Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''


dawid195a

Rekomendowane odpowiedzi

Taśma bankowo odpanie, kumpel miał na kleju to szyb to na słońcu nawet odpadła blacha. Taśma ryzykowna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma bankowo odpanie, kumpel miał na kleju to szyb to na słońcu nawet odpadła blacha. Taśma ryzykowna sprawa.

rok śmigam z blachami na taśmie dwustronnej Boll'a i nic się nie dzieje, myślę że nawet bieda byłoby je odkleić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma bankowo odpanie, kumpel miał na kleju to szyb to na słońcu nawet odpadła blacha. Taśma ryzykowna sprawa.

rok śmigam z blachami na taśmie dwustronnej Boll'a i nic się nie dzieje, myślę że nawet bieda byłoby je odkleić :wink4:

Też tak słyszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zeby obkleic ten grii karbonem zdejmowales caly zderzak???

Zdejmował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zeby obkleic ten grii karbonem zdejmowales caly zderzak???

Zdejmowałem, nie da się inaczej jak chcesz to dokładnie zrobić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmieniaj koloru znaczka. jest ok. masz srebrne lampy znaczek nie jest cięzki. czary znaczek na czarnym grilu to już za dużo. :tongue4::)

Tak też sądze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł z oklejaniem grilla, a dokładeczka z Allegro jak dobrze kojarzę? ;):good:

Z allegro dokładka :naughty: Całkiem inny zdeś teraz jest :)[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 20:03_________________________________________________Taka mała zmiana raczej na plus :hi:

Lampka z pakietu Ambiente przód ( 2 dodatkowe diody oświetlające kokpit)+rzeźba tylnej lampki 28.08.2011:

dsc06087l.th.jpg dsc06086i.th.jpg dsc06089k.th.jpg dsc06090u.th.jpg

dsc06091v.th.jpg dsc06093wn.th.jpg dsc06094n.th.jpg dsc06095i.th.jpg dsc06096m.th.jpg

I kilka nowych fotosów:

dsc0489ak.th.jpg dsc0416ej.th.jpg dsc0514kopiowanie.th.jpg dsc0520kopiowanie.th.jpg

dsc0498kopiowanie.th.jpg dsc0572bi.th.jpg dsc0543z.th.jpg dsc0551kopiowanie.th.jpg

[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 18:35_________________________________________________31.09.2011

Przelot + końcowy tłumik ( na filmiku słabo słychać ale zawsze coś) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tą tylną lampką robiłeś???

Dobrze, że nikt nie przechodził jak dodawałeś gazu bo by go zdmuchnęło :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tą tylną lampką robiłeś???

Dobrze, że nikt nie przechodził jak dodawałeś gazu bo by go zdmuchnęło :decayed::kox:

Zrobilem w niej dwie diody czerwone po 12V rozpraszajace światło co daje efekt czerwonej lekkiej poświaty na tylnich siedzeniach, z tego co wiem to było coś podobnego ori w RS4.

Przy okazj zmian w wydechu, dzisiaj odnowiłem tłumik końcowy :rolleyes:

dsc06103t.th.jpgdsc06104ce.th.jpgdsc06105z.th.jpgdsc06107f.th.jpg

dsc06108eu.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie suka wygląda na żywo :good:

co to dokładnie za wydech? rura zamiast środkowego i tylko ostatni tłumik seryjny? :mysli:

nie za głośno wewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...