Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

heheh :D pewnie ja nigdy nie spie ja tylko czuwam :D

Pozatym spac to mozna nie wiem 20 min -godzine no gora 3 to po co mam sie juz klasc :)

ostatnio sie wyspalem w 12 min :D ja na bank mam raka :D

---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

a teraz mnie wzielo na montowanie filmu z dzisiaj :P k**wa noi wez tu sie poloz :D

---------- Post dopisany at 01:31 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

Policjanci z DROGÓWKI: Hawryluk - YouTube

Policjanci z DROGÓWKI: Hawryluk - YouTube

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 01:54 ---------- Poprzedni post napisany at 01:31 ----------

Konkurencja dla broni maszynowej - Sadistic.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

---------- Post dopisany at 07:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:27 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ostatni dzien w robocie, do 14.00 pozniej zakupy na szybko, moze sie przekimam troche i o 22.00 w droge... k**wa zapowiadaja burze sniezne w radio i... odradzaja podroze autem po calym zachodnim wybrzezu...

---------- Post dopisany at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany at 07:54 ----------

a ja mam kurde druciarskim sposobem naprawiona przednia wycieraczke... mam nadzieje, ze podola:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ostatni dzien w robocie, do 14.00 pozniej zakupy na szybko, moze sie przekimam troche i o 22.00 w droge... k**wa zapowiadaja burze sniezne w radio i... odradzaja podroze autem po calym zachodnim wybrzezu...

ty no jak chcesz to moge pod ciebie podskczyc gdzies w okolice Zgierza :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:decayed: w LDZ bede dopiero w sobote kolo 23.00-1.00:wink: z danii juz z gorki raczej, najgorsze to przebic sie przez gorki w norwegii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew:

a co Ci tam z tym ramieniem sie stalo konkretnie ??

bo jak cos to ja mam te swoje wiec jak wpadniesz na spota w niedziele to cos zaradzimy :)

tylko co sie konkretnie zdupilo bo moje tez ledwo zyja :P ale cos sie moze nada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew:

a co Ci tam z tym ramieniem sie stalo konkretnie ??

bo jak cos to ja mam te swoje wiec jak wpadniesz na spota w niedziele to cos zaradzimy :)

tylko co sie konkretnie zdupilo bo moje tez ledwo zyja :P ale cos sie moze nada :P

dodaj jeszcze ze mozemy je profesjonalnie wymienic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w tygodniu jakos rano odpalalem auto i nie wylaczylem wycieraczek wczesniej, byl mroz, od kierowcy sie skrzywila, naprostowalem, ale podczas jazdy wlaczylem i podeszlo ramie jedno pod drogie i sie zlamalo na laczeniu ramienia i piora:kwasny: cale mocowanie ujebalo sie, wiec teraz pioro jest na spinki zaciskowe przymocowane do ramienia:wink: nowe aero na przod i tylna od q5 juz do mnie ida, beda w poniedzialek do odebrania... wogole jakis popierdolony ten tydzien, w srode moj znajomy najechal swoim passatem na ostra krawedz lodu i ROZDARL nowa zimowa opone goodyear...

---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 08:03 ----------

:polew::polew::polew::polew:

a co Ci tam z tym ramieniem sie stalo konkretnie ??

bo jak cos to ja mam te swoje wiec jak wpadniesz na spota w niedziele to cos zaradzimy :)

tylko co sie konkretnie zdupilo bo moje tez ledwo zyja :P ale cos sie moze nada :P

dodaj jeszcze ze mozemy je profesjonalnie wymienic :decayed:

:decayed::decayed: drimtim:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzisiaj mi sie juz nic nie chce nawet nie mam mocy na siedzenie przed forum :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sobie emulatory porobię;)

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

geriavit.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...