Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

siema jutro na spota moze i ja wpadne jak nie pojadę nigdzie nad jeziorko jakieś bo jednak mam wolne

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

a mam pytanie do was ostatnio byłem na regulacji gazu i jak tam gościu regulował to wszystko to zwróciłem uwagę na obroty silnika i tu jest pytanie jakie powinny być obroty w moim silniku 1.6 ANA bo u gazownika na kompie pokazywało że 840 i tam minimalnie sie zmieniało

Obroty git. Zawsze beda sie minimalnie wahaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ooo i jest moj Misio :D lofciam jak zawsze :)

chociaz mi nie odpisuje na whatsupie :D

lofciam jak zawsze Marcinie kolodziej teraz i po nim Szpila :D wiemy o co kaman :) jest moc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok.

wielkie dzięki za pomocną mi odpowiedź

a tak przy okazji jak jesteś obeznany troszkę to powiedz mi ostatnio rozłączyła mi sie przy odkurzaniu auta kosta od poduszki w fotelu i zapaliła się lampka i jak podłączyłem ją to nie gaśnie czyli by wychodziło że tylko kompem ją się da wykasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to to ja Ci powiem norma w audi a4 zycie kompa podlaczysz blad sie kasuje i po sprawie

a dla zdrowotnosci jak masz blad wypnij kostki przeczysc stydki bo sniedzieja i tyle :)

bez stresu przerabialem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha spoko dzięki pierwszy raz mam w ogóle styczność z czymś takim bo w moi pierwszym aucie to tylko jedna poduszka była a w audi mam 4

czyli ogólnie przeczyszcze jeszcze wszystkie styki i dopiero wtedy ewentualnie jak znajdę chwilke w tygodniu to podjade gdzieś do warsztatu na skasowanie błędu

dzięki za pomoc . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no ok spoko zobacze może jutro mi sie uda wpaść bo chciał bym wkońcu sie pojawić i przyjeżdżać w miarę możliwości każdą niedzielę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo zapraszamy ;)przeczysc styki blad sie skasuje i bedzie spokoj ;)

---------- Post dopisany at 01:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

no i szpila ciezko ale dal rade

hyh musi sie jeszcz nauczyc sporo bo mogl to skonczyc przed czasem wczesniej :)

aaaaale wazne ze do przodu

kurde kondycha jak na goscia w mojej wadze mega ja bym pewnie nawet rundy nie przetanczyl w takim tempie :D

meega :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie kupiłem przez allegro bilecik na koncert Iron Maiden u was w atlas arenie ale facet upiera się na odbiór osobisty (nawet lepiej i w dodatku jest z Łodzi) czy jest taka możliwość, żeby ktoś mi go od Was odebrał? oczywiście prześle kasę za bilet wcześniej. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

to może i ja dziś zajadę :eusathink:

ja zajade tylko nie wiem czy Alma busem czy juz bede po pracy i przyjade swoim :decayed: kuzwa została mi jedna paczka i baba nie wie czy bedzie w domu przed 18 :facepalm:

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

Witam, Panowie kupiłem przez allegro bilecik na koncert Iron Maiden u was w atlas arenie ale facet upiera się na odbiór osobisty (nawet lepiej i w dodatku jest z Łodzi) czy jest taka możliwość, żeby ktoś mi go od Was odebrał? oczywiście prześle kasę za bilet wcześniej. :hi:

spoko nie ma sprawy daj namiar na typa odbiore i ci wysle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bomba, jutro do nieog zadzwonię powiem jak sprawa wygląda i wyśle ci szczegóły na PW. Wielkie Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja siedze w pracy i czekam do 17.50 zeby ruszyc na spota bo juz do domu mi sie nie oplacalo jechac :decayed: a mam rzut beretem pod reala :wink:

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

No to bomba, jutro do nieog zadzwonię powiem jak sprawa wygląda i wyśle ci szczegóły na PW. Wielkie Dzięki ;)

:git: bede czekał na wiadomosc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem, że dzisiaj niedziela -.-

co to bezrobocie robi z ludzmi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie tam jak dalej leciales za EC2 do skrzyzowania z obywatelska :)

tuz przed skrzyzowaniem na tym luku strazaki ustawiaja czesto kosz z fotoradarem :) trzeba uwazac tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...