Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co dostaliscie pod choinke :)


Gość Faworek

Rekomendowane odpowiedzi

Jednakże jest jeszcze prezent (miałem nadzieję dostać go na urodzinki 4 dni temu, ale dostałem tylko jego fotki :mysli:, bo na razie jest baaaaaaaardzo daleko stąd), którego ze względu na problemy natury technicznej jeszcze nie dostałem, ale mam nadzieję, że niedługo się doczekam tym bardziej, że bardzo mi na nim zależy - jest wyjątkowy, bo ciężko go zdobyć, jest bardzo wartościowy, a zarazem bezcenny, jest niezapomniany, bo wywiera niezapomniane wrażenia.

:mysli: :mysli: CArmen Electra ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem wypasione audi R8, oczywiście w skali 1:18, choinke zapachową, 5 litrów zimowego płynu do spryskiwaczy i nową skrobaczke do szyb. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7...............................................jest autem, które chciałbym kiedyś dostać pod choinkę, ale póki co, skończyło się na słodyczach i kosmetykach;P Biedny Mikołaj był w tym roku...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że spędzona kameralnie to dostałem jedynie kosmetyki.

A już w listopadzie felgi na zimę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchawka bluetooth Nokia BH-209 i zestaw kosmetyków w walizeczce podróżnej,słodycze i całuski :dance: hyhyhy :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07 zgłoś się Box, sztruksową marynarkę,ręczniki, kasę i opierdol od żony że nie pomogłem jej sprzątać po wigilii :polew:

ale i tak najsłodszy prezent dostałem od córy: całus nr 4 :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche wcześniej bo juz w niedziele dostałem... smycz klubową :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem toster, żeby na spocikach można było coś podjeść, perfumki lacoste i bajerancką koszule, no i żubróweczke w ubranku żeby się za szybko nie ociepliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kosmetyki... do autka wkoncu wyczyszcze skore bo biore sie za to juz rok :D A poza to slodycze,szalik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem rękawiczki, bluzę, portfel, gre NFS ProStreet na PS2, statyw do aparatu, trochę kasy, nowy sztucer i lunetę(która jak na razie leży u znajomego w szafie w USA :thumbdown:) :drool:, no i jeden prezent będzie trochę spóźniony bo dostanę go dopiero w lutym i będzie to :a4fan: 2.8 :quattro: Avant :drool: lub BMW 328 coupe :drool:. Ale najpierw muszę zdać egzamin na prawko, który mam 2 stycznia :foch::kox:.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub BMW 328 coupe :drool:.

:sick3::thumbdown:

a ja : słodycze, perfumy, kamizekę w romby :decayed:, całuski ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem za***isty komputer nurkowy Suunto :th: Nie mogę się doczekać kiedy go wypróbuję :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...