Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

cos mi sie obilo o uszy cze kolejny gniot :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ale dla glinki to bym ogladnal :P:decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na "Wyjeździe Integracyjnym" jak dla mnie 7/10 :cool1: widywałem lepsze polskie komedie ale Glineczka :slina: :slina: :slina:

Katarzyna_Glinka_jako_5486545.jpg

[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 19:56_________________________________________________

Wyjazd_integracyjny_film_kadr_Jan_Frycz_Katarzyna_Glinka_001_620x413.jpg

Katarzyna_Glinka_jako_5486552.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurde jest naprawde meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega łania :D:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 20:17_________________________________________________Katarzyna_Glinka_wyjazdintegracyjny_2.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moim się żaden nie interesuje a dobiega 200 setki i 10 lat, :mysli: także gadał dziad do obrazu znamy te śpiewy i żale pt. "znajomy mówił..." jeśli szuka zaś kolega dobrego mechanika od Audi i diesli to polecam Pana który wymieniał rozrząd w moim i jest specem od tych silników ( też płacze ale że roboty przy nim dużo bo bardziej zaawansowany niż 1,9 ) Pan ma warsztat koło Castoramy -Diesel Service za osiedlem i dokładnie po tej samej stronie co Castorama. Zaznaczam nie jest to jakiś Pan Kazio co okazjonalnie sobie dłubie w garażu. Żadnego innego nie polecę bo krótko mówiąc - reszta nie ma zielonego pojęcia o silniku 2,5 TDI.

takie gadanie dotyczy kazdej marki. przed audi jezdzilem alfami i wg miejskich legend dzien zaczynalem od wizyty u mechanika ;) wychodze z zalozenia ze "jak dbasz tak masz" i nigdy sie na takim podejsciu nie zawiodlem.

Za którą Castoramą w Łodzi są trzy a pewnie mi sie przyda :gwizdanie:

Z Kolegą się zgadzam jak dbasz tak masz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jadąc ze Zgierza do Łodzi skręcasz w lewo za Castoramą - jadąc, mijając drugie światła zobaczysz warsztat po lewej stronie, dojeżdżasz do następnych świateł zawracasz i jesteś na Miejscu - Prowadził Cię Mario Vel Misiek :decayed: :decayed: :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 20:45_________________________________________________michal56123 nie czaj się :decayed: :decayed: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 21:01_________________________________________________Zgierzanin :cool1: pewno się często mijamy w tym zacnym mieście :> :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...