Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

cześć Basiu :wink4: nie mam siły nawet klikać[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:30_________________________________________________wspólczuję osobie która ma gorzej ;( ;(

dziękuję :cool1:

ja do kaca mam jeszcze zdeptane stópki, jestem przejedzona i stracilam głos :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no to pięknie :rolleyes:

znowu biegałeś z gołym tyłkiem ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:47_________________________________________________

no nic, kolejna niedziela wycięta z życiorysu.... wegetacja :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

misiek, nie pękaj ja też umieram, tylko ty jesteś w domu a ja? co mam powiedzieć? PRACA !!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:54_________________________________________________

a tak w ogóle widzę, że wszyscy się świetnie czują :sick3:

Seba na pewno też :sick3:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:56_________________________________________________

ta śliwowica nas kiedyś zabije :strzal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pięknie :rolleyes:

znowu biegałeś z gołym tyłkiem ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:47_________________________________________________

no nic, kolejna niedziela wycięta z życiorysu.... wegetacja :embarrassed:

:co: :co: kiedy ja biegałem z gołym tyłkiem :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario czyl cie dzisiaj nie bedzie :mysli:

nie mam kierowcy :no: - :beer1: na kacura musiałem wypić

uuuuuuu to nie wielu nas bedzie :confused4:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 13:36_________________________________________________alkohol szkodzi zdrowiu i spotom :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde miałem ochote przyjechac :confused4:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:02_________________________________________________zawsze mozemy zrobić spota na Witosa w Zgierzu :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde miałem ochote przyjechac :confused4:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:02_________________________________________________zawsze mozemy zrobić spota na Witosa w Zgierzu :naughty: :naughty:

heheeh ale z tamtad wraca sie w stanie niewaszkosci :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nikt ze Zgierz nie leci na spocika , napewno bym się zabrał :)[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:12_________________________________________________J3rzyk było nieźle :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nikt ze Zgierz nie leci na spocika , napewno bym się zabrał :)[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:12_________________________________________________J3rzyk było nieźle :gwizdanie:

moze Goły poleci :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:17_________________________________________________to wogole ktos przyleci czy nie :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nikt ze Zgierz nie leci na spocika , napewno bym się zabrał :)[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:12_________________________________________________J3rzyk było nieźle :gwizdanie:

moze Goły poleci :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:17_________________________________________________to wogole ktos przyleci czy nie :cool1:

No ja się wybieram, będę na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...