Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Chip do auta ?


Darkoz

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby ktos na naszym forum nie zrozumiał wyrażenia "bomba :th: " to przetłumaczę : ta pani powyzej nie poleca usług firmy diagtronik :decayed:

chodzilo mi tylko o ostatnie zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym Ci radził podjechać do stolicy do firmy diagtronik lub sportmile ja osobiście lepszych speców od silników audi&vw nie znam. Diagtronik zrobił koleżance :thumbup: w passacie 1.9 TDi program na 174KM i 381NM na dwujce jak się jedzie i da się gaz do podłogi to się ESP włancza i wyłancza ogólnie kontrola trakcji głupieje :kox::thumbup: :th: co prawda jest to zupełnie inny silnik niż ten 2.0 TDI ale Diagtronik robi coś takiego że nie montuje chipa tylko programuje nową mape i wgrywa ją do kompa sterującego silnikiem i przynajmniej według mnie to jest lepsze od chipa. :th:

Ja bym kolego Ci polecil zapoznanie sie ze slownikiem wyrazów niezrozumialych znajdujacym sie na naszym forum i przeczytanie ze zrozumieniem definicji chip'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im blizej wyjazdu do Rogala tym wiecej pytan nasowa sie samoczynnie ale po to jest to forum zeby choc w jakims stopniu uzyskac na nie odpowiedz..

Prosze powiedzcie mi drodzy koledzy.. a co bedzie jesli pojade na zmiane programu np. na mineralna i przy najblizeszj okazji tzn. wizycie w salonie.. panowie zmienia mi softa na nowego ?? Strace stary?? ;( Jak mozna rozwiazac ten problem.. wiem ze przy drugim lub trzecim serwisie zapytano mnie czy dokonywalem wymiany programu.. bo moze zostac utracony poniewaz oni przeprowadzaja jakas akcje "wymiany oprogramowania jednostki sterujacej" na nowsza we wszystkich b7 na gwarancji..

Do Warszawki mam troche daleko a i budzet ograniczony wiec nie chce wydac hajs aby posmigac tylko chwile... a co najwazniejsze stracic wira.. :disgust: licze na wasza pomoc[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 10:37 _________________________________________________aha.. no i caly czas dochodza obawy o strate gwarancji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bym ci od siebie mógł doradzić, jedz na Chipa i nie bierz do Bani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s dziwne z ta wada fabryczna ... problemy mialy silniki z pierwszych partii .... a Twoj to swiezynka ... :rolleyes:

Nie koniecznie. Ostatnio leon 2006r po 15tys km glowica nieszczelna...wiec to nie jest problem pierwszych 2.0 16v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregory a powiem ci szczerze ze jest dokladnie tak jak mi radzisz.. moje pytania to kwestia formalnosci.. wole sie doinformowac.. ze tak powiem

rob555 trudno powiedziec czy to byla wada fabryczna.. poniewaz ta nieszczelnosc pojawila sie po 30 tys km .. fakt faktem autko jest sprawne i czeka na Pana Rogalewskiego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze Twoje watpliwosci najszybciej rozwieje sam Witek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i czytam i widzę, że Darkoz zabiera się za to jak dziewica za ptaszka ale jak już skosztuje to bedzie prosił o wiecej... wspominicie moje słowa... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i czytam i widzę, że Darkoz zabiera się za to jak dziewica za ptaszka ale jak już skosztuje to bedzie prosił o wiecej... wspominicie moje słowa... :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: bez kitu :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 20:02 _________________________________________________i to taka "rozochocona dziewica"... u ha ha ale ja mam dym z wami na tym forum..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robiłem żadnych modów w okresie GW , wymienili mi 2 razy koło zamachowe i bardzo dokładnie sprawdzali czy bryka nie była dłubana , poinformowali mnie ze przy trzeciej wymienie tej samej części bryka pojedzie do fabryki na szczegółowe badania . I nie słuchaj textów że jak program dobrze zrobiony to serwis nie wykryje , bo każdy durny serwisant wie jak to sprawdzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja 4 miesiace temu zaczipowalem taki motorek smiglem nim juz prawie 50 tys km mam teraz 195 tys km na liczniku i nic sie nie dzieje (odpukac) i mysle ze teksty typu "slyszalem od kolegi znajomego szwagra ze te silniki sa gowniane" mozna wsadzic miedzy bajki. Kazdy moze trafic na cos kijowatego w kazdej marce w kazdym modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...