Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

proponuję usunąć z banera ogłoszenie o imprezie 18 lutego, temat NIE ŻYJE :hi:

ci co chca isc wiedza co i jak :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 16:41_________________________________________________

KTO TAK POWIEDZIAŁ :mysli:

nie podnoś na Magdzie czcionki bo sie obrazi :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

a kto coś na ten temat powiedział ? oto jest pytanie, w niedziele też pytałam Tomka czy coś na ten temat było to powiedział, że było dużo o kiełbasie [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 16:41_________________________________________________

proponuję usunąć z banera ogłoszenie o imprezie 18 lutego, temat NIE ŻYJE :hi:

ci co chca isc wiedza co i jak :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 16:41_________________________________________________

KTO TAK POWIEDZIAŁ :mysli:

nie podnoś na Magdzie czcionki bo sie obrazi :tongue4:

aha, to sorry więc skoro ja nic nie wiem to nie mam więcej pytań :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

:hi:

Panowie zna ktoś z Was to auto??

http://otomoto.pl/audi-a3-1-8-lpg-pl-klimatronic-automat-C22579875.html

Dał by ktoś z Was je obejrzeć??? Wiem, że tanie ale może by coś z niego było :cool1:

Koszt dojazdu i zmarnowanego czasu zwróce :wink4:

http://otomoto.pl/audi-a3-1-8-lpg-pl-klimatronic-automat-C22579875.html

Ja jestm po operacji oka i nie widzi mi się dymać 150km w ciemno :thumbdown::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie zna ktoś z Was to auto??

http://otomoto.pl/audi-a3-1-8-lpg-pl-klimatronic-automat-C22579875.html

Dał by ktoś z Was je obejrzeć??? Wiem, że tanie ale może by coś z niego było :cool1:

Koszt dojazdu i zmarnowanego czasu zwróce :wink4:

http://otomoto.pl/audi-a3-1-8-lpg-pl-klimatronic-automat-C22579875.html

Ja jestm po operacji oka i nie widzi mi się dymać 150km w ciemno :thumbdown::disgust:

Wal z tym do klysia on jest w tej dziedzinie najlepszy [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 18:53_________________________________________________

dokładnie :good:klysiu wrzuć do trefnych ogłoszeń :good:

zapodane :good:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 16:30_________________________________________________

:hi: Zakup kontrolowany na klysia można liczyć w zakupie furki na 2 zakuby go brałęm :wink4:

i same fury jak marzenie :decayed:

No Opel nie do zajechania audi jeszcze sprawdzana :wink4:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 18:55_________________________________________________3 sztuki Ramek na tablice mi zostały jak by ktoś chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie i Panie :naughty: koniec żartów ostateczna decyzja każdy zainteresowany pisze gdzie chce isc, tam gdzie najwiecej głosów tam pójdziemy ( taki motyw demokratyczny :polew:) i ogarnąć się Łosie bo trzeba zrobić rezerwacje bo nie będzie gdzie d*py posadzić jak taką ekipą pójdziemy :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 21:58_________________________________________________ja obstawiam Ambasade, Antrakt, Kocco też fajne bo wychodzi że darmo rezerwacja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ambasada, to chyba musimy sobie salę vip wynająć i pogadać, żeby nas wtedy liczyli jakoś ulgowo - 516-278-611 tel do menagera - o tej porze ja już nie będę dzwonił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe któż to chce się pozbyć parcha :mysli:

http://otomoto.pl/audi-s4-2-7-biturbo-340km-C22686353.html

jak dla mnie to ta moc podejrzana jest - na seryjnych turbinach nie zrobisz 340km a jak na zmienione turbo to strasznie slabo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ambasada, to chyba musimy sobie salę vip wynająć i pogadać, żeby nas wtedy liczyli jakoś ulgowo - 516-278-611 tel do menagera - o tej porze ja już nie będę dzwonił...

no fajnie, że Ambasada Ci nie leży, ale napisz swoją propozycję, bo ten post nic konstruktywnego nie wniósł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe któż to chce się pozbyć parcha :mysli:

http://otomoto.pl/audi-s4-2-7-biturbo-340km-C22686353.html

jak dla mnie to ta moc podejrzana jest - na seryjnych turbinach nie zrobisz 340km a jak na zmienione turbo to strasznie slabo ;)

jestem ciekaw, bo to klubowa sucza[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 22:22_________________________________________________

jeśli ambasada, to chyba musimy sobie salę vip wynająć i pogadać, żeby nas wtedy liczyli jakoś ulgowo - 516-278-611 tel do menagera - o tej porze ja już nie będę dzwonił...

no fajnie, że Ambasada Ci nie leży, ale napisz swoją propozycję, bo ten post nic konstruktywnego nie wniósł :gwizdanie:

mam propozycje tego typu, najpierw zadzwonić do tych lokali czy zrobią nam jakiś kwaterunek a później dopiero będziemy wybierać

zresztą jesteś bardziej na bierząco i wybierz ciekawszy, w razie czego jak się okaże beee, będzie na kogo zwalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ambasada, to chyba musimy sobie salę vip wynająć i pogadać, żeby nas wtedy liczyli jakoś ulgowo - 516-278-611 tel do menagera - o tej porze ja już nie będę dzwonił...

no fajnie, że Ambasada Ci nie leży, ale napisz swoją propozycję, bo ten post nic konstruktywnego nie wniósł :gwizdanie:

Gdzie ja napisałem, że mi nie leży...nie mam nic przeciwko, mój znajomy się tam dobrze bawił, tylko po prostu fajnie będzie, jeśli poza tańczeniem pojawi się też możliwość mówienia do siebie bez przekrzykiwania i posadzenia nas w jednym miejscu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalotka_LDZ wez jutro obdzowon te 3 blyskoteki :decayed: jak w ktorejes bedzie mozliwosc rezerwacji daj mi znak sygnal i cos wybierzemy :decayed: pojedziemy wylozymy kasie i bedzie lux malina :good: tylko niech jeszcze sie wszyscy okresla ile nas bedzie zeby ta rezerwacja nie wyszla nas 100 PLN na glowe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam stały skład

no ale wiesz zeby nie wyszlo ze z 8 osob sie zrobi 80 :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety odpadam wspominalem juz wczesniej ze nie dam rady ale ...

tez bede na piotrkowskiej gdzies wiec ... moze moze :) dobije w srodku nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam na 10 twarzy, reszta wyraża takie zainteresowanie aż się sr** chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...