Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..

Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki) 307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daniel, pięknie się to prezentuje od tyłu :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie teraz muszę wyrezać takie wozidełko :> dobrze,że felunie ma duże :> teraz to już mi tylko zostało posadzić drzewo w ogrodzie :>

1985952406_1.jpg

[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 11:36_________________________________________________Nowe modyfikacje rozpoczęte pakiet S-line zewnetrzny rozpoczęty są już listwy jest i lotka podziękowania dla MARCIN_O23

100_3496.jpg

Z tego,że dziś wigilia to tylko jedna fotka tak na szybko,po świętach na myjnię i kilka fotek więcej.

Wesołych Świąt oraz Sczęśliwego Nowego Roku 2012 dla odwiedzających mój wątek :hi:

Opublikowano

co do koloru felg to na zime zdecydowanie jakies ciemne bo brudu w zime jest wiecej,ja mam zimowki ciemne i nie musze ich myc,biale tylko na letnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dziś mały serwis klimy,sprzęgiełko powiedziało papa.Dwadzieścia minut roboty i po kłopocie.a przy okazji odgrzybienie i nabicie.

Opublikowano

Ładna sztuka :) nie myslałes o delikatnym obnizeniu ze 20,30 mm terz na 19 pieje troche ...

Opublikowano
  • Autor

Ładna sztuka :) nie myslałes o delikatnym obnizeniu ze 20,30 mm terz na 19 pieje troche ...

:naughty: Taki jest plan na wiosenne mody :gwizdanie:

Opublikowano

własnie tego jej brakuje :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie od jakiegoś czasu zaczęły parować mi tylne ledziki macie jakiś patent na to? :wallbash: już wyciągałem suszyłem,kleiłem na około ponownie,system wentylacji drożny.Nadal zbiera się trochę pary w górnej części :wallbash:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 08:41_________________________________________________Kolejne małe gratki dotarły,trzeba się zabrać za pakiet oświetlenie :gwizdanie:

100_3521.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie i ostro z grubej rury,zawitał dziś podwójny wydech+końcówki Ulter N1-90RS+dyfuzor S-line.Jestem mega zadowolony :kox:

wydech_1.jpg

wydech_2.jpg

Opublikowano

najs :thumbup1:

Opublikowano

Naprawde ładnie , a ta dokładka jest lakierowana bo jakaś matowa wydaje mi się :eusathink:

Opublikowano

Dobra robota. Teraz wyglada auto na bardziej agresywne z tyłu :thumbup1:

Ja juz nie moge się doczekać maja bo wszystkie graty leżą w PL czyli zderzak s-line z dziurami na 2 kominy no i te same końcówki co ty masz :jerk:

Opublikowano
  • Autor
Naprawde ładnie , a ta dokładka jest lakierowana bo jakaś matowa wydaje mi się :eusathink:

Nie jest lakierowana,nowiuteńka zakupiona w ASO,gość pytał o nr vin i kod lakieru.

---------- Post added at 17:23 ---------- Previous post was at 17:00 ----------

Całość wieńczą ledziki,nie mogę się napatrzeć :jerk:

wydech_3.jpg

Opublikowano

ledy mega dobrze wyglądają, ogólnie tył super wyszedł

Opublikowano

Lampy robią robote

Opublikowano
  • Autor
ledy mega dobrze wyglądają, ogólnie tył super wyszedł

Marcinie,lotka od Ciebie dodała kropkę nad "i"tył jest rewelacja :naughty:

Opublikowano
:brawo:
Opublikowano

Leciales dzisiaj kolo 15 od Leborka?

Opublikowano
  • Autor
Leciales dzisiaj kolo 15 od Leborka?

O tej godzinie byłem na krajowej 6 pomiędzy Koszalinem a Sławnem :witch:

Opublikowano

Mijalem b7 ZSL na ledach z tylu miedzy sluspkiem, a leborkiem i tak myslalem,ze to Ty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.