Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ja zrobie maszyne wirtualna i udostepnie. jezeli komus bardzo zalezy to moge napisac instrukcje do samodzielnego zainstalowania calosci. jezeli nie jest to temat "na wczoraj" to w niedziele bede mial gotowy obraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

kiedys sobie zrobilem taka wersje unattended win xp :D troche sie instalowala ale mialem juz wszystko postawione co potrzebowalem na starcie :D

stery nie stery programy taki mily pakiecik :D heh i gdzies zgubilem plytke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi: :hi:

dokladnie jak piszecie przesiadka z 32 na 64 bity to duzy skok ale trzeba wziasc poprawke na to ze ludzie ktorzy nie wykorzystuja w zadnym stopniu mocy 64 bitow czyli nie korzystaja z aplikacji zaawansowanych w jakiejkolwiek dziedzinie nie zauwaza roznicy :) dla mnie przeskok jest ogromny nie wspomne juz o tym ze choruje na pakiecik adobe mam cs4 a cs 5,5 ma juz kilka aplikacji 64 bitowych miedzy innymi aftera i premiera a na tym jest kolosalna roznica miedzy 32 bitami no po prostu przepasc :) [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 00:08_________________________________________________302598_10150297387849086_6280019085_8029859_1887964611_n.jpg[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 00:29_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 00:29_________________________________________________no wiec chyba znowu siedze sam kurna :confused4:

Dżizas, jaka suka :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

W skali do 1 do 10 ma u mnie jakieś 9.75 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 09:38_________________________________________________

a on nie potrzebuje iso pliku windowsa ?

Tylko do instalacji, jakby to był nowy, czysty komp. :wink4:

Potem już nie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zaczęło :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ja może potem, bo teraz za dużo luda dookoła :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, Bartuś, jeszcze raz dzięki za pomoc w niedzielę i sorry za zawracanie d*py :wink4: :wink4: :wink4:

Męczył mnie o ten serwis w tej Borze już chyba z miesiąc :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krajowy wyrób na koniec i trzeba znów zrobić coś pożytecznego, mimo niechęci :tongue4:

mo%C5%82ek11.jpg[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 10:15_________________________________________________

siemka DJ :)

co tam slychac dobrego :)

Wszystko ok, tylko nadal kombinuję, żeby gdzieś wyjechać;) Szkoda, że nie mam ramy do wyprostowania a6, ale i ten problem trzeba będzie jakoś przeskoczyć;) BTW - skąd Wy bierzecie fotki tych "lachonów", bo ja mam tylko google grafika...? :>[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 10:17_________________________________________________Fakt, krajówki mamy fajne...grafików jeszcze lepszych, bo niestety .jpg "trochę" różni się od oryginału :polew:

J.B..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli chodzi o wyroby krajowe, choć częściowo importowane, to mnie rozwalają pogodynki z TVN Meteo: Dorota Gardias i taka nowa, Weronika Diallo :kox: :kox: :kox:

A Brodzikowa też niczego sobie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom pogodynki z tvn robia robote nie ma co a ja zdjecia czasem lykam z fb z jakichs ckm czy playboya :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E Viva Espana!!!

LindaTali.jpg

..koniec wklejanek, bo nic dzisiaj nie zrobię;p

Oooo, ta jest w pytkę :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...