Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Sebek

1. VirtualBox styknie spokojnie..

2. Ode mnie dostaniesz obraz dysku pod virtualną maszynę z czystym WinXP (wystawie na serwerze to wieczorem pociągniesz z domciu)

3. Wczoraj jedna tępa baba po 150 certyfikatach, szkolenia itp tak napierdzieliła na punkcie styku, że ponad 1000 numerów z różnych stref mi nie działała.... totalna odcinka wielu firm (nie mogli dzwonić i do nich nie można było się dodzwonić).... :kwasny: walczyłem z tymi debilami od 16:00 a o 22:30 zorientowali się, że ich specjalista certyfikowana źle kliknęła i wyeeebała w kosmos kilka tablic numeracji na centralach... :wallbash: oparło się o 20:00 (bo debile nie byli w stanie się zorientować o co kaman) o dyrekcję techniczną.... o 22:00 powstało za***iste zamieszanie i postawili na nogi wszystkich techników z pl.... jak już było wiadomo co odwaliła to zaczynałem to odkręcać bo miałem na swojej platformie wszystkie informacje by to przywrócić (debile nawet nie mieli kopi zapasowej) więc od 23:00 zacząłem klepać a o 7:20 skończyłem (klepania w chuu... :wallbash: ) ... kimnąłem się 1h no i jestem ponownie online :D ale kurde wczoraj od 16:00 nie odbierałem nawet telefonów i dopiero teraz nadrobiłem spam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągnij soft i instaluj http://download.virtualbox.org/virtualbox/4.1.4/VirtualBox-4.1.4-74291-Win.exe

a na prv dostaniesz linka do dysku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox to juz mam czekam na obrazek i bedzie gitara :)

dzieki :) wezno sie przespij chlopie 1 godzinka to malo 4 to juz cos :) mozna zyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartuś, dzisiaj kumpel był u Rogala i gadał z Nim o moim blb i mówił że mapy startowe nie pomoga na palenie jak to Panton sugerował :tongue4:

nie sugerowałem a pisałem konkretnie gdzie jest problem.... :tongue4: dlatego upgrade softu silnika sprawę załatwi bo tam są poprawione mapy startowe i będzie palił z dotyku.... :gwizdanie: więcej zaufania Panie Marat :wink4:

ps: a co by było śmieszniej to u Rogala robił program szogun555 i on ma BLB..... miał też problemy z paleniem.... Rogal powiedział, że to wina złych map startowych i poprawi.... poprawił i od tamtej pory auto pali na dotyk - możesz zweryfikować to co napisałem z szogun555 więc ...... może inaczej - chcesz się założyć o flaszkę, że tutaj jest przyczyna z paleniem Twojego silnika? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

flaszkę to możemy wypić na spocie :naughty: to oszust z tego Rogala :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co pisałeś do szogun555 ? chłopak jest z Pabianic... ostatnio był na spocie i ma BLB .... miał identyczny problem... to w BLB ze starym softem jest normą... nie mam VASa bo bym ci zaktualizował sterownik silnika i zobaczyłbyś jak pali.... wtedy tylko łapałbyś dzidę do buzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co pisałeś do szogun555 ? chłopak jest z Pabianic... ostatnio był na spocie i ma BLB .... miał identyczny problem... to w BLB ze starym softem jest normą... nie mam VASa bo bym ci zaktualizował sterownik silnika i zobaczyłbyś jak pali.... wtedy tylko łapałbyś dzidę do buzi :D

Panton, planeta Ziemia jest dumna, że ma takich developerów, którzy nie mówią o 16 "papa" całemu światu, otwierając piwko na kanapie;D Mam tylko nadzieję, że ostatnie Twoje wypowiedzi, to nie jest oficjalny środek płatniczy u Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak popatrzylem dzisiaj to jak dolaczylem do klubu :A4: to na lodzkich spotach byl naklepane tylko 105 str. a teraz prawie 3000 :decayed: przez rok i tak patrzylem ilu tu sie typa przewinelo co byli 1 czy 2 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...