Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..

Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki) 307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze jest. :thumbup1: Teraz cały środek w czerń :decayed:

Opublikowano

Jest wypas, teraz od akjam'a recarosy podkradnij :wink:

Opublikowano

Pasują do jasnego wnętrza :good: tylko po czyszczeniu nie dotykać paluchami :decayed:

Opublikowano
:naughty: to mosz dobre po Poznaniu lotać :decayed:
Opublikowano
  • Autor
Dobrze jest. :thumbup1: Teraz cały środek w czerń :decayed:

Nigdy w życiu :wink:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Jest wypas, teraz od akjam'a recarosy podkradnij :wink:

Muszę do Andrzeja smarować cholewki i go zaprosić w nocy wyrwać z auta recarusy :grin:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

:naughty: to mosz dobre po Poznaniu lotać :decayed:

:decayed: jest git :kox:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

A tak poza tym to dobrze jest być w domku dzień bez forum dniem straconym :decayed:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

:good: Z jasnym środeczkiem ładnie sie prezentuje. :kox:

Jeszcze jakby się jasne recarusy trafiły to środeczek skończony :banan:

Opublikowano
Dobrze jest. :thumbup1: Teraz cały środek w czerń :decayed:

Nigdy w życiu :wink:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Jest wypas, teraz od akjam'a recarosy podkradnij :wink:

Muszę do Andrzeja smarować cholewki i go zaprosić w nocy wyrwać z auta recarusy :grin:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

:naughty: to mosz dobre po Poznaniu lotać :decayed:

:decayed: jest git :kox:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

A tak poza tym to dobrze jest być w domku dzień bez forum dniem straconym :decayed:

Daniel ty już jesteś uzależniony od forum :grin::grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dobrze jest. :thumbup1: Teraz cały środek w czerń :decayed:

Nigdy w życiu :wink:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Jest wypas, teraz od akjam'a recarosy podkradnij :wink:

Muszę do Andrzeja smarować cholewki i go zaprosić w nocy wyrwać z auta recarusy :grin:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

:naughty: to mosz dobre po Poznaniu lotać :decayed:

:decayed: jest git :kox:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

A tak poza tym to dobrze jest być w domku dzień bez forum dniem straconym :decayed:

Daniel ty już jesteś uzależniony od forum :grin::grin::decayed:

qr** ile zaległości :kwasny: fajnie się imprezuje :drunk:

---------- Post dopisany 21-01-2013 at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2013 at 23:59 ----------

Na tym ostatnim foto co masz ten boczek taki ufajdany :whistling:

A ten jak zwykle swoje :whistling:

:decayed:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

Zawitały też podświetlane klamki :decayed:

klamkipod_w.jpg

Opublikowano

Mały gadżet a cieszy. :good:

Opublikowano

Muszę u Ciebie zobaczyć to na żywo na spocie czy to takie jak ja mam, bo muszę dokupić u siebie popielniczkę (mam jeszcze 1 DIN) no i ramkę wokół skrzyni biegów (są matowe czarne), a dekory na desce i drzwiach wydaje mi się, że mam właśnie takie.

Opublikowano
:banan::thumbup: Doniel podeśli mi numer tych klamek podswietlanych :wink:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No teraz tylko przedniego zderzaka s-line brakuje i będzie git :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki Bart-S za zainstalowanie CLH :kox: za***isty bajer ten mój paździoch coraz bardziej zaczyna mi się podobać :kox:

Opublikowano

dekory piano na żywo zgniatają jaja :whistling:

Opublikowano

Daniel, kiedy instalujesz dokładkę? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Daniel, kiedy instalujesz dokładkę? :naughty:

Wczoraj zamówiona :decayed:

Opublikowano
Wielkie dzięki Bart-S za zainstalowanie CLH :kox: za***isty bajer ten mój paździoch coraz bardziej zaczyna mi się podobać :kox:

:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Wielkie dzięki Bart-S za zainstalowanie CLH :kox: za***isty bajer ten mój paździoch coraz bardziej zaczyna mi się podobać :kox:

:naughty:

Teraz za każdym razem jak otwieram paździocha to banan na gębie :kox:

Opublikowano
Wielkie dzięki Bart-S za zainstalowanie CLH :kox: za***isty bajer ten mój paździoch coraz bardziej zaczyna mi się podobać :kox:

:naughty:

Teraz za każdym razem jak otwieram paździocha to banan na gębie :kox:

tani i fajnie wyglądający mod.

No i te uwagi ludzi "nie wyłączyłeś świateł!!" :) bezcenne

Opublikowano
Wielkie dzięki Bart-S za zainstalowanie CLH :kox: za***isty bajer ten mój paździoch coraz bardziej zaczyna mi się podobać :kox:

:naughty:

Teraz za każdym razem jak otwieram paździocha to banan na gębie :kox:

ty już mosz taki urok osobisty ,banan na gębie :wink::decayed: trocha sie dziwia Bartkowi że w takim zwłoku grzeboł ,chyba jest w jakieś desperacji :polew::polew: a tak poważnie super bryka :kox::kox::kox:

Opublikowano
Wielkie dzięki Bart-S za zainstalowanie CLH :kox: za***isty bajer ten mój paździoch coraz bardziej zaczyna mi się podobać :kox:

:naughty:

Teraz za każdym razem jak otwieram paździocha to banan na gębie :kox:

ty już mosz taki urok osobisty ,banan na gębie :wink::decayed: trocha sie dziwia Bartkowi że w takim zwłoku grzeboł ,chyba jest w jakieś desperacji :polew::polew: a tak poważnie super bryka :kox::kox::kox:

Ten to umie kolegę pocieszyć :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.