Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ehhh i co zrobisz ;) ja parkowalem caly czas w garazu ale raz mi sie nie chcialo odprowadzic i zostawilem na jedna noc pod blokiem ;) zlozylem lustereczka zeby nikogo nie kusily i co ?? ;) kolo poludnia sie zorietowalem ze moj avant rozkwitl lusterkami jak przebisnieg ;) pelna profeska nawet nie uszkodzili samych lusterek ale wklady poszly ;) ehhhh no tak to jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wiem wiem tez na swoich juz sprawdzilem ;) bezproblemowo chwila moment i nei ma wkladow :) nie tylko w audi tak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej czasu sie montuje nowe wklady z elektryka niz je wyciaga ;) heh nic tylko lazic i wyciagac ;) a najlepsza komedia byla jak pojechalem po nowe wklady do audi ;) teoretycznie Pan powiedzial ze mnie rozumie ze chce same szybki fotochromatyczne asferyczne podgrzewane :) tyle ze wycenil oba na 4,5k ! heh 3 razy pytalem czy sie dobrze rozumiem ;) a na koniec zapytalem jeszcze czy sie nie da w nich tv odbierac ;) hehheheh przeginka na allegro kupilem oba za 100 zl :) nawet nie wiem czy nie swoje wlasne ;) hehheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem wygrawerowac swoja rejestracje.... ale po co mam to robic jak te ch!#!#%#$*^ chodza w nocy i na zlamanym lustrze nie widza czy cos jest... moj wklad, ktory mi zakosili akurat dzien wczesniej polamalem :P wyjeli.... i je kolo bloku dobili do konca.... ale tak jak mowie mialem zapas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wiesz baranow sie nie sieje ;) sami sie rodza ;)[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 13:08_________________________________________________Widze ze w lodzkim dziale to tylko nas dwoch jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano niestety ciekawe czemu w warszawie codziennie jest masa ludzi ;) na forum

U nas jest dziwnie :decayed:

Dzień bez cycków i szydery to dzień stracony :tongue4:

Chłopaki, skrzyknijcie sie porządnie - ŁÓDŹ duże miasto :good:

Jak już w Krakowie mają spoty to wszędzie można :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak zimno, że niema co sie spotykać jak sie cieplej zrobi to zrobimy jakiś mega zlot

Na początek to proponuję rozkręcić ten wątek.Wtedy na spoty na pewno sporo osób będzie wpadać :good: Inne regiony tak robiły i to działa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...