Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka wódka na wesele ?


luka_rm

Rekomendowane odpowiedzi

powiem ci ze przed weselem bralismy pod uwage tez maximusa ale sie ostatnio cos zepsul i nie wato bylo a stock no dobry:naughty:

---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

A powiedzcie czy 200 butele starczy na jeden dzień dla 120 osób?? Ja skłaniam się ku stock-owi:wink: Podoba mi się wygląd butelki a w smaku też dobra:decayed:

Tego nie da się wyliczyć. Wystarczy, że na liście masz dużo pijusów i już psują Ci średnią :grin:

tez racja a ze na kaszubach lubia wypic to musialam liczyc wiecej szafa musisz mniej wiecej wyliczyc ile na glowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie czy 200 butele starczy na jeden dzień dla 120 osób?? Ja skłaniam się ku stock-owi:wink: Podoba mi się wygląd butelki a w smaku też dobra:decayed:

Tego nie da się wyliczyć. Wystarczy, że na liście masz dużo pijusów i już psują Ci średnią :grin:

Hehe no właśnie niby w tym 100 dorosłych jest ale obie rodziny potrafią sporo wytrzymać:grin: Pomyśle jeszcze czy eei zwiększyć zapasów, w sumie jak zostanie to się nie zamrnuje:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja siorce na wesele zalatwialem wooodke i doszlo do tego ze byla zubrowka biala w kauflandzie kupilem po 16.49 za o.5l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stock na wesele bardzo dobre rozwiązanie. a na wieczory polecam SOPLICĘ WIŚNIOWĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stock na wesele bardzo dobre rozwiązanie. a na wieczory polecam SOPLICĘ WIŚNIOWĄ

MI jak i mojej 2 połówce mega zasmakowała soplica z orzechów laskowych:kox: Bez popijania wchodzi:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finlandia biała :dance2:

Szlachta?:decayed: rozumiem ze na posiadówke mozna pic Finlandie... ale przy 200 litrach wódki to róznica nie jest mała:wink:

Ja tylko napisałem po czym nie mam kaca przy dawce 1L na dwóch :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktos chcail sprzed do samogony to na PW wbijać. :grin:dogadamy sie

Konkurencje widzę :polew:oj kolego bo ja tu się reklamuje ale jak chcesz to polmos uruchomimy do do spółki :polew:

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

a z tym sprzętem to pomyśle bo mi ostatnio denko wy....bało i esencja poszła,ukapała setka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spolica orzechowa jest zaje....sta jak zrobilismy 3 butelki we 2 w jakies 17 minut heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zołądkową gorzką miętową .... Sztos wóda idzie bez zapojki :naughty: ale za dużo jej nie wypijesz bo dość słodka jest. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luksusowa bardzo dobra,na ziemniaczkach robiona ;)

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Żubrówkę Białą... Tania, smaczna,,,, tylko w morde lać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stock na wesele bardzo dobre rozwiązanie. a na wieczory polecam SOPLICĘ WIŚNIOWĄ

wchodzi ja soczek ( ten gęsty do piwa) tylko ja z nia miałem przygody, po prostu nie moge jeść i pić takich wynalazków

finlandia żurawinowa działa tak samo, 0,7 i myślałem że sie wykończe i nie chodzi mi o kaca

ja miałem Pana Tadeusza ale to było pare lat temu, a przelicznik był 1litr na osobe dorosłą, do tego 5xballantines, kilka win i cytrynówka własnej roboty( na spirycie miodzie i cytrynach)

cene targowałem i miałem możliwość zwrotu całych kartonów z wódką, co było nie potrzebne

na poprawiny miałem browar ( Żywiec z kegi)

tylko ja wesele miałem w czerwcu i pogoda dopisała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie był Stock- w smaku dobra, butelka elegancka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...