Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka :wink4:

tn.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A potem był przelot przez miasto i zniszczenie merasia amg :naughty:

To już drugi w kolekcji , zaraz po tym SL co go objechaliśmy w Nadarzynie??

tak tylko tym razem miał naklejkę AMG

taki jak ten: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8606079

:kox:

Opublikowano

A potem był przelot przez miasto i zniszczenie merasia amg :naughty:

To już drugi w kolekcji , zaraz po tym SL co go objechaliśmy w Nadarzynie??

tak tylko tym razem miał naklejkę AMG

taki jak ten: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8606079

:kox:

parkował akurat czy stawał na światłach? :wink4::decayed:

siemanko :hi:

Opublikowano

A potem był przelot przez miasto i zniszczenie merasia amg :naughty:

To już drugi w kolekcji , zaraz po tym SL co go objechaliśmy w Nadarzynie??

tak tylko tym razem miał naklejkę AMG

taki jak ten: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8606079

:kox:

parkował akurat czy stawał na światłach? :wink4::decayed:

siemanko :hi:

na wstecznym ciął Jerozolimskimi :naughty:

Opublikowano

ale przygody fiu fiu :decayed:

Opublikowano

A potem był przelot przez miasto i zniszczenie merasia amg :naughty:

To już drugi w kolekcji , zaraz po tym SL co go objechaliśmy w Nadarzynie??

tak tylko tym razem miał naklejkę AMG

taki jak ten: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8606079

:kox:

parkował akurat czy stawał na światłach? :wink4::decayed:

siemanko :hi:

na wstecznym ciął Jerozolimskimi :naughty:

bo nie sposób wziąć go na wstecznym

sposób wziąć go bokiem na poślizgu

Opublikowano

> ŁUK

> Jasio pyta tatusia: kupisz mi łuk?

> - Oszalałeś, jeszcze kogoś skrzywdzisz!

> - Ale tato, będę uważał! proszę cię...

> - No dobra ale będziesz miał tylko jedną strzałę

> - Dobrze tato.

>

> Następnego dnia:

> - Tato mam dwie wiadomosci dla ciebie...jedną złą a drugą jeszcze

> gorszą...

> - Coś narozrabiał Jasiu, mów tą złą wiadomość!

> - Strzałą z łuku przebiłem sąsiadowi c**ja...

> - W zasadzie to nie lubiłem go, ale jaka jest ta gorsza wiadomość?

> - ... a mamusi oba policzki na wylot...

Opublikowano

właśnie to sobie zwizualizowałem

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A potem byłem na cargo ganiać się z E9 :naughty::decayed:

A potem był przelot przez miasto i zniszczenie merasia amg :naughty:

A potem kulturalnie pogawędka na placu teatralnym i do domku :decayed::naughty:

A potem kolejnych 10 pkt karnych i po prawku :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A potem byłem na cargo ganiać się z E9 :naughty::decayed:

A potem był przelot przez miasto i zniszczenie merasia amg :naughty:

A potem kulturalnie pogawędka na placu teatralnym i do domku :decayed::naughty:

A już nie przyznasz się jak Cie objechałem :polew:

I dobra była Twoja mina jak mnie nagle zobaczyłeś obok siebie :P

A tak wogóle to siemka brzydale :hi:

Opublikowano

ale przygody fiu fiu :decayed:

Lanssss lansss dziecino :decayed::tongue4:

A już nie przyznasz się jak Cie objechałem :polew:

I dobra była Twoja mina jak mnie nagle zobaczyłeś obok siebie :P

:D

Opublikowano

już nie przyznasz się jak Cie objechałem :polew:

I dobra była Twoja mina jak mnie nagle zobaczyłeś obok siebie :P

To my się cieliśmy ? Ja ci pokazywałem jedynie płomienie z mojego wydechu ale jak chcesz się złapać to nie mówię nie :cool1:

Lubie ustawiać takich cfaniaczków jak ty w szeregu :decayed::naughty::decayed::naughty::decayed::naughty::decayed::naughty::kox:

Opublikowano

już nie przyznasz się jak Cie objechałem :polew:

I dobra była Twoja mina jak mnie nagle zobaczyłeś obok siebie :P

To my się cieliśmy ? Ja ci pokazywałem jedynie płomienie z mojego wydechu ale jak chcesz się złapać to nie mówię nie :cool1:

Lubie ustawiać takich cfaniaczków jak ty w szeregu :decayed::naughty::decayed::naughty::decayed::naughty::decayed::naughty::kox:

Nadępnął Ci na ego ? :naughty: :naughty:

Gryź młokosa !! Wżeraj mu się tętnice, szarp i odrywaj mięcho od kości :evil::black::polew:

Opublikowano

Nadępnął Ci na ego ? :naughty: :naughty:

Oj tam, oj tam :tongue4:

Opublikowano

Dzień dobry ;-)

Opublikowano

ale jak chcesz się złapać to nie mówię nie :cool1:

Możemy się łapać. Proponuje: bieg przez płotki z zawiąznymi oczami, jazda na rowerze po balkonie albo meczyk tenisa w windzie. :decayed:

Opublikowano

:siema:

widzę się działo wczoraj trochę.. :kox:

Opublikowano

http://www.christmassweatercollection.com

jesli nie macie pomyslu na prezent swiateczny :good:

o kutfa, padłem :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.