Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: na wieczór.

Mam sprawę do Was. Mój kumpel kupił w sobotę a6 c5 2.4 v6 benzyna bez gazu. Generalnie auto prezentuje się ładnie. Nie oglądałem jej dokładnie, bo było ciemno, i tak bym nic nie zobaczył. Jednak w środku jest ona trochę ... zaniedbana, np: przełącznik od świateł jest połamany, do tego deska w rogu jest wbita jakby kciukiem do środka, ale moja sprawa dotyczy innej rzeczy. Otóż wsiadam proszę ja Was na miejsce pasażera z przodu i co widzę? W miejscu air baga widzę jakby wgniecenie do środka. Dokładnie w lewym dolnym rogu poduchy. Może nie zwróciłbym na go uwagi gdyby nie fakt że koleś powiedział mi, że to od słońca tak się samo zapadło :blink: Jeszcze nigdy w życiu takiej teorii nie słyszałem :shocked: Jesteście w stanie podważyć jego teorię? Moim zdaniem ktoś zaje... ręką lub czymś i się zniekształciło, albo ktoś coś przewoził, oparł i tak leżało, ale przecież nie zniekształciłoby się to aż tak. Dziwna sprawa...

Koleś podszedł do mojej lalki i powiedział, że większego gówna nie widział. No myślałem, że go na miejscu zaje.. kluczem do kół (koleś to znaczy mechanik tego mojego kumpla, który podobno zajmuje się tylko audi na retkini).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sadistic.pl/impreza-po-polsku-vt79343.htm?highlight=impreza++polsku&start=15

o f*ck widzieliście to?;D haha nie ma to jak banda debili napieprzających się meblami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Dojechalem ;)

[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 00:02_________________________________________________http://www.sadistic.pl/sztachnij-sie-vt91646.htm

kopca Wam diesle ?? wogole nie wiem czemu ale podobny do Bruna albo mi sie wydaje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: schowek ma tylko kilka śrubek :wink4: szybko się go wyjmuje i widać poduchę :)

wydaje mi się że można zdjąć zaślepkę i będzie widać czy jest poducha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry:) Zdjęcie schowka to najpewniejszy sposób sprawdzenia airbag'a, więc jestem zgodny ze zdaniem kolegów:)

Qrde, kminiliśmy wczoraj z Sebkiem nad delfinkiem i wykminiłem, że pompa paliwa daje słabe ciśnienie...pojechaliśmy po drugą do andrespola, zacząłem przekładać silniczek i co? I oczywiście musiałem połamać króćce... :wallbash: Dobrze, że koleś ma drugą pompę, to przynajmniej nie trzeba będzie kombinować, ale delfin jak był nienaprawiony, tak nie jest... ręce mam drewniane :embarrassed:

Pjngwjn - dawaj no fotkę tej deski w A6:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

oj tam oj tam :) jak Ty masz drewniane to ja nie mam wcale rak :D zestresowales sie zdjeciem chciales dziubek zrobic i to przez to :decayed: :decayed: :decayed:

311979_10150352849379086_6280019085_8348326_247965117_n.jpg

tak mi wpadlo w rece lece w traske :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::)

a ja uśpiłem juniora :) śpi od 30 minut już, co na niego w ciągu dnia to już rekord :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...