Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek śliwowica to jedyny słuszny produkt :kox: i to bez konserwantów :polew: i rankiem główka nie boli :no:

ale za to 4 kieliszki i o 18 lulu :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twardym trzeba być a nie mientkim jak guma w starych kalesonach dziadka Ferdka Kiepskiego :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:14_________________________________________________i prosze pierwszy juz dostal fote ze zlotu :wink4: a mianowicie barwna postac z pomorza czyli ....... 6pkt i 280 zl na 50 lecial 88km/h :good:

podpowiedz:(ulubieniec Basi :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem o tym szczęśliwcu :wink4: czytałem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:19_________________________________________________odnośnie spota wojewódzkiego to szału na razie nie ma :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:26_________________________________________________jak ktoś nie widziała to polecam :good:

przynajmniej w mojej ocenie :wink4:

http://www.maxior.pl/film/146554/Worthersee_2010_najwiekszy_zlot_grupy_VW[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:39_________________________________________________i kto powiedział że w Rosji nie ma kozaków

http://www.maxior.pl/film/60405/BMW_m5_AUDI_RS4[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:42_________________________________________________Audi - jedyne auto z kulturą :wink4: :wink4:

http://www.maxior.pl/film/134674/Sposoby_wsiadania_do_samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: to kiedy robimy spocika w Katowicach :naughty: :naughty:

Bartek towaru jeszcze trochę jest więc damy rade :drunk: :drunk: :drunk:

myślałem o dzisiejszym dniu :tongue4: , ale teraz to już po ptokach :no:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 20:23_________________________________________________

witajcie :) mam prosbe cos mi szwankuje moc auta ;/ i chciał bym podmienic na chwilke przeplywomierz bo nie wiem czy jest sprawny jakby ktos byłby chetny mi pomoc to prosze na pw jestem z aleksandrowa łódzkiego pozdrawiam

logi robiłeś :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to coś było najlepsze to było TOP :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 22:17_________________________________________________O i proszę następny "biały kozaczek" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe co za masakra te d*py i ci kolesie przy tej ostatniej hahahaha jaka wiocha :D[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 22:29_________________________________________________Pany i Panie zaraz trzeba bedzie wybierac kalendarz jak ma wygladac no i co z naszymi kandydaturami ?? wybierzmy moze cos moze sie uda co ?? mysle ze spokojnie ze 2-3 sztuki dalibysmy rade wybraz z tego co bylo pstrykniete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...