Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheh no jestem kozak nie ma co :D to jak z tą manetką wymienia to ktoś jakoś coś ?? :)

jaką manetką ?

hehe pisałem wyżej że chciałbym żeby ktoś mi zmienił manetkę na pełny fis :)

ok, widać przeoczyłem :gwizdanie: masz wszystkie potrzebne gadżety ?

hmm na razie nie mam nic :) a coś oprócz manetki potrzeba ?? ;)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

giiiiieeeejnia..... :gwizdanie:

Opublikowano

giiiiieeeejnia..... :gwizdanie:

byłeś na radomskich .....
Opublikowano

rkwon weź się do roboty, szukaj, czytaj.. A nie - wszystko na tacy :cool1:

Potępiamy takie lenistwo.. :bicz:

hehe nie no spokojnie czytałem zrób to sam tyle ze pisałem nie podejmuje walki bo za zdolny jestem mam wszystko poza kluczem do kiery :)

ale się rozglądnę przez weekend :)

Opublikowano

rkwon weź się do roboty, szukaj, czytaj.. A nie - wszystko na tacy :cool1:

Potępiamy takie lenistwo.. :bicz:

hehe nie no spokojnie czytałem zrób to sam tyle ze pisałem nie podejmuje walki bo za zdolny jestem mam wszystko poza kluczem do kiery :)

ale się rozglądnę przez weekend :)

to się rozglądnij, jakby co to mogę CI pomóc wymienić manetkę :wink4:
Opublikowano

panowie

szybkie pytanie

chce kupic kpl wkladow do lusterek

i na aukcjach z alledrogo jest napisane ze lusterka sa 2 typow

przed liftem i po lifcie

a na innych aukcjach jest napisane ze dany wklad pasuje od 94 do 01 -> np tu http://allegro.pl/item834073520_audi_a3_a4_a6_passat_b5_wklad_lusterka_podgrzew.html

wiec jak to jest

roznia sie one cze nie ?

Rożnica w prawym lusterku jest. Przed liftem było kwadratowe a po lifcie podłużne :)

A tak wo góle to giejnia :)

Opublikowano

giiiiieeeejnia..... :gwizdanie:

byłeś na radomskich .....

raz na miesiąc mi starczy...poza tym muszę emcełemzerozeero oglądać na klubowym i to już w ogóle ręce opadajo :cool1:

Opublikowano

czy to jest na pewno prawdziwy powod ???

Tak Davidzie. Do choja pisałem już parę razy..ale tu widzę , że nikt nie ma chęci się ustawic..

Także jak mi się wykluje jedna sprawa i dostanę zastrzyk gotówki to wpadnę tylko zrobic przegląd i po trampki.

Ja nie mam tego problemu co Ty.. :tongue4:

Heh..kobieta dała Ci złudzenie iż zawsze będziesz człowiekiem wolnym ? :decayed::D

Fajny ma kolo podpis :evil:

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/przeemas-u5465.html

Opublikowano

Heh..kobieta dała Ci złudzenie iż zawsze będziesz człowiekiem wolnym ? :decayed::D

Oj.. Redżinald.. Ale Ty masz poczucie humoru dziś.. To że mam GPS'a to nie znaczy ze musze od razu latać na każde zawołanie żony tak jak Ty.. :tongue4:

Opublikowano

Tak Davidzie. Do choja pisałem już parę razy

nie pisz ,tylko ustal termin i spotykamy sie u Kaliego na chacie :wink4:

Opublikowano

Taki jak Ty.. i czym tu się jpodniecać ? [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 10:35_________________________________________________

Tak Davidzie. Do choja pisałem już parę razy

nie pisz ,tylko ustal termin i spotykamy sie u Kaliego na chacie :wink4:

Wezmę weselną jak się pośpieszycie.. :gwizdanie:

Opublikowano

Heh..kobieta dała Ci złudzenie iż zawsze będziesz człowiekiem wolnym ? :decayed::D

Oj.. Redżinald.. Ale Ty masz poczucie humoru dziś.. To że mam GPS'a to nie znaczy ze musze od razu latać na każde zawołanie żony tak jak Ty.. :tongue4:

Jak mawiał jeden z mentorów 69 Klubu.." ..łańcuch zaciska się z czasem " :decayed:

nie pisz ,tylko ustal termin i spotykamy sie u Kaliego na chacie :wink4:

Tak ..jasne.

Taki jak Ty.. i czym tu się jpodniecać ?

A czy ktoś ty się podnieca ?

Opublikowano

ja sie troche podnieciłem....

:bag:

Opublikowano

:doh1:

Opublikowano

Tu macie konkurs pięknośći babć z Brazylii

http://ble391.webpark.pl/abuelas.pps

Śmiem twierdzić że niektóre nastolatki mogą im zazdrościć ciała..

Opublikowano

:slina::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.