Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

siema wszystkim :hi:


Wybiera sie ktos jutro na zakonczenie sezonu?

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

ja się wybieram lecz nie wiadomo jaka to bedzie pogoda bo jak bedzie mocno padało to nie pojadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

zobaczymy jutro ja jak bedzie delikatnie padało to będę a jak mocno to nie ma mowy a znowu siedzieć tylko w aucie to też bez sensu trzeba troszke postać pogadać z jakimiś znajomymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakończenie sezonu motocyklowego, rowerowego rozumiem ale samochodowego? chyba kogoś poniosło... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede ale niebede sie wyroznial bo nie ma czym xD przedwczesnie wpadly zimowki bo mi fela pekla i nie bedzie co pokazac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie niestety nie było bo o godzinie 16.30 przyjechał potencjalny klijent na moje autko i tak ogladał aż do 18 i później już mi się nie chciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak. Pojechalem na pojezierska i d*pa nikogo nie ma bo zamkniety parking wiec szybko na fb i zlot przeniesiony na widzewski... szybko w auto i jazda tam. Zajechalem ciemno jak w d*pie nic ciekawego. Zero jakiejkolwiek organizacji. Jednym slowem d*pa a nie zlot. Pokrecilem sie troche i wrocilem do domu bo nie bylo sensu stac.

Moim zdaniem bylo jedno ladne auto ktore i tak przyjechalo jak juz polowy osob nie bylo a mianowicie

Ten przepiekny golf mk1

b46ed33219ec726ea854fa6b7eb64b90.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no golfik ładny a co do zlotu to własnie tak to jest z tą organizacją a potem że mało aut było jak połowa miała jechac przez całe miasto to woleli pojechać do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot całkiem niezły ale brak światła wszystko popsuł.Sporo aut przyjechało.Było kilka audi,moja b5 też ;-)Rzeczywiście organizacja do d*py,nie wiadomo było jak z konkursami na audio albo na najniższe auto,lepiej by było na Pojezierskiej.Byłem do 20ej,zaczeli przejeżdżać na della ale nie chciało mi sie tam już jechać.Może w sobotę na Illegal Night będzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ma ktoś z Was ma przednie lampy do B6 wypożyczyć? maksymalnie do końca przyszłego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka. Pany ogarnia ktos tutaj niemiecki zeby skoczyc po auto? Albo znacie kogos bo mam ladna sztuke do sprowadzenia ale z niemieckim cienko. Odplatnie oczywiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich weiß, aber wie kann ich gehen , daß ich Fräulein , Wodka, Asche als Anschlag McDonald haben :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klysek od kiedy Ty znasz niemiecki,ps.jak tam na swoim?

tąpniete z LG F60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...