Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema..... pindolki :tongue4:

Boberek :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.surveymonkey.com/s/LRR3GGZ

panowie i panie prosze o pomoc :)

:shocked:

Zwariowałeś :polew:

Wybrałem - ale sam nie wiem czy dobrze zrobiłem :decayed::D

no nie zwariowałem tylko na dwa mnie nie stać :)

joł bicze :)

Nie chodzi mi o cenę, bo zegarki fajne, tylko, że STWORZYŁEŚ stronkę, po to aby wybrać między białym i czarnym :decayed:

Opublikowano

http://www.surveymonkey.com/s/LRR3GGZ

panowie i panie prosze o pomoc :)

:shocked:

Zwariowałeś :polew:

Wybrałem - ale sam nie wiem czy dobrze zrobiłem :decayed::D

no nie zwariowałem tylko na dwa mnie nie stać :)

joł bicze :)

Nie chodzi mi o cenę, bo zegarki fajne, tylko, że STWORZYŁEŚ stronkę, po to aby wybrać między białym i czarnym :decayed:

widać różowych nie robią :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

ale piździca w arkadii...

naajsss viuuu :naughty:

fe5924bf16d07b28med.jpg

Już to wklejałem ..biliardylion stron temu :tongue4:

Dobry :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

Temat zdechł . . .

Opublikowano

ludzie już na święta powyjeżdżali albo Poziek śpi :naughty:

Opublikowano

:hi:

dzis pobilem swoj rekord w drodze do pracy... Ursynow > Zoliborz w 18 min, bez zadnego czerwonego swiatla :kox:

karwa Mikey szlejesz - jak nie bokiem z garażu to zielona fala :naughty: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 10:43_________________________________________________

http://www.surveymonkey.com/s/LRR3GGZ

panowie i panie prosze o pomoc :)

tylko BLACK !!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

karwa Mikey szlejesz - jak nie bokiem z garażu to zielona fala :naughty:

:D

Opublikowano

ludzie już na święta powyjeżdżali albo Poziek śpi :naughty:

pewnie robi kobiecie śniadanie :kox:

Opublikowano

ludzie już na święta powyjeżdżali albo Poziek śpi :naughty:

pewnie robi kobiecie śniadanie :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ludzie już na święta powyjeżdżali albo Poziek śpi :naughty:

pewnie robi kobiecie śniadanie :kox:

A moze pojechal wybrac pierscionek... :mysli:

:decayed:

Opublikowano

ludzie już na święta powyjeżdżali albo Poziek śpi :naughty:

pewnie robi kobiecie śniadanie :kox:

A moze pojechal wybrac pierscionek... :mysli:

:decayed:

no co ty, on i kobieta :shocked:

ale fakt jak mówi przysłowie "i ślepej kurze trafi się ziarno" :wink4:

Opublikowano

ludzie już na święta powyjeżdżali albo Poziek śpi :naughty:

pewnie robi kobiecie śniadanie :kox:

nie wypowiadam się na tematy matrymonialne bo się do mnie o to VIPy przypierdalają :cool1:

Opublikowano

ludzie już na święta powyjeżdżali albo Poziek śpi :naughty:

pewnie robi kobiecie śniadanie :kox:

nie wypowiadam się na tematy matrymonialne bo się do mnie o to VIPy przypierdalają :cool1:

po co z plebsem dyskutować - VIPom nie wypada :decayed:

Opublikowano

nie wypowiadam się na tematy matrymonialne bo się do mnie o to VIPy przypierdalają :cool1:

Masz racje..Vipy to słajny :decayed:

Opublikowano

ludzie już na święta powyjeżdżali albo Poziek śpi :naughty:

pewnie robi kobiecie śniadanie :kox:

nie wypowiadam się na tematy matrymonialne bo się do mnie o to VIPy przypierdalają :cool1:

po co z plebsem dyskutować - VIPom nie wypada :decayed:

aleś Nosferowi pojechał :decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

ludzie już na święta powyjeżdżali albo Poziek śpi :naughty:

pewnie robi kobiecie śniadanie :kox:

nie wypowiadam się na tematy matrymonialne bo się do mnie o to VIPy przypierdalają :cool1:

po co z plebsem dyskutować - VIPom nie wypada :decayed:

aleś Nosferowi pojechał :decayed::naughty: :naughty:

raczej się nie zgodze ...aczkolwiek - pojechane jest :decayed:

Opublikowano

Joł zboczuchy :hi:

Jaka jest pizgawica na dworze,

nawet ciepła kurtka niepomoże,

ręce zastygają,

uszy odmarzają,

trzeba chlapnąć coś na rozgrzanie,

albo skołowac jakieś miłe panie,

wtulić się w cycki nabrzmiałe,

uszy ogrzać o uda wspaniałe,

Czas wyruszyć na łowy,

Chłopaki, który z Was jest gotowy? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.