Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Pany może jutro zrobimy spota w Porcie, kto będzie chciał to polata kartem, kto będzie chciał to pokibicuje i będzie gitez majonez :good::decayed: :decayed: :decayed:

Chyba nie zdziwi Was, że popieram :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Pany może jutro zrobimy spota w Porcie, kto będzie chciał to polata kartem, kto będzie chciał to pokibicuje i będzie gitez majonez :good::decayed: :decayed: :decayed:

w sumie nie można nikogo do niczego przymuszać, jak coś to piszcie gdzie się zlatujemy - na pewno podlecę :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany może jutro zrobimy spota w Porcie, kto będzie chciał to polata kartem, kto będzie chciał to pokibicuje i będzie gitez majonez :good::decayed: :decayed: :decayed:

i ja popieram :)

kurde i w lotto znowu kumulacja heheh to bedzie juz mega rekord chyba ponad 45 melonow wyjdzie :D[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 02:44_________________________________________________ :wallbash: :wallbash: :wallbash: i znowu siedze sam no :/[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 03:06_________________________________________________i ciagle sam no :D ile bede czekal jeszcze co Wy wszyscy spicie czy jak ?? :D [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 03:28_________________________________________________eee no to chyba sie zawine bo co tu bede tak sam siedziel :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 04:05_________________________________________________yhh dopiero 4 a tu pusto no :D

Pantonik pewnie dewelopuje albo juz przyzwyczaja juniora :D do pracy :)

mam nadizej eze sie jutro spotkamy i obgadamy temat spotkania za 2 tygodnie na jakies ostatnie zdjecia przy dobrej pogodzie

gdzies ale gdzie to musimy ustalic jeszcze poki co

mysle ze Miskowi strzelimy cos jutro jak auto wyglinkowane no i Chriss cos mowil :D takze zobaczymy :D[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 04:14_________________________________________________eee to ide co tu bede tak sam siedzial :D

PSTRYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rem1k no nie ma niestety ale powiem Ci jakie ja mam zasady w tym:P

Po pierwsze jeżeli tylko jest dobrze samochód zrobiony to to że był uderzony nie jest aż tak ważne (sam skosiłem pół Tigry ale nie oszczędzałem przy naprawie i chłopak 4 rok jeżdzi i nadal mysli ze ma bezwypadek)

Audi ani poprzednich aut nie sprawdzałem na jakiś ścieżkach diagnostycznych, wpadał kumpel patrzył swoim wzrokiem co i jak wydawał opinie czy technicznie auto zdrowe a ja wykładałem gotówke (doradził mi tak że Honde załatwiłem tak że ją tyrałem aż połkneła cały olej a potem jeździłem tak przez pół roku i nic się nie działo, a Audi no to jest wogóle moja miłość, ale tylko pompe robiłem w nim przez 2 lata)[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 06:49_________________________________________________Czy mógłby ktoś wziąść VAGa? ciągle mi się palą poduszki i tak wczoraj jadąc myślałem że jakby jakiś idiota we mnie walnoł to nawet by się nie otworzyły :P

Też umyłem wczoraj całe autko więc się piszę na jakąś fotke:P

I popieram pomysł a nawet dodałbym że można coś wcześniej się umówić bo się szybko zimno robi już i ciemno i każdy będzie zaraz gadał że leci bo późno :P[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 06:52_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a8-long-3-0-tdi-2007-skora-klima-navi-lodowka-i1829228109.html

kupiłbym coś takiego sobie kurde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaahahaaa jak wy te cyfry skreślacie, że w całej Polsce NIKT nie trafił ponownie.......... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i kolejna kumulacja.... :D

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 09:05_________________________________________________Sebek wczoraj o tej godzinie kończyłem pić ze wspólnikami..... a później mnie kobietka dowiozła do domu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaahahaaa jak wy te cyfry skreślacie, że w całej Polsce NIKT nie trafił ponownie.......... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i kolejna kumulacja.... :D

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 09:05_________________________________________________Sebek wczoraj o tej godzinie kończyłem pić ze wspólnikami..... a później mnie kobietka dowiozła do domu :gwizdanie:

Pantonik ja celowo nie skreśliłem dobrych cyfr bo czekałem na kumulacje :wink4: 50 000 000 pln-ików to już robi robotę :decayed: :decayed: :decayed: dlatego właśnie skreślę je dopiero we wtorek :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

BTW szukaj sobiej jakiegoś fajnego RS-a - Mariunio kupi ci już nie długo :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi RSa a reszta dostanie po jogurcie i do domu :polew:

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 09:46_________________________________________________Panda ja VAGa zabiorę więc te poduszki ogarniemy :wink4:

ps: wcześniej pisałeś o sprawdzeniu auta kompem więc nie widzę problemu.... wpadasz albo z autem albo po mnie i jedziemy do autka.... żaden problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 11:04_________________________________________________czyli jaka decyzja,gdzie sie spocimy i o której :mysli:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 11:07_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1718564,0,1,po-kolei-podpalali-samochody,wiadomosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hheheheh

no spoko to co tak jak Mario pisal spotkajmy sie w porcie kto bedzie chcial polata a kto nie to nie bedzie cieplej i tak tam :)

czyli zrobmy spota pod go cartami o 18ej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...