Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podrzuci ktoś link do opisu błędów wyskakujących na Fisie w B6 bo nie mogę znaleźć :mysli:

Opublikowano

Buba, nie pokazuj dziadkowi takich fotek, bo rano będzie go ręka bolała :decayed:

Chyba moją żonę ( babcie ) :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 22:00_________________________________________________

Podrzuci ktoś link do opisu błędów wyskakujących na Fisie w B6 bo nie mogę znaleźć :mysli:

Nie pomogę :no:

Opublikowano

bylem sie dziisj poslizgac obok arkadii

na tym zamknietym (ogrodzonym barierkami) "parkingu"

poslizgalem sie z 20 min i podjechal pan ochroniaz

krotka rozmowa i skonczylo sie na "szczesliwego nowego roku" :)

ale miejscowka faaaaajna :) szkoda ze oponki mam praktycznie lyse :(

Opublikowano

bylem sie dziisj poslizgac obok arkadii

na tym zamknietym (ogrodzonym barierkami) "parkingu"

poslizgalem sie z 20 min i podjechal pan ochroniaz

krotka rozmowa i skonczylo sie na "szczesliwego nowego roku" :)

ale miejscowka faaaaajna :) szkoda ze oponki mam praktycznie lyse :(

Na 2 parkingach dziś byłem i musiałem czekać w kolejce bo tylu amatorów dobrej zabawy "pyszna sanna" :good:

Opublikowano

Podrzuci ktoś link do opisu błędów wyskakujących na Fisie w B6 bo nie mogę znaleźć :mysli:

A MOJE PW.DOSTALES?[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 23:56_________________________________________________

Siema :hi: jak po sylwestrze .... :kox:

te Zbowidzie , za co wyhaczyłes kropka ????

Za nadmierne składanie życzeń Noworocznych na wszystkich tematach spotów :no:

a zgadnij kto cie zgłosił do moderatora :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Na 2 parkingach dziś byłem i musiałem czekać w kolejce bo tylu amatorów dobrej zabawy "pyszna sanna" :good:

A ja sam sie slizgalem (ok 13/14) :)

Opublikowano

bylem sie dziisj poslizgac obok arkadii

na tym zamknietym (ogrodzonym barierkami) "parkingu"

poslizgalem sie z 20 min i podjechal pan ochroniaz

krotka rozmowa i skonczylo sie na "szczesliwego nowego roku" :)

ale miejscowka faaaaajna :) szkoda ze oponki mam praktycznie lyse :(

Na 2 parkingach dziś byłem i musiałem czekać w kolejce bo tylu amatorów dobrej zabawy "pyszna sanna" :good:

A o 22 pod M1/IKEA luźniutko, ale jako -co-driver tylko robiłem ;(

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

sypie :wink4:

Opublikowano

:hi:

sypie :wink4:

gdzie?

Opublikowano

:hi:

sypie :wink4:

gdzie?

u mnie :) i u Korzenia :decayed:
Opublikowano

:hi:

sypie :wink4:

gdzie?

u mnie :) i u Korzenia :decayed:

ja od rana probuje wokol samochodu zawrocic ale te cholerne zabezpieczenia nie pozwalaja pomimo wylacznia :confused4:

Opublikowano

u mnie :) i u Korzenia :decayed:

czyli "Blok wschodni" :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 10:32_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano
Opublikowano

przestalo padac

Opublikowano

eee ale widze ze zdjecia ze tylko vw sa odslugiwane :naughty:

u mnie sypie,zaraz gdzies sie trzeba wybrac :gwizdanie:

Opublikowano

siema cipeczki :hi:

gdzie jedziemy się poślizgać? nie chce mi się w domu siedzieć...

Opublikowano

:hi:

2 promile... :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.