Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tylko głowa boli, ale dzisiaj tak odpieprzyłem a6, że szok :polew: Jutro mam jechać 230km do Żnina po dowód rejestracyjny- autko przeszło przegląd, 250 zł mniej w portfelu i jeszcze sobie przypomniałem, że czwórce też przegląd się skończył i tak sobie jeździłem bez od 18.12 w pełnej nieświadomości;p Aż się nie mogę nadziwić, że to przegląd przeszło, bo owszem - hamulce ok, światła niby też, ale poskręcałem to na kilka śrub, zderzak tylko przyłapany, koleś stwierdził, że auto z ameryki chyba (okazało się, że soczewki w światłach mają przesłonę nie w tę stronę. Ponoć mam luz na łożysku i jeszcze jakieś drobne pierdoły, jednak cieszę się, że już mogę jechać po dowód:) Ponawiam pytanie - chce ktoś coś z giełdy motoryzacyjnej w Poznaniu?

może powinieneś zabrac przyczepkę -jak będzie w drodze do Znina gubił części to w drodze powrotnej je pozbierasz haha:) zawsze pięć śrubek to nie cztery:))))[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 17:49_________________________________________________I PRZY OKAZJI JEŚLI JUŻ TAM BĘDZIESZ TO MOŻE LOOKNIESZ NA TO?CZY WARTO WOGÓLE JECHAC TO ZOBACZYĆ?

http://otomoto.pl/audi-a4-200-bezwypadkowy-gwarancja-C21977151.html[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 17:54_________________________________________________TO JEST TAKI OKAZ ,ŻE MOŻE WARTO GO KUPIĆ:)

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 17:56_________________________________________________czas ucieka-zlot sie zbliża a ja jeszcze nie mam AUTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

powiem Ci ze napewno byl ostro wyprany ten samochod, ja jak mialem poprzedni z wloch to koles co mi sprzedawal mowil ze wiadro pachu wyciagnal wlosi strasznie nei dbaja o auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze napewno byl ostro wyprany ten samochod, ja jak mialem poprzedni z wloch to koles co mi sprzedawal mowil ze wiadro pachu wyciagnal wlosi strasznie nei dbaja o auta

własnie cena jest jakaś niska ale jest faktura haha:) i te 3litry:)[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 18:18_________________________________________________

no Michał :naughty: 3.0 :slina:

Jak by co to zawsze możemy cię zgarnąć - nie będziesz się musiał martwić czy już możesz jechać :decayed::wink4:

Mariusz jak nic nie kupie do tego czasu a własciwie do końca lutego to pewnie mnie zgarniesz:)[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 18:19_________________________________________________

no Michał :naughty: 3.0 :slina:

3litry:)klamka zapadła:)jest umowa na ten rok -będzie leasing haha na firmę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko głowa boli, ale dzisiaj tak odpieprzyłem a6, że szok :polew: Jutro mam jechać 230km do Żnina po dowód rejestracyjny- autko przeszło przegląd, 250 zł mniej w portfelu i jeszcze sobie przypomniałem, że czwórce też przegląd się skończył i tak sobie jeździłem bez od 18.12 w pełnej nieświadomości;p Aż się nie mogę nadziwić, że to przegląd przeszło, bo owszem - hamulce ok, światła niby też, ale poskręcałem to na kilka śrub, zderzak tylko przyłapany, koleś stwierdził, że auto z ameryki chyba (okazało się, że soczewki w światłach mają przesłonę nie w tę stronę. Ponoć mam luz na łożysku i jeszcze jakieś drobne pierdoły, jednak cieszę się, że już mogę jechać po dowód:) Ponawiam pytanie - chce ktoś coś z giełdy motoryzacyjnej w Poznaniu?

może powinieneś zabrac przyczepkę -jak będzie w drodze do Znina gubił części to w drodze powrotnej je pozbierasz haha:) zawsze pięć śrubek to nie cztery:))))[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 17:49_________________________________________________I PRZY OKAZJI JEŚLI JUŻ TAM BĘDZIESZ TO MOŻE LOOKNIESZ NA TO?CZY WARTO WOGÓLE JECHAC TO ZOBACZYĆ?

http://otomoto.pl/audi-a4-200-bezwypadkowy-gwarancja-C21977151.html[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 17:54_________________________________________________TO JEST TAKI OKAZ ,ŻE MOŻE WARTO GO KUPIĆ:)

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 17:56_________________________________________________czas ucieka-zlot sie zbliża a ja jeszcze nie mam AUTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poprosze felgi z niego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko głowa boli, ale dzisiaj tak odpieprzyłem a6, że szok :polew: Jutro mam jechać 230km do Żnina po dowód rejestracyjny- autko przeszło przegląd, 250 zł mniej w portfelu i jeszcze sobie przypomniałem, że czwórce też przegląd się skończył i tak sobie jeździłem bez od 18.12 w pełnej nieświadomości;p Aż się nie mogę nadziwić, że to przegląd przeszło, bo owszem - hamulce ok, światła niby też, ale poskręcałem to na kilka śrub, zderzak tylko przyłapany, koleś stwierdził, że auto z ameryki chyba (okazało się, że soczewki w światłach mają przesłonę nie w tę stronę. Ponoć mam luz na łożysku i jeszcze jakieś drobne pierdoły, jednak cieszę się, że już mogę jechać po dowód:) Ponawiam pytanie - chce ktoś coś z giełdy motoryzacyjnej w Poznaniu?

może powinieneś zabrac przyczepkę -jak będzie w drodze do Znina gubił części to w drodze powrotnej je pozbierasz haha:) zawsze pięć śrubek to nie cztery:))))[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 17:49_________________________________________________I PRZY OKAZJI JEŚLI JUŻ TAM BĘDZIESZ TO MOŻE LOOKNIESZ NA TO?CZY WARTO WOGÓLE JECHAC TO ZOBACZYĆ?

http://otomoto.pl/audi-a4-200-bezwypadkowy-gwarancja-C21977151.html[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 17:54_________________________________________________TO JEST TAKI OKAZ ,ŻE MOŻE WARTO GO KUPIĆ:)

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 17:56_________________________________________________czas ucieka-zlot sie zbliża a ja jeszcze nie mam AUTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3.0TDI + Q + 2007 + 128k przebiegu (?) za 41k pln ja wiem, że dizzzle poleciały po zmianie akcyzy/ceny za litr ale bez przesady.... dla mnie cena sama mówi za siebie, ale jak to mówią Twój keszz Twoje wielbłądy :wink4:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 19:17_________________________________________________aaaa i jeszcze cena brutto na pełny VAT 23% LOL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie podoba i cena odpowiada to jechać i ogląda jak jest :good: to brać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli ktoś szuka zadbanego auta na którym można zawiesić oko mam do zaproponowania mój egzemplarz, wcześniej kupiony od forumowicza. http://allegro.pl/show_item.php?item=2051445615 Wiem, że nie ten dział ale nie mam wymaganej liczby postów, by wystawić ogłoszenie. Oczywiście cena negocjowalna, kontakt najlepiej telefoniczny. 512-249-925

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to ja ostatni raz pytam - kto chce coś z giełdy w poznaniu? I tak jutro jadę, więc mogę jakieś fanty przywieźć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli ktoś szuka zadbanego auta na którym można zawiesić oko mam do zaproponowania mój egzemplarz, wcześniej kupiony od forumowicza. http://allegro.pl/show_item.php?item=2051445615 Wiem, że nie ten dział ale nie mam wymaganej liczby postów, by wystawić ogłoszenie. Oczywiście cena negocjowalna, kontakt najlepiej telefoniczny. 512-249-925

yyyyy ale wiesz-ja taką już praktycznie mam:)teraz czas na wyższy poziom:) a tak poza wszystkim cenę jak na ten rocznik to wystawiłeś konkretną:))))))) chciałbym tyle dostać za naszą z 98:)))))))) choć powiem Ci ,ze nie mam złomu:)[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 20:41_________________________________________________

Ok, to ja ostatni raz pytam - kto chce coś z giełdy w poznaniu? I tak jutro jadę, więc mogę jakieś fanty przywieźć:)

Deejay_.... dziękujęmy Ci za chęci:)ale w tym tygodniu chyba nie skorzystamy:)z wyjątkiem odwiedzin w Gnieźnie-choć jak by tu Zlota powiedziała- w Gnieźnie w komisach to same kur.... i złodzieje a każde auto jest kombinowane:) oglądaliśmy tam setki samochodów z Zlotą i moze jedno było warte zachodu:))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w woj. łódzkim/mazowieckim można dobrze odnowić sobie felgi? jakie mogą być ceny za komplet 19" ?

dzięki za pomoc :hi::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"za pół darmo" - bardzo trafnie to ująłeś... :gwizdanie: hmm... płynu w zbiorniczku wyrównawczym nie ma nawet min :rolleyes: ............ ale to okazja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"za pół darmo" - bardzo trafnie to ująłeś... :gwizdanie: hmm... płynu w zbiorniczku wyrównawczym nie ma nawet min :rolleyes: ............ ale to okazja :naughty:

ja ujme to tak PAŹDZIOCH JAK c**j :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wizualnie prezentuje sie wypas :)

DJ kompa pod pache i wszystko sie wyjasni ;) cena niska to fakt ale do oplat jest

ale i tak malo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra pany odkopałem swoje skarby. zostało mi po czerwonej SZCZale i mam do wypchnięcia: :>

- TURBO :decayed:

- quattro :decayed:

- komplet gumowych dywaników petex (2 sezon używane). stan bdb.

- uszczelka gumowa, nowa w folii do tylnych prawych drzwi

- wkład lusterka "popękany" :) od strony kierowcy (uratował mi d*pę 2 razy - woziłem w bagażniku i jak mi złodzieje "pożyczyli" wkłady które miałem w lusterkach to wkładałem go na tak zwany dojazd :) )

- cewka 1 szt. beru do BPG

- 0,5L oleju castrol 5w30

- oryginalne logo DTM (zapakowane nowe) - 2szt.

- spojler na klapę tył 3 częsciowy w oryginalnym czerwonym kolorze (polakierowany, nigdy nie zamontowany) :decayed:

- LOGO AUDI chyba 2szt używek z tylniej klapy

- radio symphoniaII 2din ze zmieniarką CD + kaseta (dwie linie na wyświetlaczu przepalone)

póki co nigdzie tego nie wystawiłem. najpierw pytam tutaj. czy ktoś na coś rekletuje? :cool1:

jak powaga to na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...