Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

uuu nie kupuje sie autka bez podlaczenia komputerka :P;) hyhyhyhprzylatuja na spoty ladnie sie udzielaj a bedzie Ci pewnie dane podlaczyc machinu do machiny kiedys :):P

szpece Ci obadaja :P bo na mnie niestety liczyc nie mozna ja zwykly pedal jestem :D:decayed:

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

aa co do tego spalania hmm nie wiem czy to jest normalne ale tez tak mam :decayed::decayed::decayed:

moze byc cos namieszane z dawkami palywa :) ale jak mowie ja pedal jestem wiec mna sie nie sugeruj moze za troche wstana szpecjalisci to podsuna bardziej racjonalny pomysl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówisz . To może postaram sie wyrobić w ta niedziele .

Autko należało wczesniej do Klubowicza AUDI A4 KLUB POLSKA . Mam wszystkie fakturki z wymian . Sprawdzany był w bazie Audi i wszystko grało ( serwisowany był w ASO ) . Nie było nigdzie bite ( sprawdzony miernikiem ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no tak wspominales ze klubowe bylo a tu na forum go szukales ? moze jest jakas hystoryja :)

---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ----------

zawsze to pewniejsze juz troche ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówisz . To może postaram sie wyrobić w ta niedziele .

Autko należało wczesniej do Klubowicza AUDI A4 KLUB POLSKA . Mam wszystkie fakturki z wymian . Sprawdzany był w bazie Audi i wszystko grało ( serwisowany był w ASO ) . Nie było nigdzie bite ( sprawdzony miernikiem ) .

a od kogo kupiłeś jak można wiedzieć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znac od kogo kupowales auto z forum

ja latam na dunlopach sp sportach i sa wedlug mnie ok :) nie sa glosne dobrze sie hamuje

a kupuj tylko przez internet bedziesz mial sporo taniej

swojego czasu pamietam hugo chyba wystawial jakiec opony na sell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba sprzedajaca pochodziła z Ciladzia koło Rawy Mazowieckiej . Autko znalazłem na forum wv . Zapomniałem jak miał na imie właściciel . Ale na forum Audi A4 KLUB POLSKA tez był zarejestrowany ale tu nie szukałem . Naklejke ma na tylnej klapie AUDI A4 KLUB POLSKA ale wspominałem juz o tym .

pOSTARAM SIE PODJECHAC NA SPOCIK PANOWIE to pogadamy bo teraz jestem w pracy i nie moge za zbytnio pisac .

Ale jak by co telefon do byłego własciciela mam i moge zadzwonic zapytać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pewien typ :)

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

w sensie chlopaki z tamtych rejonow byli kilka razy u nas na spotach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze autko ma chipa i zmieniona turbine z czymś tam jeszcze na wydajniejsza. Nie pamiętam nazwy tej turbiny ale mam dokumenty od niej i gwarancje. Kolor auta to perła laweda szary. A ma zmienione oświetlenie tablicy rej tylnej na ledowe z audi a5. może teraz ktoś kojarzy te autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym bądź razie i tak kocham już te autko. Ale w sumie trudno się dziwić przesiadajac się z forda fiesty z 98 .:decayed: chodź na fieste nie można było powiedzieć złego słowa. 15 lat i nic jej nie było nie jest, nigdy nie zawiodła. Teraz chce ją sprzedać w miarę szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zakończyłem szkolenie i mam certyfikat;p Mardzieg - gwint Ci mogę założyć, ale w przyszłym tygodniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończenia szkolenia "własna firma";p paru rzeczy się dowiedziałem, jednak ogólny poziom szkolenia słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...