Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

mialem wczoraj dac znac o cartach ale niestety na trasce mialem maly postoj ;) zacisnely mi sie klocuszki na tarczy i nim sie zorietowalem prawie sie zapalily ;) heheheh a cos tak dziwnie jechac nie chciala :P wiec bylo mocniej gaz docisnac :decayed: no ale cartow nie sprawdzilem niestety :( mysle ze temat jest otwarty ale nie wiem czy w ten weekend bo mam sporo spraw do zrobienia i zaraz ruszam w trase :) moze podjade gdzies dzisiaj sprobuje zrobic jakies nocne foto :) zobaczymy co mi z tego wyjdzie oczywiscie efekty opublikuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

jak dla nie może dzisiaj smażyć :evil:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 09:43_________________________________________________a tak na marginesie niektórym poprzestawiała się czasoprzestrzeń :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry:) Jak tam w Lodzi, bo w Portugalii goraco jak cholera;P Wroce, to sie spocimy, oczywiscie w socjalnym znaczeniu tego slowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz to ja też poproszę tę naklejeczkę. Przy okazji- mijaliśmy się ostatnio ale chyba za krótkie mam ręce do tego machania hehe. Pozdro....ależ gorąco :heat:.....wyprałam sobie za to tapicerkę, wreszcie i nareszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siemanko Madziula, powiadasz, że machałaś :mysli: sorki ale nie zajarzyłem :kox:

A propos prania tapicerki to sama czy ktoś ci prał - jeśli ktoś to "wifil kostet"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siemanko Madziula, powiadasz, że machałaś :mysli: sorki ale nie zajarzyłem :kox:

A propos prania tapicerki to sama czy ktoś ci prał - jeśli ktoś to "wifil kostet"

Sama nie, bo ja blokers to wiesz ciężko tak latać z wiadrami a jeszcze cie jakiś konfident pod.... Piorę u chłopaków na Kamiennej, bo ogólnie tam myję auto i mam nawet kartę klienta i zaliczam punkty ;) Nie polecam tylko u nich woskowania. Mało profesjonalnie...... Samo pranko bez podsufitki- 80 zeta. Ja mam ogólnie kupę kurzu bo auto stało 2 tyg na parkingu a w zasadzie polu parkingowym w Wawie i jest syf, co tu gadać. Napiszę ci jakie efekty i czy się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie pranka 80 pln-ów to faktycznie nieźle tylko czy są efekty :kox::shocked:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 14:34_________________________________________________ :wink4: siema Seba cyknąłeś jakieś fotki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema siema

wrocilem niedawno nei jeszcze nic nie robilem wieczorem moze jak bede wracal gdzies cos ustrzele ;) teraz mam kilka spraw do ogarniecia :)[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 15:44_________________________________________________mnie niestety jutro nie bedzie na spocie :/ zdjec tez nie zrobilem :( czasu brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: chlopaki jak cos to napiszcie mi sms-a a lbo zadzwonicie o ktorej sie widzimy bo bede bez internetu caly dzien i dopiero wieczorem zjade na lodz :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu mizeria dzisiaj chyba byla :/ ja wlasnie dolecialem do stolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sie usprawiedliwilem ale na nastepnym powinienem byc bo to nie ladnie tak nalezy mi sie kara :P bede spal od sciany :D:kox:

GO SPAIN !!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie nie chwal mam podobna :P pieknie gratsy :thumbup: :oklaski:

za to mam problem z hantlami klocki mi sie zaciskaja na tarczy podczas jazdy :( przykopcilem juz sobie troche :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbierz je na czesci pierwsze i przeczyc sobie sikodlo itp. i pozkladaj do kupy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta jasne chlopie jak ja to rozloze a pewnie rozloze bo co to za problem to jak zloze hmm to nie zloze :D nie ma bata :P:kwasny:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 23:08_________________________________________________ :hi:

a tu co wakacje nikogo nie ma ?[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 06:35_________________________________________________no co za padaczka ludziska wylazic z grot :P[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 08:13_________________________________________________no to sobie chyba pogadam sam ze soba :P albo zaloze nowe konto i pogadam z nowym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...