Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy, potrzebuje opinie o komisie Auto Fibak w Konstantynowie Łódzkim, wyszukiwarka wywala mi ten temat ale nie zdążę przekopać 2800 stron... Proszę o jakieś opinie..

Szkoda czasu na ten komis.

potwierdzam :) sama szukałam niedawno auta i sprawdziłam, nie polecam

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

Wszystkiego Najlepszego Dla Was Wszystkich Dziewczynki i Chłopczyki od Marianka i Kachny :wink: :wink: :wink:

Wzajemnie Misie i cholera kalendarz u mnie czeka i czeka....:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Madzia do dziś nie był mi jeszcze potrzebny :grin: :grin: :grin:

Ale jutro podlecę - obiecuję :wink:

tak się odgrażałem i w końcu nie podjechałem :facepalm: :facepalm: :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

Siemka złotko :buziak::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia do dziś nie był mi jeszcze potrzebny :grin: :grin: :grin:

Ale jutro podlecę - obiecuję :wink:

tak się odgrażałem i w końcu nie podjechałem :facepalm: :facepalm: :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

Siemka złotko :buziak::wink:

No w koncu buźka na nowy rok?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak misiek nie odbierze to odloze dla ciebie hyhyhy

---------- Post dopisany 05-01-2014 at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2014 at 11:14 ----------

:hi:co tu się wyprawia że taka cisza ? :) Net Wam odcięli ?:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie poznaje tego wątku? ??

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Po mału umiera :facepalm:, ja też tak czekam że ktoś w końcu napisze, dawać robimy spota i lecimy z koksem tak jak to było chociaż by rok temu.Na spocie było po 10,15 fur a teraz 3 w porywach do pięciu :kwasny:. Więc człowiek odpuszcza,nie opyla mi się kręcić 25km i jedną stronę by zobaczyć pusty parking.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj byłem po raz pierwszy na spocie od puki jestem na forum i niestety trafiłem chyba w złą niedzielę postałem sam 20 minut nikogo nie było to się zmyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór :) wszystkim znanym mi i nie znanym:) Wszystkiego Najlepszego w Nowy Roku 2014-Super roku :))))) całej Bandzie Łódź:) specjalne życzenia i ukłony dla miasta Zgierz oraz dla Złotej zaglądającej do tego forum:)))))))))Amsti

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

ja dzisiaj byłem po raz pierwszy na spocie od puki jestem na forum i niestety trafiłe m chyba w złą niedzielę postałem sam 20 minut nikogo nie było to się zmyłem

Nie martw się :)będzie jeszcze okazja-byłem raz i był gril alkohol impra i wszystko co najlepsze:) cierpliwość cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór :) wszystkim znanym mi i nie znanym:) Wszystkiego Najlepszego w Nowy Roku 2014-Super roku :))))) całej Bandzie Łódź:) specjalne życzenia i ukłony dla miasta Zgierz oraz dla Złotej zaglądającej do tego forum:)))))))))Amsti

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

ja dzisiaj byłem po raz pierwszy na spocie od puki jestem na forum i niestety trafiłe m chyba w złą niedzielę postałem sam 20 minut nikogo nie było to się zmyłem

Nie martw się :)będzie jeszcze okazja-byłem raz i był gril alkohol impra i wszystko co najlepsze:) cierpliwość cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość:)

Zgierz pozdrawia \_/ my nadal % jak widać....nikt nie ma siły pisać....:grin: spoty jak mówiłam winny być raz w miech i nie na stojaka to byłaby obsada, np druga niedziela m-ca a tak....lipa:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie mazac chlopaki nie placa ;p

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...