Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

proste pytanie - czy kratki nawiewow z anglika pasuja czy jest z nimi jakas grubsza zabawa ? pytam o boczne bo srodkowa jest wlasciwie identyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

proste pytanie - czy kratki nawiewow z anglika pasuja czy jest z nimi jakas grubsza zabawa ? pytam o boczne bo srodkowa jest wlasciwie identyczna

Kolego Marcinie zadales za trudne pytanie, niestety nie potrafie udzielic Ci na nie odp :) nie masz jakiegos latwiejszego np czy bedzie jutro padac, wtedy odpowiem ze zapewne bedzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee no mnie sie wydaje ze beda aczkolwiek jak lewa rozni sie od prawej w sensie wielkosci czy ksztaltu to pewnie nie wejda ale wydaje mi sie ze powinny byc identyczne wiec podejda to tak na logike :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ ! bedziem lutowac ! :) wiem ze masz mnie juz dosc ale zapowiem sie publicznie to moze nie bedziesz robil scen ;P <3 :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skasujesz pięć ostatnich znaków wypowiedzi, to pogadamy :tongue4: Szamkowóz ma już skręconą skrzynię z jednomasem+prawie nowym sprzęgłem, przeswapowaną klimę (na szczęście stara łapa pasuje do AVF'a) i niedługo będzie do tego wszystkiego miał silnik pod maską:D Szaleństwo... A teraz DJ idzie odpocząć i spać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skasujesz pięć ostatnich znaków wypowiedzi, to pogadamy :tongue4: Szamkowóz ma już skręconą skrzynię z jednomasem+prawie nowym sprzęgłem, przeswapowaną klimę (na szczęście stara łapa pasuje do AVF'a) i niedługo będzie do tego wszystkiego miał silnik pod maską:D Szaleństwo... A teraz DJ idzie odpocząć i spać;)

:blink::shocked: :shocked: :shocked:

grubo w piatek przyjade z marcinem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to jeszcze Szamkowozem sie polata :):polew: :polew: :polew::decayed:

oczywiscie zarcik :P[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 00:46_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skasujesz pięć ostatnich znaków wypowiedzi, to pogadamy :tongue4: Szamkowóz ma już skręconą skrzynię z jednomasem+prawie nowym sprzęgłem, przeswapowaną klimę (na szczęście stara łapa pasuje do AVF'a) i niedługo będzie do tego wszystkiego miał silnik pod maską:D Szaleństwo... A teraz DJ idzie odpocząć i spać;)

:blink::shocked: :shocked: :shocked:

grubo w piatek przyjade z marcinem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to jeszcze Szamkowozem sie polata :):polew: :polew: :polew::decayed:

oczywiscie zarcik :P[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 00:46_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

To u niego jest jednomas :?: :?::?: U mnie jest dwumas - a niby taki sam :mysli: :mysli: :mysli:

BTW

:hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapytam na ogólnym może będzie więcej odpowiedzi niż w wątku do tego przeznaczonym:) Gdzie w Łodzi polecacie założyć instalacje gazową?! Słyszałem dobre opinie o NAGAZ Stefanowski. Zakładał tam może ktoś!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapytam na ogólnym może będzie więcej odpowiedzi niż w wątku do tego przeznaczonym:) Gdzie w Łodzi polecacie założyć instalacje gazową?! Słyszałem dobre opinie o NAGAZ Stefanowski. Zakładał tam może ktoś!?

Podlatuj na spota w Niedzielę - zapewne ktoś powie ci coś ciekawego :good: :good: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 08:07_________________________________________________

:witch: :witch: :witch: do roboty.

Miłego dzionka dla wszystkich :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario jest tez u niego dwumas ale mozna zalozyc jednomas bedzie mniej problemowy aczkolwiek slyszalem opisnie ze moze telepac autem

tak czy siak ja zalozylem dwumas do siebie :)

Fipomat tyle czasu na forum i dopiero teraz zawitales na lodzki ?? :bicz3: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bij chłopaka, się przestraszy i dopiero będzie :cool1:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...