Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zaśmiecaj forum swoimi fobiami na temat tablic rejestracyjnych. Nie wiedziałam ,że to jakiś postrach wspaniałych światowo jeżdżących łodzian? z tym też można polemizować, zwłaszcza że multum to napływowi łodzianie z okolicznych wsi. Tablica to za mało żeby kogoś oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Aktualny pod warunkiem ze nie masz EZG w rejestracji :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaśmiecaj forum swoimi fobiami na temat tablic rejestracyjnych. Nie wiedziałam ,że to jakiś postrach wspaniałych światowo jeżdżących łodzian? z tym też można polemizować, zwłaszcza że multum to napływowi łodzianie z okolicznych wsi. Tablica to za mało żeby kogoś oceniać.

wyluzuj... wyluzuj... :thumbdown:

czy ty na prawdę myślisz że to na serio?? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, i nie będę się narzucać.Nie pierwszy raz czytam taki tekst i sorry ale na forum klubu to już przegięcie. Widać tu nie ma rodziny tylko są ważni i ważniejsi. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej żartowałem, mam nadzieję że kolega też. przykro mi że bardzo serio to przyjełaś. następnym razem będę więcej emotów stawiał.

powtarzam raz jeszcze wyluzuj... :notworthy:

nic więcej nie mam do napisania w temacie. szkoda rozmawiać o czymś czego nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie ku***a unioslem czytajac o tych emerytach. pod krecha nie mozna wszystkich stawiac. wiekszosc i tak pewnie mowi o dziadkach, ale nie o to. i tak obstawiam, ze najwiekszym zagrozeniem sa baby za kolkiem trzymajace kierownice jakby nie byla przykrecona. i do tego rejestracja epa albo esi.

Bartek, zgadzam się z Tobą w pełni, chociaż jak na ironię, sam mam blachy EPA - jestem jednak z Ksawerowa, ale że niestety podlegam pod Pabianice, to się załapałem na taką rejestrację;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc00177cf.th.jpg

dsc00176ph.th.jpg

dsc00175dp.th.jpg

dsc00174o.th.jpg

dsc00173h.th.jpg

dsc00172qs.th.jpg

dsc00171gx.th.jpg

dsc00170uz.th.jpg

dsc00169pc.th.jpg

dsc00168m.th.jpg

dsc00167rd.th.jpg

dsc00166ys.th.jpg

dsc00165j.th.jpg

dsc00164zr.th.jpg

dsc00163pg.th.jpg

dsc00162s.th.jpg

dsc00161xs.th.jpg

audijerzyk.th.jpg

[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 19:03_________________________________________________taka mała sesja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kliszy mi brakło na środek :polew:

a drzewo zostalo w lesie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 21:58_________________________________________________chomerski - za pamięci jakiego browara spijasz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :good:

ale to i tak nie zwalnia cię od przywiezienia flaszki (powód znany) :naughty:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 22:10_________________________________________________jakie tu dyskusje dziś panowały :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, tematy ja pierdziu...

a flaszkę, czemu nie he he, tylko kierowce musza znaleźć :>[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 22:40_________________________________________________a z in. beczki, spier... mi cały płyn ze zbiorniczka od wspomagania i pompa zaczęła hałasować i teraz pytanie:

pewnie od razu dolać i do serwisu ( bo to na szczęście służbowe auto nie klubowa niunia) bo grozi zatarciem pompy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sto lat, sto lat :drunk:

zabierz swoją paniusie :naughty:

zalej nawet olejem silnikowym aby nie pracowała na sucho, ale jak już wyje to wirnik z rotorem dostał po d*pie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...