Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety nie załapałem się na trzytysięczną stronę;p Ale przynajmniej parę pożytecznych rzeczy zrobiłem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :bicz: :oklaski: :oklaski: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Załapałem się na trzytysięczną stronę;p

DJ załapałeś się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w morde :shocked: :shocked: :shocked:

312515_1859350383396_1830027048_1255700_1487810418_n.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 23:40_________________________________________________no nic to ide sobie popracowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze zrobic do rana uloteczke przygotowac ja odrazu do druku

oprocz tego ogarnac panel do zarzadzania wiadomosciami w takim jednym serwisie newspoint/netsprint ;)

wprowadzic poprawki na kolejna storne i poprawic logotyp i takie tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej nudzić się nie będziesz;) Martwi mnie delfinek, ale jeszcze mi przyszedł szatański pomysł z podmianką akumulatora, tylko w sumie niezbyt jest w tym logika;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no aku jest nowy no to jak przeciez kreci dobrze nie sadze ze to tego wina ja sie oczywiscie nie znam ale tak logicznie ogarniajac temat

czekam na kabel jak dojdzie bede mogl na zimnym zobaczyc te no korekcje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aku w dizlu jest bardzo ważny ale by miał związek z tym paleniem po dwóch dniach stania to jakoś tego nie widzę..... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tym aku to nie jest taka prosta sprawa, bo np. mój poprzedni wg mnie dobrze kręcił, a jak włożyłem nowy, to odpalał szybciej. Fakt faktem - to nie będzie jednak u Ciebie wina aku, po głębszych przemyśleniach. Nadal tylko nie wiem, o co tu chodzi...tandem pompa? elektryczna pompa paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczalem grzebac i wyczytalem ze moga byc takie przyczyny :

brudna przepustnica

za male cisnienie na pompie

lipne swieczki

kiepski aku (ja mam s5 ktora ma moze z rok niecaly da sie sprawdzic czy wszystko ok z aku jakos ??)

zaworek regulujący ciśnienie paliwa

loo a to ciekawe jest wyjsc rano odpiac aku i zapalic jak zapali z dotyku okazuje sie ze w wielu przypadkach tak jest uszkodzony ecu silnika, nadaje sie do wymiany, silnik startuje rano z ustawieniami cieplego silnika i czasy wtryskow sa inne z tad problem z uruchomieniem to teraz niech mi ktos powie co to znaczy bo nei bardzo rozumiem :D

ale domniemam ze nie kolorowo ??

[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 00:42_________________________________________________ :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 00:47_________________________________________________zobaczymy co napiszecie a ja wracam do roboty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpiac aku i zapalic jak zapali z dotyku okazuje sie ze w wielu przypadkach tak jest uszkodzony ecu silnika, nadaje sie do wymiany, silnik startuje rano z ustawieniami cieplego silnika i czasy wtryskow sa inne z tad problem z uruchomieniem

ten co to napisał powinien pierdolnąć się w łeb czymś ciężkim........ ludzie to mają fantazje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiecie co to pisal Czaki22 a wydaje mi sie ze chlopak ma pojecie i wie co mowi pozatym inni w temacie w ktorym byla ta wypowiedz potwierdzili to co napisal[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 05:30_________________________________________________

Fatalista;p Idź lepiej spać, zanim wymienimy pół samochodu :decayed::hi:

pozatym spanie jest przereklamowane czasami sie gorzej czuje po snie niz przed :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom dokladnie optymalnie to 3-4 godzinki :D

wczoraj sobie kimnalem z zegarkiem w reku 17 minut

heheh i to jeszcze podczas 17 min 3 razy sie obudzilem i mialem ze 4 sny :D

jest moc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...