Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 00:11_________________________________________________no to ide popracowac ;):kox::naughty:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 01:01_________________________________________________ :kox::naughty::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i nie spimy zwiedzamy dzis ostatni dzien chyba ;) [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 05:40_________________________________________________heheh no to wez sie opanuj sie wyluzuj bo sie przepracujesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

no to dotrwaliśmy - mamy takie Czwartkowe Piątunio :thumbup: :thumbup: :thumbup::banan::banan2::banan1::boobs:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 07:15_________________________________________________Kamil z p.Tadeuszem jestem umówiony na Poniedziałek - wczoraj nie mogliśmy się zjechać :wink4:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 07:16_________________________________________________

skubana fajowo wygląda :slina: powiedział bym nawet glajsko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: prawie już weekend ;)[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 08:05_________________________________________________panowie co do DynoDay w Nagazie, ustalili takie coś:

1. wchodzi w gre termin 3 grudnia, wczesniej maja remont

2. cena za hamowanie 80zl/1os do 300KM, 100 zl za 4x4 LUB > 300KM

3. min 6 max 12 aut

teoretycznie jest już 5 aut wpisanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Mariano, że tak powiem odnośnie zdjęcia, które wkleiłeś - Glinka wysiada :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

no to dotrwaliśmy - mamy takie Czwartkowe Piątunio :thumbup: :thumbup: :thumbup::banan::banan2::banan1::boobs:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 07:15_________________________________________________Kamil z p.Tadeuszem jestem umówiony na Poniedziałek - wczoraj nie mogliśmy się zjechać :wink4:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 07:16_________________________________________________

skubana fajowo wygląda :slina: powiedział bym nawet glajsko :good:

kurde a mnie jakos nie pojezdza ;) i jeszcze bym napisal ale sie powstrzymam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, na wyswietlaczu temperatury caly czas swieci mis ie taka sniezynka (nie mylic z Darkiem :P ) co to oznacza ???

mroz trzymie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, na wyswietlaczu temperatury caly czas swieci mis ie taka sniezynka (nie mylic z Darkiem :P ) co to oznacza ???

że zapomniałeś zamknąć lodówki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powaznie pytam, bo temperature mam na plusie i klimatronik tez na plusie pokazuje kierwa....[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 12:48_________________________________________________dobra Krzyś juz mnie naumial :)

Bartas zabiłeś mnie :polew: :polew: :hi: powitać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...