym jeździć :mysli:

chriss nawet Matizem da się jeździć :polew: :polew: :polew:

Tak na poważnie to słyszałem od jednego ze znajomych, że :thumbdown: - brak mocy, nie da się normalnie wyprzedzać, pali ok. 9L w cyklu mieszanym, natomiast jego żona już stwierdziła, że wszystko super - i komu tu wierzyć :no: :no: :no:

Wyczaj coś z ogłoszenia i podjedź się przejechać - będziesz miał klarowną sytuację :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario kolega chce kupić i chciał bym mu doradził :cool1:

Auto znam serwisowane jeździ nim dziadek od nowości,ma najechane chyba 70koła i jest wychuchane :>

tylko ten motor trochę słaby z tego co ja słyszałem to łańcuch rozrządu potrafi przeskoczyć :mysli:

[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 08:53_________________________________________________lece na ranczo postaram się wrócić na spota :wink4: bajo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździć pewnie się tym da... Fabia jest lekka.. jeżeli ludzie śmigają A4 z silnikiem 75-80KM to i Fabia da radę z mocą 65KM.... a jeżeli ktoś się przesiadł z mocniejszego auta do takiej Fabi to jasne, że ma odczucie, że to nie jedzie.... moja baba jak jeszcze miała nową Corse z 1.2 i pojechałem wymienić koła na zimowe to też mi się wydawało, że to nie jedzie... nie hamuje a na zakrętach to może się przewalić na dach... a ona do Częstochowy zaleciała tym w godzinkę z haczykiem więc nie ma co panikować...... jak będzie fakycznie mało to pogadasz z DJ i na pewno zrobi swapa w dobrej cenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...