Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

No i przejebalem mecz w kosza w centrum rzymu z 15 latkami... Hrheheh ale tylko 11 do 9 takze ciency byli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartex :eusathink:

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

ewentualnie CAR AUDIO MANIA ŁÓDŹ - Profesjonalna Muzyka i Multimedia w samochodzie - głośniki, zabudowy, systemy audio i wideo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartex :eusathink:

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

ewentualnie CAR AUDIO MANIA ŁÓDŹ - Profesjonalna Muzyka i Multimedia w samochodzie - głośniki, zabudowy, systemy audio i wideo

Dzięki bardzo.Jeszcze chyba w Konstantynowie jest BASSER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerwa wakacyjna :grin: i urlopowa , ja w kazdym razie miskową furę spotkałam na Nowej Gdyni ale Kachna pewnie gdzieś grasowała i nie widziałysmy się, pozdro dla ekipy, ja pracuję już i ogarniam malowanie w domu i rezanko u Bartka:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
Sieeeeema Cycki :)

siema siema co tam slychac

---------- Post dopisany 06-08-2012 at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany 05-08-2012 at 23:59 ----------

Łukaszu mial bys czas w srode czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę jest plan zaliczyć Wawe.... spotkanie..... jutro będę wiedział dokładnie..... ewentualnie wtorek/czwartek....

---------- Post dopisany at 02:07 ---------- Poprzedni post napisany at 02:05 ----------

zobaczę o której godzinie ustalę spotkanie.... jest szansa, że do 17-18 dolecę do Łodzi a wtedy wieczorem można temat ogarnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
W środę jest plan zaliczyć Wawe.... spotkanie..... jutro będę wiedział dokładnie..... ewentualnie wtorek/czwartek....

dobra to sie odezwe bo jak tamten jutro mi wysle to nie wiem kiedy przyjdzie znowu w czwartek jade do Grybowa ale to pod wieczor wiec jak cos bede dzwonil i sie pytal jak z czasem stoisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładam, że dziurę masz wyciętą na manetkę tempomatu.... a cały temat do ogarnięcia w 1h więc nie ma co robić projektu - damy radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

dziury nie mam wycietej ale planuje jutro to zrobic

---------- Post dopisany at 03:30 ---------- Poprzedni post napisany at 02:20 ----------

nikogo nie ma to spadam :hi:

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 03:30 ----------

o ale cisza, szok ze Klysia nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...