Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj był krótki spocik z uwagi na mecz.....ale kręci się spocik w piątek w Józefowie a dokładnie gdzieś w cukierni po konkreciki do T-żółwia i Ono. Pozdro

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No prosze jakie ladne zdjecia najlepsze jest to z adamooo w krzakach hehe a ta srebrna to czyja :?:

Opublikowano

srebrna KICHOLA :wink:

adamooo z niemca w krzaczory poleciał :mrgreen:

tak jest Panowie, w piatek spot w Józefowie na lodach :mrgreen:

godzina do ustalenia....będziemy sie zdzwaniać :!:

KICHOL I KUNIO wysyłam wam nr tel na PW :wink:

Opublikowano

nie zartujcie to teraz juz nie ma krowek tylko lody :lol:

Opublikowano

spokojnie Łukasz, krówki są dalej :mrgreen:

pojawia się nowa świecka tradycja...lody na wsi :razz: ma być lekko rodzinnie :cool:

chłopaki co nie mają czasu we wtorki na 19 na spoty, moze na piatek południe, wczesne popołudnie sie skuszą :?:

Opublikowano

acha to lody to nie jest jakis nowy termin poetycki :razz:

Opublikowano

Panowie no gratki. Ekstra, że spotkania sie odbywają i że trzon przyjmuje wszystkich nowych :P

Super zdjęcia

Kunio ten twój kolor jest nie będe owijał w bawełne: za***isty :lol:

Lukasz jak wrócisz wcześniej to opiszesz jak tam lody chłopakom smakują :mrgreen: :lol:

i jeszcze cosik na przystawke moich modów na zewnątrz:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ff9470ad60d61c0.html

piękne LEDy

dojdzie tylko jeszcze lip spojler i tyle z tyłu:)

Opublikowano

No moje wakacje juz prawie dobiegaja konca ale dzialo sie :roll:

No fakt chlopaki sie staraja i spoty sie udaja nawet ale to nie to samo bez NAS :razz:

Opublikowano

Lukas wracaj trzeba zlot organizować bo sie ściemnia . :)

Opublikowano

No wlasnie widze ze ze zlotem to temat prawie umarl no ale juz tylko kilka dni a mysle ze warszawiacy i tak pojada na spotkanie :mrgreen:

Opublikowano

poziek, wg mnie ładne :) ale czy warte $300 :roll:

Opublikowano

Ładne lampy..:

1.troche drogie

2.Takie lampy lepiej się prezentują na ciemniejszym kolorze auta (np.czarny)

3.Wydaje mi się ze Ty masz git :-) i bym został przy starych..

4.zrobisz jak uważasz :grin::lol: myśle ze gdybyś poszukał u naszych sąsiadów byłoby taniej..

Opublikowano

Dziadki a co z jutrzejszymi lodami w Józefowie?????? bo nie wiem jak mam planować jutrzejszy dzień :razz:

Opublikowano

Nooo jedziemy tylko Żółw niech napisze o której .Tylko nie rano bo dzisiaj może krowe będe doił.:P

Opublikowano

he..chętnie bym pojechał ale w robocie jestem :cry:

Ono pytałeś sie ? :lol:

Opublikowano

Myślałem o godzinach około południowych tj 12-15. A ty z krowami uwazaj bo podobno znowu chorują :mrgreen:

Zółwiu!!!! czekamy na konkreciki!!!!!

Opublikowano

Żółw poszedł naprawiać dentke w rowerze :P Pewnie mu sie zejdzie bo to skomplikowana operacja :D

Opublikowano

No tak a parę dni temu chwalił się że swoją motorynkę tak wyrezał i zaczipował ze mu 63 km/h poleciała i to nie z góry.

Żółwiu!!!!!! Ruchy zagęszczaj :mrgreen:

Opublikowano

dajcie jakies konkrety ... na lody do Józefowa to ja jeżdże w trakcie reklam podczas filmu ...... :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.