Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Najmocniejsze felgi. Jakie opony do szerokich felg?


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie na te MAMy

http://allegro.pl/mam-rs2-185x112-produkcja-niemiecke-raty-i1546699698.html

Bo podobaja mi sie ale niechce jakis z plasteliny bo obecnie mam takie 18 TOORA i powiem wam tragedia tyle razy prostowalem ze bym juz drugi komplet kupil . Te mi sie podobaja ale ja potrzebuje pancernych felg wiem ze najlepsze byly by ori ale szczerze nie widze takiego wzoru ktory by mnie bardziej zainteresowal :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie większość felg MADE IN GERMANY sa robione z dobrych stopów aluminium, Keskiny to po prostu repliki OZ itd taki MAM tylko że działa dłużej, generalnie najbardziej znane i dobre to wiadomo BBS Rial Borbet OZ Schmidt RH Artec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie większość felg MADE IN GERMANY sa robione z dobrych stopów aluminium, Keskiny to po prostu repliki OZ itd taki MAM tylko że działa dłużej,

generalnie najbardziej znane i dobre to wiadomo BBS Rial Borbet OZ Schmidt RH Artec

Artec-Miałem tej firmy felgi w 17 calach nawet nie wiedziałem kiedy i były podbite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie większość felg MADE IN GERMANY sa robione z dobrych stopów aluminium, Keskiny to po prostu repliki OZ itd taki MAM tylko że działa dłużej,

generalnie najbardziej znane i dobre to wiadomo BBS Rial Borbet OZ Schmidt RH Artec

Artec-Miałem tej firmy felgi w 17 calach nawet nie wiedziałem kiedy i były podbite.

hmmm no wiesz, wszystko zależy od tego co kto i jak....Artec wychodziły z tej samej fabryki co RH i nawet ranty pasowały z jednych felg do dgrugich więc Artecki MOIM zdaniem są dobrymi obręczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...