Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań


Maxcudo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mowie ze mam bajzel, tylko jej poprostu nie bylo...

Ale to o niczym nie świadczy :) licznik masz z S4 a to inna bajka... możliwe że wcześniej był zwykły licznik.

Licznik to nie jedyny brak instalacji. Spryski swiateł, halogeny, etc.. tez był brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem cala przednia sciane goła podczas wymiany silnika, właśnie po to, aby stwierdzić czy czasem nie ma przeszczepionej grodzi

Sprawdzałeś VIN ???

A co miałem przez niego sprawdzić? Historie Auta?

nie... chodzi o to skąd masz pewność co do rocznika auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem cala przednia sciane goła podczas wymiany silnika, właśnie po to, aby stwierdzić czy czasem nie ma przeszczepionej grodzi

Sprawdzałeś VIN ???

A co miałem przez niego sprawdzić? Historie Auta?

nie... chodzi o to skąd masz pewność co do rocznika auta :wink4:

A to musze sprawdzić :) [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 12:27_________________________________________________

Najważniejsze ze wszystko banka i chodzi. Auto śmiga elegancko, wiec czym się przejmować? Tylko rozkoszować się z jazdy i korzystać z wyposażenia :hi:

jasne :good: wszystko ok :) Tylko mając takie auto bym pisał że mam chociaż 99 :decayed: bo tak na serio nic poza numerem VIN, który podkreślam kolejny raz "podobno" jest z 97 roku :decayed: A no i sorry gałka zmiany biegów jeszcze :decayed:

Skoro ja miałbym tak pisać, to polowa innych ludzi w klubie, też musiałaby np. napisać ze posiada pół 96 a pół 99 bo jakies mody prowadziła^^. Napisałem taki jak mam w dowodzie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ja miałbym tak pisać, to polowa innych ludzi w klubie, też musiałaby np. napisać ze posiada pół 96 a pół 99 bo jakies mody prowadziła^^. Napisałem taki jak mam w dowodzie :naughty:

pół a 99,9% to spora różnica :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ja miałbym tak pisać, to polowa innych ludzi w klubie, też musiałaby np. napisać ze posiada pół 96 a pół 99 bo jakies mody prowadziła^^. Napisałem taki jak mam w dowodzie :naughty:

pół a 99,9% to spora różnica :decayed::naughty:

Czepiasz się, o sens mi chodzilo :D

P.S Wg. VIN auto to 97r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Wg. VIN auto to 97r.

:mysli: wklejka w bagażniku jest? Masz jakieś książki serwisowe albo jeszcze coś innego do tego autka? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie.rdole ales sie uczepił tego auta. Kolo moze prowadzil szrot zmienil se czesci wszystkie na polifta. Nie zostawia czterech sladów wiec nie ma sie co podniecac.

:polew: Dawidku skoro ten polift jest z 97 roku to Twój jest z 95 :mysli::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech wklei zdjecie naklejki z bagaznika bedzie kolor,wszystkiego nikt nie przerabia az tak bardzo,wytlumacz prosze po co komu przerabiac drzwi tzn.klamki na poliftowe,przedlift sie nie otwieraja czy co??.Na bank po lift.Blotniki tak samo,zawsze cos zostaje z przedlifta nie da sie ukryc.Powiem wam ostatnio ogladalem a4 8000pln 97 quattro mialobyc 110koni srebrna avant,skory itp

Podjezdzam a tam ta sama sytuacja dokladnie,odpalam 1.9TDI ATJ 115 quattro,kompletny polift 2001,roczniki na szybach starte papierem.Oczywiscie dokumenty 97,wlepka,tabliczka,przegroda wspawana.Audica jakich malo fajny wypas,pelna elektryka,skora,1be itp.Tutaj zaloze sie ze to samo jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech wklei zdjecie naklejki z bagaznika bedzie kolor,wszystkiego nikt nie przerabia az tak bardzo,wytlumacz prosze po co komu przerabiac drzwi tzn.klamki na poliftowe,przedlift sie nie otwieraja czy co??.Na bank po lift.Blotniki tak samo,zawsze cos zostaje z przedlifta nie da sie ukryc.Powiem wam ostatnio ogladalem a4 8000pln 97 quattro mialobyc 110koni srebrna avant,skory itp

Podjezdzam a tam ta sama sytuacja dokladnie,odpalam 1.9TDI ATJ 115 quattro,kompletny polift 2001,roczniki na szybach starte papierem.Oczywiscie dokumenty 97,wlepka,tabliczka,przegroda wspawana.Audica jakich malo fajny wypas,pelna elektryka,skora,1be itp.Tutaj założę sie ze to samo jest

Ile razy mam powtarzać, ze auto nie ma wspawanych ani przebijanych ani nic robione z numerami, ze ściana grodziowa itp?.. Wiem ze sytuacja dziwna, ale niestety tutaj właściciel w Szwajcarii dal sobie czas, pieniądze i to poprzekładał. Nie wiem, co miał na myśli, ale zrobił to. Nie podłaczył tylko żadnych elementów wyposażenia które nie były w standardzie przedliftowym, gdyż nie miał do nich instalacji. Mam tu na myśli multifunkcje, navi, spryski świateł, FIS, halogeny przód etc... Gdyby miał niby robione walki z numerami, to chyba wszystkie instalacje byłyby prawda? Działało tylko to, co mam w książce z wyposażeniem z 97r, jak auto wyszło z fabryki... resztę sam musiałem kombinować, żeby doprowadzić do takiego stanu ze wszystko funkcjonuje.

Koniec kwestii, że ma robione coś z numerami, BO NIEMA!(potwierdzone przez rzeczoznawce, gdy miała rozebrany przód i wszystko było jak na dłoni..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.powiedz czemu za pierwszym razem napisales,ze jest to 2000rok i zmieniles rok na danych publicznych na 2000?Po czym znow jest 97 :sick3: :sick3:

Ale jak uwazasz ze to nie walek,i to 97 to ok,ale i tak wiem ze jest inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.powiedz czemu za pierwszym razem napisales,ze jest to 2000rok i zmieniles rok na danych publicznych na 2000?Po czym znow jest 97 :sick3: :sick3:

Ale jak uwazasz ze to nie walek,i to 97 to ok,ale i tak wiem ze jest inaczej

To ty chyba Alfa i Omega jestes, ze potrafisz takie rzeczy wiedziec nie widziac samochodu na zywo. Moze jeszcze cos mi powiesz? Nie wiem ze mam np. tłumik od rs4?...

Zmienilem ,bo jak wszysci zaczeli pisac ze to nie moze byc 97r to pomyslalem ze moze mam zle dane w dowodze rejestracyjnym, ale jak po VIN sprawdzilem to jest on '97, wtedy spowrotem zawital taki wlasnie rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niestety tutaj właściciel w Szwajcarii dal sobie czas, pieniądze i to poprzekładał. Nie wiem, co miał na myśli, ale zrobił to. Nie podłaczył tylko żadnych elementów wyposażenia które nie były w standardzie przedliftowym, gdyż nie miał do nich instalacji. Mam tu na myśli multifunkcje, navi, spryski świateł, FIS, halogeny przód etc... Gdyby miał niby robione walki z numerami, to chyba wszystkie instalacje byłyby prawda? Działało tylko to, co mam w książce z wyposażeniem z 97r, jak auto wyszło z fabryki... resztę sam musiałem kombinować, żeby doprowadzić do takiego stanu ze wszystko funkcjonuje.

co to ma do rzeczy? :blink: a wytłumacz jaki sens miało wsadzanie tego bez podłączania? :gwizdanie: wsadził bo miał i tak chciał? Dla mnie to była jedna wielka całość do której ktoś dorzucił numer VIN z auta 97 :decayed: No ale...

Już nie piszę nic więcej bo Dawidek się na mnie obrazi :embarrassed: ;( :bag:

Ważne że masz fajne auto i dobrze Ci z tym że to polift z 97 roku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niestety tutaj właściciel w Szwajcarii dal sobie czas, pieniądze i to poprzekładał. Nie wiem, co miał na myśli, ale zrobił to. Nie podłaczył tylko żadnych elementów wyposażenia które nie były w standardzie przedliftowym, gdyż nie miał do nich instalacji. Mam tu na myśli multifunkcje, navi, spryski świateł, FIS, halogeny przód etc... Gdyby miał niby robione walki z numerami, to chyba wszystkie instalacje byłyby prawda? Działało tylko to, co mam w książce z wyposażeniem z 97r, jak auto wyszło z fabryki... resztę sam musiałem kombinować, żeby doprowadzić do takiego stanu ze wszystko funkcjonuje.

co to ma do rzeczy? :blink: a wytłumacz jaki sens miało wsadzanie tego bez podłączania? :gwizdanie: wsadził bo miał i tak chciał? Dla mnie to była jedna wielka całość do której ktoś dorzucił numer VIN z auta 97 :decayed: No ale...

Już nie piszę nic więcej bo Dawidek się na mnie obrazi :embarrassed: ;( :bag:

Ważne że masz fajne auto i dobrze Ci z tym że to polift z 97 roku :good:

Widocznie myślał ze z elektryka będzie prościej a tu klapa. Nie znał się aż ta, wiec tego nie podłączył, a cieszył się z wyglądu.

Jeździ się elegancko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź mocowanie tylnej kanapy :wink4: to wszystko wyjasni

Dokładniej zrób fotke ze złozonym oparciem samego mocowania :wink4:

Tak wygląda w polifcie

polift.jpg

bankowo bedzie poliftowe, a jeśli tak to już wiesz że masz dołozony numer VIN do innej budy, jak sobie przypomne jakieś wazniejsze(stałe) róznice pomiedzy liftami to sie wypowiem ponownie :decayed:

Co do samej furki extra klasa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź mocowanie tylnej kanapy :wink4: to wszystko wyjasni

Dokładniej zrób fotke ze złozonym oparciem samego mocowania :wink4:

Tak wygląda w polifcie

polift.jpg

bankowo bedzie poliftowe, a jeśli tak to już wiesz że masz dołozony numer VIN do innej budy, jak sobie przypomne jakieś wazniejsze(stałe) róznice pomiedzy liftami to sie wypowiem ponownie :decayed:

Co do samej furki extra klasa :good:

Generalnie ok, ale jak ktoś przełożył cale siedzenia etc? To raczej mocowanie chyba tez będzie polift jak kanapa i boczki w bagaju są od polifta? Za kilka dni ja od mechaniora odbieram to zaglądnę jak posiadam, ale wydaje mi się inaczej, ale reki nie dam sobie uciąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten element mocujacy który widać od wewnatrz jest w kolorze nadwozia wiec domyślam sie ze jest tam zamocowany na stałe, jeszcze zobacze jak to jest od strony pasażera :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam co chcesz przez to powiedziec. To raczej jasne ze bede mial jak w polifcie, skoro cala kanapa jest od polifta, wiec i mocowanie musi byc od polifta, a jak nie ma roznicy to tez nie wyjasnisz czy to polift czy nie, skoro kanapa od polift pasuje do przed lift, to mocowanie jest takie samo :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...