Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Watek uwazam w 60% za zamkniety

:facepalm:

+1:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

eee ja tam monitoruje sprawe :P i po malutku wracam do normy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee ja tam monitoruje sprawe :P i po malutku wracam do normy :P

no wlasnie bo jak ty juz przestales pisac to zwatpilem w poezje lodzka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko wracam do zycia tak mysle :)

to gdzie zes byl i co robił :whistling: zdjecia mialy byc do pobrania i filmy z BT z serwera do tej pory sie nie moge doczekac :punish:przepis na sos czosnkowy mega wyjebisty miał byc do tej pory sie nie doczekałem :punish: jestes parówą :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde....jutro muszę jechać do tych pipek z urzędu pracy - mój i kilka innych wniosków dostało ocenę negatywną... nie powiem - wk***łem się! Mój optymizm na najbliższy wieczór jest zagrożony...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde....jutro muszę jechać do tych pipek z urzędu pracy - mój i kilka innych wniosków dostało ocenę negatywną... nie powiem - wk***łem się! Mój optymizm na najbliższy wieczór jest zagrożony...:whistling:

nie pwiem a nie mowilem a co bedzie jak.......:thumbdown:

a jak tam B6 z PO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze;) w piątek będzie;) Nie ma ch***a - odwołanie będzie, jak nic - muszą mi pryzznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ Tam jest realizowany program "Rodzina na swoim"...... nie mylić z tym programem dla młodych ludzi na własne M........bo tamten to był "Bank na swoim...." lub "Developer na swoim...." LOL :polew:

A co do PUP-u......to ja Ci podpowiem tak.... odwołanie sobie możesz pisać.... będą miały czym dupe podcierać jak zabraknie papieru..... idź do Pani/Pana dyrektora i nagadaj, że Twój chrzestny (nazwisko starosty np "Krzysiek Daniluk"- nie wiem co za pecynek jest...) powiedział byś napisał odwołanie i przyniósł do Pani/Pana dyrektora urzędu i zostawił w sekretariacie (ale po rozmowie z Dyr. PUP)..... więc tak robisz i czekasz na rozpatrzenie.

Nic nie gadaj.... nic nie kombinuj tylko z takim tekstem..... a jakby się ktoś dopytywał to gadka, że będziesz dzisiaj wieczorem dzwonił i się dopytywał. :naughty:

Patent wydaje się idiotyczny ale w tym kraju normalnie nie można.....i większa szansa jest, że przejdzie taki numer niż jak przepięknie napiiiierdolisz odwołanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze? Łukasz, Twój pomysł jest naprawdę dobry. Wkurza mnie tylko to, że człowiek przyłożył się do wniosku i rzeczywiście chce kasę z dotacji na założenie firmy, a nie, żeby wyciągnąć, ile się da... Tak, czy owak - od jutra działamy. Będzie dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze? Łukasz, Twój pomysł jest naprawdę dobry. Wkurza mnie tylko to, że człowiek przyłożył się do wniosku i rzeczywiście chce kasę z dotacji na założenie firmy, a nie, żeby wyciągnąć, ile się da... Tak, czy owak - od jutra działamy. Będzie dobrze:)

z doswiadczenia mojej mamy wiem ze jak ci nie przyznali kasy to masz 20% szans ze dostaniesz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20% to nie 0%, poza tym na jakie szkolenia chodziłeś jak nie miałeś zatwierdzonej kasy ??

mowie ci ze moja matula jak otwierala działalnosc to tez przez PUP kase chciała dostac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz kraj jest bardzo otwarty na nowe rozwijające się firmy... ale potem jak już jest to kontrole i podatki to chętnie by pobierali...:wallbash: a potem się dziwią, że szara strefa się rozrasta...

powodzenia DJ!! dasz radę :thumbup1:

a tak w ogóle to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klysiu pocisnales mi i powiem Ci ze nie Ty pierwszy :/

nadrobie wszystko obiecuje :* :* :* :* <sex>

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

NOTORSJUS B.I.L. - Perekcyjna Pani - Sadistic.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ Tam jest realizowany program "Rodzina na swoim"...... nie mylić z tym programem dla młodych ludzi na własne M........bo tamten to był "Bank na swoim...." lub "Developer na swoim...." LOL :polew:

A co do PUP-u......to ja Ci podpowiem tak.... odwołanie sobie możesz pisać.... będą miały czym dupe podcierać jak zabraknie papieru..... idź do Pani/Pana dyrektora i nagadaj, że Twój chrzestny (nazwisko starosty np "Krzysiek Daniluk"- nie wiem co za pecynek jest...) powiedział byś napisał odwołanie i przyniósł do Pani/Pana dyrektora urzędu i zostawił w sekretariacie (ale po rozmowie z Dyr. PUP)..... więc tak robisz i czekasz na rozpatrzenie.

Nic nie gadaj.... nic nie kombinuj tylko z takim tekstem..... a jakby się ktoś dopytywał to gadka, że będziesz dzisiaj wieczorem dzwonił i się dopytywał. :naughty:

Patent wydaje się idiotyczny ale w tym kraju normalnie nie można.....i większa szansa jest, że przejdzie taki numer niż jak przepięknie napiiiierdolisz odwołanie. ;)

Łukasz....szczerze > ? to nie ma szans......dostaną Ci co mają dostać jeśli rozumiesz co mam na mysli ...

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

:hi:bry

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

Spoko spoko wracam do zycia tak mysle :)

to gdzie zes byl i co robił :whistling: zdjecia mialy byc do pobrania i filmy z BT z serwera do tej pory sie nie moge doczekac :punish:przepis na sos czosnkowy mega wyjebisty miał byc do tej pory sie nie doczekałem :punish: jestes parówą :grin::decayed:

przepis ja mam gdzieś.....hmmmm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*a, ja p***e... Pojechałem do PUP'u, który czynny jest do 14, jakimś cudem udało mi się o 14.10 jeszcze tam wejść i załatwić karty oceny merytorycznej biznesplanu... Myślałem, że jest czterech członków komisji, a tu suprise - dwóch. Oczywiście na razie nie wiem, kto oceniał wniosek, ale dowiem się formalnie w najbliższym czasie. Ch*a wiedzą o motoryzacji członkowie komisji, ale mnie zarzucają, że mam średnią cenę oleju 90zł w jednej części biznesplanu, a w drugiej 69zł (za inny olej oczywiście). Pier***lą, że nie jestem dobrze zorientowany w konkurencji i jadą mi, że nie mam doświadczenia zawodowego (tak...na pewno muszę mieć nie wiadomo jakie doświadczenie, żeby sprzedawać części...) Żem się wk***ił i muszę skleić ładne odwołanie, ale jak emocje opadną. Bez walki się nie poddam, a jak stwierdzą, że nie dadzą kasy, to (chciałem napisać ch*j im w d, ale biorąc pod uwagę, że to pewnie Panie oceniały mój wniosek - nie byłoby żadną karą, a przyjemnością) niech się walą - założę za prywatną kasę. Dowalają się, że zakup firmowego auta (seicento na przykład za 3500) jest bezzasadny, bo mam już prywatny samochód - ja pier****e... mam jeździć swoim prywatnym, który pali 3x tyle wachy, to wspomniane seicento - ekonomiści z prawdziwego zdarzenia. Rozumiem jeszcze, żeby tych unijnych środków było za mało, żeby dać wszystkim, ale k*****a - w mojej grupie było 7 osób, 4 dostaną dotację. Środków mają pod dostatkiem, żeby dać wszystkim, co się zgłosili, ale przecież prościej napisać odmowę, niż uzasadnić, że należy mi się dotacja... Do poboru podatków będą bardzo chętni, ale pomóc na starcie nie chcą... Idę, bom się wkurzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...