Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

oj ta nasza Poczta Polska... :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 22:58_________________________________________________Pany na tą sesje to i ja sie pisze! :naughty:

Tylko zeby nie była w ten weekend, bo od piatku bede hen hen daleko.. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahah na sesje kazdy auto wypucowane do glancu garniak i przytulamy kierwe :D [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 22:59_________________________________________________co do sesji kurde dla mnie to chyba niejest problem mozemy robic jakies fotki co tydzien ja aparat jakis tam mam wiec moge wozic obrobka zdjec tez po mojej stronie z przyjemnoscia sobie podlube ;) moze jakies HDRy by sie udalo trzasnac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany ja chyba do 500 nie dociagne lece spac :hi: tylko swiatlo zgascie bo jak prezes zobaczy rachunek za prad to nam jaja urwie :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 23:01_________________________________________________ja walem 500 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo: :brawo: :brawo::thumbup: :thumbup: :thumbup::buhaha: :buhaha: :buhaha::lol1: :lol1: :lol1::OMG::ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad::yeee: :yeee: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :a4fan: :oklaski: no i to bylo piekne :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narka chlopaki :hi: i pan polerka tez nich idzie juz w kokon :tongue4: bo dorobpty sie spozni jeszcze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja spadam w piórnik tzn. lulu - ostatnie dwie nocki miałem ładnie mówiąc leciutko zarwane :drunk: :drunk: :drunk::drinks: :drinks: :drinks:. Mój organizm przyjmował dziś tylko "wodę mineralną i to tylko bez gazu bo jeździłem dziś autem Siara mi dał" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie zdjecia musimy zrobic Pany

A4UQJ.jpgHxXKi.jpgpWoZA.jpgpWtYS.jpg

co wy na to ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" na grzdylki szkoda życia - jak już walić to Grzdyla !!!! :polew: :polew:

Foty :good: :good: :good:

ot madrego dobrze posluchac :D albo poczytac w sumie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wzajemnie wzajemnie :):hi:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 23:14_________________________________________________no to ja tez lece w kokon co tu bede tak sam siedzial pozdro Pany :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: sie odezwal :P

przyszlosc polskiej mlodziezy pracujacej :P[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 08:26_________________________________________________a gdzie jest nasza blondyneczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh nie nie, Ciebie mialem na mysli heheeh choc strzelalem bo to cycat jest ;) nio ale to juz wiemy ze jestes blondyneczka :D

Panowie a moze wprowadzimy jakas nutke rywalizacji a mianowicie urzadzimy sobie jakies wyscigi na torze cartingowym ?? :D jest

tego troche w lodzi :D sie stoper wezmie i polecimy czasowki :D co Wy na to ?? moze jakies nagrody sie wprowadzi ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Barabara rozwiń swoją myśl :cool1:

możemy na Dellu się umówić na 1/4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...