Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Kuuuuuuuurrrrrrrrr........................aaaaaaaaaaaaaaa maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Przyjebałem "Kup teraz" na dwóch aukcjach :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Kuuuurrrrrrrrrr..........................aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm jak to mozliwe ?? [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 21:46_________________________________________________hahah no to masz dwa radia jedno na konsole drugie do bagaznika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogadaj się - może koleś zrozumie... BTW - Bierz concerta. U rudego (franciszkańska) jest drogo, ale dobrze. Ja ze swej strony radziłbym Ci polowanie na concerta+zmieniarkę;) Wyjdzie koło 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogadaj się - może koleś zrozumie... BTW - Bierz concerta. U rudego (franciszkańska) jest drogo, ale dobrze. Ja ze swej strony radziłbym Ci polowanie na concerta+zmieniarkę;) Wyjdzie koło 300 zł.

Dzięki za radę, ale jak napisałem wcześniej, lepsze audio musi zaczekać.

Napisałem do gostka, że to pomyłka z tą drugą aukcją ( obie aukcje tego samego gościa, to chyba zrozumie, że nie chciałem dwóch radioodtwarzaczy :wallbash: ).

Kurrr..., jak ja nienawidzę komputerów :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przybywaj z flaszką to ci pomoge odzyskać troche danych :decayed:

od kad zjadlem kaszanke i sprzatlem ten zielony obrusik skonczyla mi sie tasma :embarrassed: dopiero na pietrynie powrocilem :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze bylo mozna robic czesciej takie pikniki :decayed: :decayed: a tymczasem zeganm sie mili panstwo i lece w kokonik :decayed: do juterka :hi: tylko papika chyba zgwalcono :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...